Jump to content

ayanatsume

Üyeler
  • İçerik sayısı

548
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    ayanatsume reacted to Reinne in Herkese iyi forumlar ^^ Uzun bir vize haftası atlattım. Bana şöyle bol bol güleceğim   
    The Interview, This is the End, Grown Ups ve The Other Ones
  2. Beğen
    ayanatsume reacted to sShoguNn in Herkese iyi forumlar ^^ Uzun bir vize haftası atlattım. Bana şöyle bol bol güleceğim   
    bende vize haftasını atlattım oh be
  3. Beğen
    ayanatsume reacted to Barış D. Baryshx in kornealarım yandı nereden siyah temaya geçiyoruz   
    En altta tema yazan yer
  4. Beğen
    ayanatsume got a reaction from sShoguNn in Ooohh beee sonunda vize sınavları bitti   
    Darısı bizim başımıza
  5. Beğen
    ayanatsume reacted to Perfectum in Bana içerisinde ecchi ve harem olmayan, vaktimi harcadığıma değecek güzel animeler ön   
    Monster ı izlemelisin o halde. Bir polisiye romanın sayfalarında geziniyormuşçasına akıp gidiyorsun animenin içinde  Her ne kadar kurgu olsa da bir gerçeklik payı var seride. Onun dışında zankyou no terror, rainbow nisha rokubou no shiichinin var bunlara da bakabilirsin. İyi seyirler :))
  6. Beğen
    ayanatsume reacted to Red-King in Bana içerisinde ecchi ve harem olmayan, vaktimi harcadığıma değecek güzel animeler ön   
    Aoi Bungaku, One Outs, Vampire Hunter D., Monogatari Serisi.
  7. Beğen
  8. Beğen
    ayanatsume reacted to Kudaran in Bana içerisinde ecchi ve harem olmayan, vaktimi harcadığıma değecek güzel animeler ön   
    şöyle bi listem var tam istediğin gibi ecchi harem içermez ^^ sıra karışık. en son devil may cry izledim tavsiye edebilirim.
    http://imgim.com/image/dfhsdhadjgsja.jpg
  9. Beğen
    ayanatsume reacted to Kudaran in Police Story <3   
    intikam savaşçıları na bakın ::D
  10. Beğen
    ayanatsume got a reaction from LeornKayn in Avatar:Son Hava bükücüyü 2. defa izlemeye başladım yine aynı tat aynı heyecan ne güze   
    Gerçekten efsane seriydi çoluğuma çocuğuma bile izleticem :D
  11. Beğen
    ayanatsume got a reaction from lntegral in Zaman ileri aksın desem de, okuldan mezun olduğum güne gelsek ? Olmaz mı ya ? :(   
    Sorma sorma Hepimizi Allah kurtarsın.
  12. Beğen
    ayanatsume reacted to Heimatlos in Bugün laptopumun kapağını hızlıca kapatıp kaçtı diye kardeşimi öldürüyordum nerdeyse   
    yok be hele bir laptopu elinden dusursun o zaman kirar :D

13. Beğen
  14. Beğen
    ayanatsume reacted to Singularity in konumda ev yazıyor ben onu evli okuyorum hep ya asdfhhjjaf   
    yok yok olamaz öyle şey :D 
  15. Beğen
    ayanatsume got a reaction from Heimatlos in konumda ev yazıyor ben onu evli okuyorum hep ya asdfhhjjaf   
    alakası var tabi, evlilik bilinç altına işlemiş demek ki :D
  16. Beğen
  17. Beğen
    ayanatsume reacted to Barış D. Baryshx in Naruto'ya yeniden başlamak ^^   
    ben arada sevdiğim bölümlerini izliyorum. Jiraiyanın hikayesi bölümü aklıma geldi şimdi
  18. Beğen
    ayanatsume reacted to .:Kanema:. in Bu ost'u dizledin mi ? Tarzı Kill me Heal Me nin ost'ununkine çok benziyor seversin b   
    Aslında descendants of the sun izleyecektim ama sınavlar var diye izleyememiştim T-T İyi ki hatırlattın, bi ara başlamalıyım Ve cidden benziyor Kill me Heal me'nin ost'una 
  19. Beğen
    ayanatsume reacted to Witch in Bu ost'u dizledin mi ? Tarzı Kill me Heal Me nin ost'ununkine çok benziyor seversin b   
    Ben dee onunla keşfettim geç oldu biraz ama. Anything Goes albümüne bak bence kesin çok güzeldir:'))
  20. Beğen
    ayanatsume got a reaction from .:Kanema:. in Bu ost'u dizledin mi ? Tarzı Kill me Heal Me nin ost'ununkine çok benziyor seversin b   
    Mad Clown'ın Fire şarkısına ve klibine bayılıyorum çok iyi gerçekten :D

21. Beğen
    ayanatsume got a reaction from .:Kanema:. in Bu ost'u dizledin mi ? Tarzı Kill me Heal Me nin ost'ununkine çok benziyor seversin b   
    Ben yeni izledim bayılmamak elde değil :D Özellikle  Yoon Shi Jin'e

22. Beğen
    ayanatsume got a reaction from Witch in Bu ost'u dizledin mi ? Tarzı Kill me Heal Me nin ost'ununkine çok benziyor seversin b   
    Mad Clown'ın Fire şarkısına ve klibine bayılıyorum çok iyi gerçekten :D

23. Beğen
    ayanatsume got a reaction from Toprakezgi in Bu ost'u dizledin mi ? Tarzı Kill me Heal Me nin ost'ununkine çok benziyor seversin b   
    Ben yeni izledim bayılmamak elde değil :D Özellikle  Yoon Shi Jin'e

24. Beğen
  25. Beğen
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.