Jump to content

Saginar

Üyeler
  • İçerik sayısı

128
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Saginar got a reaction from KaladinStormblessed in Herkese selam   
    Hoşgeldin başkan  Yazdığın animelere bakınca güzel bir anime zevkine sahip olduğun belli oluyor şahsen yazdıklarını ben de çok severek izlemiştim. Vesselam aramıza hoşgeldin iyi forumlar, zevkli seyirler dilerim 
  2. Beğen
    Saginar reacted to Amygirl in YardımmM :(   
    Disquss hesabı yerine facebook hesabı ile girmiş olabilirsiniz

Çerezleri geçmişi silip denerseniz hesaptan çıkar bence
  3. Beğen
    Saginar got a reaction from BURUN in sword art online izleyenleri buraya alabilirmiyim..   
  4. Beğen
    Saginar reacted to BURUN in sword art online izleyenleri buraya alabilirmiyim..   
    Ben bilmiyorum sao ya sinirliyim 3. sezonu izledim ama sevemedim yine part 1 i fena değildi ama part 2 yi atlıya atlıya izledim bir ayağa kalkmadı ya şu sandalyeden asuna geldi dedim aha kalkıyor ama yok.
    Alice e de gıcık oldum aklını başına getirecez diye sarışın çocuğu (adını unuttum özür) öldürdük.
    Bide şu hafıza taşları var ona da gıcık oldum.
    Bence kötü bir sezon değildi ama iyide değildi.
  5. Teşekkür
    Saginar got a reaction from BURUN in sword art online izleyenleri buraya alabilirmiyim..   
    Çok güzel yazmışsınız valla dibine kadar katılıyorum. 1.sezonda aincraddan kurtulduktan sonra en az 4 bölüm sırf yayınlayalım diye yapılmış gerkesiz uzatılmış bölümler gibiydi. Aslına bakılırsa şirketin içinde veri hırsızlığı yapan bir takım olması ve sezon finalinde son mücadelemiz bitti demesi hoş bir hava yaratmıştı lakin ilk yarıyla kıyaslandığında olay örgüsü ya da akıcılık namına pek bişey bulabildiğimiz söylenemez. 2.sezon için diyecek bişeyim yok emeğe saygısızlık etmek istemem ama yeni sezon atakta para kazanak babında yapılmış baştan savma bir sezondu. 3. sezon fena değil gerçi ya part 3 ü bekliyorum :)
  6. Beğen
    Zannımca buralar artık ıssız topraklara dönüşmüş 
  7. Harika
    Saginar reacted to Dowdy in Yemek Yapmayı Seviyor Muyuz?   
    Sadece makarna diyip geçme :D Sanat haline getir  :full-onion-head-emoticon: (Salçalı yap daha güzel olur)  :ragecomic01:
  8. Harika
    Saginar got a reaction from 1456ha in Yemek Yapmayı Seviyor Muyuz?   
    Teşekkür ederim. Bende uzun yolculuklarda onigiri hazirlarim kendime artik :) . Yemek konusundada devam edecegim, geri vites yok bu konuda 
  9. Beğen
    Saginar got a reaction from 1456ha in Yemek Yapmayı Seviyor Muyuz?   
    Bende çok  severim ama erkek olduğumdan annem babam biraz eleştirir beni bu konuda. Yersiz olduğunu düşünüyorum sonuçta erkek şeflerde var değil mi (gerçi hiçbiri annemin yemeklerine erişemez ;3 )
    Bu arada onigiri yapan var mı  daha önce? Internetten arasam kesin bulurum ama daha once denemis birinin fikrini almak istedim bunun yerine tesekkurler :))
  10. Harika
    Saginar got a reaction from Hermesss in Merhabalar burada yeniyim   
    Hoşgeldin dostum. Sende istediğin zaman istediğin soruyu sorabilirsin bana. Memnuniyetle yardımcı olurum. Tokyo Ravens isimli bir anime izledim ve açıkçası baya güzeldi. Birde One Punch Man var. Mutlaka izlemelisin. Dm den ulaşabilirsin. Iyi forumlar, iyi seyirler 
  11. Beğen
    Saginar got a reaction from Black Angel in Anime İstek ve Önerileri   
    Saolasin. Benzinlikte depoyu fullemis yola hazir durumdayim suan eheh :) . Onerilerdeki animleri inceledim ve hepsi efso. oneriler. Cok tesekkurler. Arigatooo :3 (^-^)
  12. Beğen
    Saginar got a reaction from Nones in ( 12 / 12 ) Shingeki no Kyojin Season 2   
    Eyvallah

