Jump to content

ayanatsume

Üyeler
  • İçerik sayısı

548
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    ayanatsume got a reaction from Yuki-chan for bir durum güncellemesi, Sokağa çıkıp "Naruto bittiiiiiğğğğğğ" diye bağırıp, hönküre hönküre ağlamak istiyorum   
    Sokağa çıkıp "Naruto bittiiiiiğğğğğğ" diye bağırıp, hönküre hönküre ağlamak istiyorum
  2. Beğen
    ayanatsume got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, turkanime.tv nin yeni teması harika olmuş Yapanların ellerine sağlık, başarılarının d   
    turkanime.tv nin yeni teması harika olmuş Yapanların ellerine sağlık, başarılarının devamını diliyorum
  3. Beğen
    ayanatsume reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Cartoon network efsanelerinden Regular Show 4 gün önce finalini yaptı.Güzel yapmışlar   
    Cartoon network efsanelerinden Regular Show 4 gün önce finalini yaptı.Güzel yapmışlar :) adamların kafası yine uçuk anılarını blu-ray dvdye kayıt edip gömmek ASD:ASDAS sağ olun çocuklar güzel eğlendirdiniz bizi Morde&rig 
  4. Beğen
    ayanatsume got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Okulun bitmesini beklerken ben ---------->>> (Delirdi)   
    Okulun bitmesini beklerken ben ---------->>> (Delirdi)
  5. Beğen
    ayanatsume reacted to Strix. for bir durum güncellemesi, 17 Ağustos 1999 Allah bir daha o günleri yaşatmasın.   
    17 Ağustos 1999 Allah bir daha o günleri yaşatmasın.
  6. Beğen
    ayanatsume reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Orochimaru'nun fanları var anladık varda adam kötü bea neden yaşatırsınız şu adamı Sa   
    Orochimaru'nun fanları var anladık varda adam kötü bea neden yaşatırsınız şu adamı Saske Nardo adam kötülüğün dibi hadi Jiraya Tsunade duygusal açıdan bağlılar adama çok fazla ama Saske Nardo'nun başına bin bir türlü sıkıntı getiren Saske'yi şuan ki soğuk kişiliğine sokan eleman bu ve hala seri bittiği halde sağda solda layley lom yapıyor ya.

7. Beğen
    ayanatsume reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, konumda ev yazıyor ben onu evli okuyorum hep ya asdfhhjjaf   
    konumda ev yazıyor ben onu evli okuyorum hep ya asdfhhjjaf 
  8. Beğen
    ayanatsume got a reaction from .:Kanema:. for bir durum güncellemesi, Bu ost'u dizledin mi ? Tarzı Kill me Heal Me nin ost'ununkine çok benziyor seversin b   
    Bu ost'u dizledin mi ? Tarzı Kill me Heal Me nin ost'ununkine çok benziyor seversin bence :D Bu arada dizisi de çok güzeldir

9. Beğen
    ayanatsume got a reaction from Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Bu ost'u dizledin mi ? Tarzı Kill me Heal Me nin ost'ununkine çok benziyor seversin b   
    Bu ost'u dizledin mi ? Tarzı Kill me Heal Me nin ost'ununkine çok benziyor seversin bence :D Bu arada dizisi de çok güzeldir

10. Beğen
    ayanatsume got a reaction from Dj-Morphosis for bir durum güncellemesi, Minna-san, rica etsem bana şöyle aşırı komik güzel bir anime önerebilir misiniz ? İçe   
    Minna-san, rica etsem bana şöyle aşırı komik güzel bir anime önerebilir misiniz ? İçerisinde romantizm bulunabilir fakat rica ediyorum ecchi ve harem olmasın :( Onegaishimas :D
  11. Beğen
    ayanatsume got a reaction from .:Kanema:. for bir durum güncellemesi, Ya bu okul beni bitirecek, ya da ben onu. (Okul onu bitirdi.) :(   
    Ya bu okul beni bitirecek, ya da ben onu. (Okul onu bitirdi.) :(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.