Jump to content

asukalangley

Üyeler
  • İçerik sayısı

11
  • Son ziyareti

asukalangley kullanıcısının paylaşımları

1. Roy Mustang. Hem kinci hem de şefkatli, ben de öyleyim. Üstelik lider olmak istiyor ama olamıyor. :P
  2. asukalangley

Herkese Merhaba

Ben de Ankara'ya hiç gitmedim ki. Ama bi sempatim var üniversiteyi orada okuyacağım sonuçta. :p
  3. asukalangley

Herkese Merhaba

Hoşbulduk, onlar da çok güzel animeler aslında, ama klasikleşince çekiciliğini yitiriyor. :D Genelde çoğu kişi anime izlemeye Naruto ile başlar mesela, ben daha Naruto'nun 1 bölümünü bile izlemedim belki de o yüzdendir. :p Öyle gözüküyor, teşekkür ettim. :D Hoşbulduk. :) Ben doğduğumdan beri İstanbul'dayım, burayı hem çok seviyorum hem de sıkıldım artık kendimi bildim bileli buradayım. <_< Hem Ankara'yı alt seviye olarak görmekte ne demek, orası başkentimiz biriciğimiz :D
  4. asukalangley

Herkese Merhaba

Teşekkür ederim. :)
  5. Ghoul olup insan yerine ghoulları avlardım, gıcık oluyorum çünkü. CCG'ye de sempatim var hem, onlara katılmak isterdim. Ghoul yakalamalarına yardımcı olurdum, bi ghoulun nasıl yakalanabileceğini en iyi başka bi ghoul bilir sonuçta. :D
  6. asukalangley

Herkese Merhaba

Teşekkür ederim rahaım sınav konusunda, çok hazırım çünkü :D
  7. asukalangley

Herkese Merhaba

Güç tüm warsieslerin olsun! :D Hoşbuldum çok sağ olun :) Teşekkürler konuyu takibe aldım hemen :D Hoş buldum, çok teşekkür ediyorum :D Gondroch da Bleach hayranıymış o yüzden +1 :D
  8. asukalangley

Herkese Merhaba

Teşekkür ederim Ayşenur :D Teşekkür ettim. :)
  9. asukalangley

Herkese Merhaba

Teşekkür ederiiim. Hayranları olarak bi elin parmaklarını geçmiyoruz zaten, şaşırmakta haklısın. :mellow: Teşekkürler, hoşbuldum :)
  10. asukalangley

Herkese Merhaba

Hoşbuldum, teşekkür ederim. :) Teşekkür ederim, hemen düzeltiyorum :)
  11. Adım Ayşenur, 18 yaşındayım, İstanbul'da yaşıyorum, 2 senedir anime izliyorum ama bu sene üniversite sınavlarına hazırlandığım için eskisi kadar vakit bulamıyorum. Üniversiteyi Ankara'da okumak istiyorum, Star Wars filmlerini çok seviyorum ve koyu bi Freddie Mercury hayranıyım. En sevdiğim anime kullanıcı adımdan da anlaşılacağı üzere Neon Genesis Evangelion. Onun dışında Berserk, Bleach, Voices of a Distant Star, Gintama ve Cowboy Bebop sevdiğim diğer animeler. Şimdiden tanıştığımıza memnun oldum, herkese sevgiler :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.