Jump to content

Gilgamesh

Üyeler
  • İçerik sayısı

1
  • Son ziyareti

Gilgamesh hakkında

• Doğum günü 10/29/1995

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    E-Sport, anime, cigarette, MMORPG!!

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

694 profil görütülenme

Gilgamesh üyemizin başarıları

1. Başlıktan da anlayabileceğiniz gibi ''Neden oyun oynuyorsunuz veya oynuyoruz?'' İlk olarak ben açılışı yapayım. Neden oyun oynuyorum? Aslında bakarsanız ben ciddi şekilde oyun oynamaya 7. sınıfta başladım ve MMORPG ile süper bir açılış yaptım. O zamanlardan önce sürekli ders çalışırdım ama durmadan ders çalışırdım günde 3-4 saat hiç kalkmazdım. Ama MMORPG ile tanışınca ilk başta sadece ''ooo oyun süper ya bende hemen hesap açayım da karakter falan güçlendireyim'' derdindeydim aradan 3-4 ay geçti hep aynı kaldım öğrenemiyordum anlamıyordum oyunun asıl amacını kavrayamamıştım. MOBA'ya geçtim ki 5 ve 6. sınıfta da MOBA oynuyordum (tabii ki kafam basmadan :/ ) Tekrar döndüm MOBA'ya ama o eski zevki alamıyordum birşeyler değiştiği belliydi ve PC başından kalkmamaya başladım. Aradan 3-4 sene geçti ve MOBA ağırlıklı devam ettim. Ama aklımın bir ucunda da MMORPG vardı. En son 1-2 saat düşündüm ve dedim ki 1 tanesini seç ( zorundaydım herşeyde iyi olamazdım ve MMORPG'yi seçtim. Ama dikkatimi bir şey çekti artık tek değildim eskisi gibi oyundan baya bir arkadaşım olmuştu.(Party,Guild, Raid, Roam gibi.) Kendimi orada daha rahat hissediyordum sanki birşeylerden kaçıyormuşum gibi ama kaçmıyordum derslerim iyiydi ama umrumda değildi herşey olağan geçiyordu gerçek hayatta sürekli aynı hergün okuldan eve gelip ders çalışırdım ama oyunda ilerledikçe aklımı oyundan alamıyordum sürekli güçlendim, yardım ettim ve savaştım. Çoğu insan ilk önce şunu düşünür MMORPG oynarken ''En güçlü ben olacam herkes beni tanıyacak'' aslında bende böyle başladım bu dünyaya ama sonra guildimle veya partimle aldığım zaferler beni daha çok mutlu etti sanki bir tane dungeon(zindan) bitirince koskoca bir savaşı bitirmiş gibi hissediyordum. Velhasıl kelam oyun oynama sebebim : Arkadaşlarımla birlikte kazandığımız o kılıçları, kalkanları havaya kaldırıp başardık diyebilmek, tekrar o duyguyu yaşayabilmek için oynuyorum.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.