Jump to content

ayanatsume

Üyeler
  • İçerik sayısı

548
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne ayanatsume kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 9876479. finali yarım kalmış animemi de izledim çok şükür...

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Mangalarına geç veya içine dert olsun :D

2. ayanatsume

ayanatsume

Manga okumayı sevmediğim için zaten genellikle ikinci seçeneğe maruz kalıyorum :D

2. Anime izlemeyi özledim :(

3. Aranızda birleştirilmiş bir sınıfta eğitim görmüş biri var mı acaba ?

4. Bana ecchi ve harem olmayan romantik anime önerebilir misiniz ? Not: Bilinenleri izledim.
    Onegaishimasu :D

5. Bana içerisinde ecchi ve harem olmayan, vaktimi harcadığıma değecek güzel animeler önerebilir misiniz minna ?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Red-King

Red-King

Aoi Bungaku, One Outs, Vampire Hunter D., Monogatari Serisi.

3. Perfectum

Perfectum

Monster ı izlemelisin o halde. Bir polisiye romanın sayfalarında geziniyormuşçasına akıp gidiyorsun animenin içinde :studying-onion-head-emoticon: Her ne kadar kurgu olsa da bir gerçeklik payı var seride. Onun dışında zankyou no terror, rainbow nisha rokubou no shiichinin var bunlara da bakabilirsin. İyi seyirler :))

4. ayanatsume

ayanatsume

Hepinize değerli önerileriniz için teşekkür ederim. Hepsini inceleyeceğim mutlaka :D

6. Bayadır foruma girmiyordum, ne güzel olmuş böyle. Yeni tasarımı çok beğendim, hayırlı olsun :D

1. Witch

Witch

Aaa hoş geldiin~ <3

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Ohh kimler gelmiş, ama yine gidecen deme kız :P

3. ayanatsume

ayanatsume

Hoşbuldum teşekkürler :D Okul bitiyor ya az kaldı finaller bitsin yerleşirim buralara artık :D

7. Bilgisarımda ses sürücümün (realteak) hiçbir sürümü sorunsuz çalışmıyor. Son sürümde ses cızırdıyor, diğerlerinde bilgisayar kulaklığı algılamıyor. Daha önce böyle problemlerle karşılaşan var mı ?

8. Bu ost'u dizledin mi ? Tarzı Kill me Heal Me nin ost'ununkine çok benziyor seversin bence :D Bu arada dizisi de çok güzeldir :admire2-onion-head-emoticon:

2. ayanatsume

ayanatsume

Mad Clown'ın Fire şarkısına ve klibine bayılıyorum çok iyi gerçekten :D

3. Witch

Witch

Ben dee onunla keşfettim geç oldu biraz ama. Anything Goes albümüne bak bence kesin çok güzeldir:'))

4. .:Kanema:.

.:Kanema:.

Aslında descendants of the sun izleyecektim ama sınavlar var diye izleyememiştim T-T İyi ki hatırlattın, bi ara başlamalıyım :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:Ve cidden benziyor Kill me Heal me'nin ost'una :bled1-onion-head-emoticon:

9. Bugün laptopumun kapağını hızlıca kapatıp kaçtı diye kardeşimi öldürüyordum nerdeyse :D Neyse ki bir şey olmadı (laptopuma <3 ) :D

2. Heimatlos

Heimatlos

o laptopu almak icin para kazanirken cektigin cefayi dusun ve ona gore davran laptopa :D

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

ağzını burnunu kırsaydın kardeşinin:lol2-onion-head-emoticon:

4. Heimatlos

Heimatlos

yok be hele bir laptopu elinden dusursun o zaman kirar :D

10. Herkese iyi forumlar ^^ Uzun bir vize haftası atlattım. Bana şöyle bol bol güleceğim bir film önerebilir misiniz? Tek kriterim fazla açık seçik olmaması, diğer türlü her şeye açığım kore olur, hint olur, amerikan olur, japon olur her şey olur :D