13. Beğen
    Saginar got a reaction from nekolilith in İsminizin Japonca karşılığı :)   
    Mojidizirikato============》Bu ne ya? 
  14. Beğen
    Saginar got a reaction from Rosiecy in ( 25 / 25 ) Utawarerumono: Itsuwari no Kamen   
    Şu ufak cümlen kâfi . Teşekkürler  biter bitmez izleyeceğim ??. Mega klasör linki koyabilirseniz (hiç upload yapmadım. Uğraştırıyorsa görmezden geliniz) müthiş olur. Kolay gelsin. İnternet hızınız büyük olsun ?
  15. Beğen
    Saginar got a reaction from ▷✖ Haru ✖◁ in Merhaba Dostlar! ^^   
    Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 4-5 yıldır Türkanime.tv kullanıcısı olan onun dışında 1 yıla yakın dır anonim olarak bu forumda gezen kardeşiniz aranıza katılmak istedi ve bu konuyu açtı.

Öncelikle İnternette yaklaşık 20 000 kullanıcısı bulunan bir forumda 4 ay moderatörlük yaptım. Onun dışında yine birçok başka forumda bulunmama rağmen hepsinde birkaç eksiklik hissettim ve bıraktım. Bunlardan bir tanesi samimi bir havanın hakim olmamasıydı. Diğerlerini şimdilik açığa vurmak istemiyorum :) .

Şimdi biraz da reel e dönecek olursak, 

-Adım Ömer
    -Lise 2 ye gidiyorum.
    -99 Ekim doğumluyum yani 15 yaşındayım :)

Kısacası bu düşünceler ile bu foruma katılmayı ve burada da bir nevi bir aile bulmayı düşleyerek aranıza katılmak istedim. Her türlü eksikliğimi (hakaret etmeden) belirtebilirsiniz -bu gibi durumlara çok rastladım da kusura bakmayın- . Ki hatalarımı düzeltebileyim. Neyse çok yazdım :D Aranıza katılmak istedim ve tanışmak amacı ile sizlere bu yazımı sundum derken bile hala yazıyorum. Biri beni durdursuuuuunn  :depressed2-onion-head-emoticon:  :bad-atmosphere-onion-head-emoti 
  16. Beğen
    Saginar reacted to Rızasasassaas in Merhaba Dostlar! ^^   
    GÜZEL 

:D
  17. Beğen
    Saginar got a reaction from Witch in Merhaba Dostlar! ^^   
    Teşekkür Ederim Hoşbulduk. Tamda şimdi okumayı bitirdim :D Link vermesen konuyu bile bulamazdım :D

Sağol Hoşbulduk 
  18. Beğen
    Saginar got a reaction from Witch in Merhaba Dostlar! ^^   
    Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 4-5 yıldır Türkanime.tv kullanıcısı olan onun dışında 1 yıla yakın dır anonim olarak bu forumda gezen kardeşiniz aranıza katılmak istedi ve bu konuyu açtı.

Öncelikle İnternette yaklaşık 20 000 kullanıcısı bulunan bir forumda 4 ay moderatörlük yaptım. Onun dışında yine birçok başka forumda bulunmama rağmen hepsinde birkaç eksiklik hissettim ve bıraktım. Bunlardan bir tanesi samimi bir havanın hakim olmamasıydı. Diğerlerini şimdilik açığa vurmak istemiyorum :) .

Şimdi biraz da reel e dönecek olursak, 

-Adım Ömer
    -Lise 2 ye gidiyorum.
    -99 Ekim doğumluyum yani 15 yaşındayım :)

Kısacası bu düşünceler ile bu foruma katılmayı ve burada da bir nevi bir aile bulmayı düşleyerek aranıza katılmak istedim. Her türlü eksikliğimi (hakaret etmeden) belirtebilirsiniz -bu gibi durumlara çok rastladım da kusura bakmayın- . Ki hatalarımı düzeltebileyim. Neyse çok yazdım :D Aranıza katılmak istedim ve tanışmak amacı ile sizlere bu yazımı sundum derken bile hala yazıyorum. Biri beni durdursuuuuunn  :depressed2-onion-head-emoticon:  :bad-atmosphere-onion-head-emoti 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.