Jump to content

ayanatsume

Üyeler
  • İçerik sayısı

548
  • Son ziyareti

ayanatsume kullanıcısının paylaşımları

1. Bana ecchi ve harem olmayan romantik anime önerebilir misiniz ? Not: Bilinenleri izledim.
    Onegaishimasu :D

2. Khaled Hosseini - Uçurtma Avcısı
  3. ayanatsume

Bu Animeyi İzledin mi?

Doğru tahmin izlemedim, ama duymuştum :D Alttaki üye Btooom ! izledi mi acaba ?
  4. Aranızda birleştirilmiş bir sınıfta eğitim görmüş biri var mı acaba ?

5. 9876479. finali yarım kalmış animemi de izledim çok şükür...

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Mangalarına geç veya içine dert olsun :D

2. ayanatsume

ayanatsume

Manga okumayı sevmediğim için zaten genellikle ikinci seçeneğe maruz kalıyorum :D

6. Naruto'ya yeniden başlamak ^^

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

ben arada sevdiğim bölümlerini izliyorum. Jiraiyanın hikayesi bölümü aklıma geldi şimdi:cry-baby-milk-bottle-emoticon:

2. ayanatsume

ayanatsume

Daha oraya gelmedim orayı mendillerimle izleyeceğim :(

7. ayanatsume

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Koutetsujou no Kabaneri'yi bitirdim.
  8. Kyoukai no Kanata Kaichou wa Maid-Sama Noragami Tonari no Kaibutsu-kun Gekkan Shoujo Nozaki-kun Arakawa Under the Bridge x Bridge
  9. ayanatsume

Bir Hayaliniz

Vaaaoov buraya hayalimizi mi yazıyoruz ^^ Hmm benim ki çalışıp para biriktirip, tatil zamanlarımda Japonya, Kore, Hindistan gibi uzak doğu ülkelerine gitmek
  10. ayanatsume

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Donten ni Warau 1. bölüm
  11. ayanatsume

( 01 / 01 ) Boku ja Dame desu ka?

Çeviri ve paylaşım için teşekkürler, ellinize sağlık :)
  12. Bu ost'u dizledin mi ? Tarzı Kill me Heal Me nin ost'ununkine çok benziyor seversin bence :D Bu arada dizisi de çok güzeldir :admire2-onion-head-emoticon:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. ayanatsume

ayanatsume

Mad Clown'ın Fire şarkısına ve klibine bayılıyorum çok iyi gerçekten :D

3. Witch

Witch

Ben dee onunla keşfettim geç oldu biraz ama. Anything Goes albümüne bak bence kesin çok güzeldir:'))

4. .:Kanema:.

.:Kanema:.

Aslında descendants of the sun izleyecektim ama sınavlar var diye izleyememiştim T-T İyi ki hatırlattın, bi ara başlamalıyım :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:Ve cidden benziyor Kill me Heal me'nin ost'una :bled1-onion-head-emoticon:

13. Kadife gibi ses dedikleri bu olsa gerek.
  14. İkinize de çok teşekkür ederim, saolun
  15. ayanatsume

Bu Animeyi İzledin mi?

Mutlaka izle derim. Gintama komedisini seviyorsan bu da bayılacağın türde bir anime olur kesinlikle. Gintama izlemediysen de yine de izle komedisi kendine has çok orjinal bir tarzı var :D Bu arada üstteki animeyi izlemedim. Alttaki Nagi no Asukara izlemiş midir ? :D
  16. Yazacaklarım Shigatsu wa kimi no uso hakkında spoiler teşkil edebilir. İzlemediyseniz hızlıca uzaklaşınız lütfen. :D

Doğum gününde Shigatsu wa Kimi no Uso finali izlemek :boohoo-crazy-rabbit-emoticon: Mutsuz hissediyorum kendimi resmen. :(

17. Teşekkür ederimmm, hep birlikte <3 Her şeyi anladım da neden yakışıklı ? :D :D
  18. ayanatsume

Bu Animeyi İzledin mi?

Televizyonda birkaç bölüm izlemiştim :D Alttaki Arakawa Under the Bridge ?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.