1. Reinne

Reinne

The Interview, This is the End, Grown Ups ve The Other Ones

2. sShoguNn

sShoguNn

bende vize haftasını atlattım oh be :full-onion-head-emoticon:

3. ayanatsume

ayanatsume

Teşekkürler <3

11. Hoşgeldin finaller...

12. Japon yapıştırıcısı kullanımına yaş sınırı getirilmeli bence. Çok tehlikeli :(

2. Singularity

Singularity

benim aklıma ruj diye yapıştırıcı sürdü geldi direk :DDD

3. Yuki-chan

Yuki-chan

@Singularity yare yare makyajdan pek anlamam ama rujla yapıştırıcıyı karıştıracak kadar değil. :no-pink-cat-emoticon:

@Barış D. Baryshx Bunu hep duyuyorum ben. En son çocuk menüsü aldığımda arkadaşım demişti.

13. Minna-san, rica etsem bana şöyle aşırı komik güzel bir anime önerebilir misiniz ? İçerisinde romantizm bulunabilir fakat rica ediyorum ecchi ve harem olmasın :( Onegaishimas :D

14. Naruto'ya yeniden başlamak ^^

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

ben arada sevdiğim bölümlerini izliyorum. Jiraiyanın hikayesi bölümü aklıma geldi şimdi:cry-baby-milk-bottle-emoticon:

2. ayanatsume

ayanatsume

Daha oraya gelmedim orayı mendillerimle izleyeceğim :(

15. Okulun bitmesini beklerken ben ---------->>> :panda-12::panda-16::panda-13: (Delirdi)

16. Police Story <3

2. Kudaran

Kudaran

ben şangaylı kovboy bile izledim :D

3. Kudaran

Kudaran

intikam savaşçıları na bakın ::D

4. Singularity

Singularity

adamın eski filmlerini izlerdim bilemedim şimdi izleyip izlemediğimi 

17. Profil şarkısı kaldırıldı mı ya ?

1. Heimatlos

Heimatlos

evet malesef :/

2. ayanatsume
    3. Singularity

Singularity

Anlam veremediğim işler  

18. Shinpachi'nin ilk öpücüğü :D :D :D Çok üzülüyorum bu çocuğa ya :D

1. ayanatsume

ayanatsume

Bu çocuğu çok eziyolar ama ya :D

19. Sokağa çıkıp "Naruto bittiiiiiğğğğğğ" diye bağırıp, hönküre hönküre ağlamak istiyorum :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

2. ayanatsume

ayanatsume

Tamam bence de  bitmesi gerekiyordu ama insan yine de bi hüzenlenmiyor değil :(

3. Barış

Barış

ben 1000 bölüme kadar gidecek sanmıştım. tebrik etmek lazım asıl hikayede sonuna gelmelerine rağmen nasıl bu kadar filler oluşturabiliyorlar gerçekten hayret edilecek birşey. boruto hazırlıkları tamamlandı ordan kaldıkları yerden devam ederler artık. 

20. The Walking Dead 7-1 :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon::boohoo-crazy-rabbit-emoticon::panda-20:

2. ayanatsume

ayanatsume

7-2 yi izledim ben. Bende merak etmiyordum açıkçası ama izleyeyim dedim, sonuç olarak baya uzun bir süre TWD'ye ara vermeye karar verdim :D Bİr daha ne zaman izlerim bilmiyorum ve tamamen katılıyorum sana :D

3. ayanatsume

ayanatsume

Ümit sen çok geridesin ya git burdan spo yemeden :D

4. Singularity
  21. turkanime.tv nin yeni teması harika olmuş :1f60d: Yapanların ellerine sağlık, başarılarının devamını diliyorum :blush-crazy-rabbit-emoticon:

22. Ve Berserk sahalara geri döner...

1. sShoguNn

sShoguNn

2017'sini diyorsun dimi? Keşke geri dönmeseydi keşke 2016'da hiç çıkmasaydı ve seri direkt olarak 1997 yapımı ile kalsaydı hep :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

2. ayanatsume

ayanatsume

Olsun ya görüntü kötü mötü ama insan ona bile alışıyor, artık yadırgamıyorum :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.