Jump to content

Laetitia

Üyeler
  • İçerik sayısı

85
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Laetitia kullanıcısının paylaşımları

1. Laetitia

( 12 / 12 ) Yuri!!! on Ice

Çok merak ettiğim serilerden biriydi ♡ Kolay gelsiin ^^
  2. Kesinlikle tavsiye ediyorum, karakterleri oldukca sempatik, elbet favori bir ciftin oluyor ^^
  3. Evet, kızımız biraz kıpır kıpır o yüzden etek giyerken rahat olabilmek için giyiyor ^^
  4. Atsushi'yi ve Miyano Mamoru'nun seslendirmesiyle Dazai'yi çok özlemiştim Şimdiden kolay gelsin
  5. Laetitia

( 12 / 12 ) Ozmafia!!

Oyunun açılışına ben de hastayım ya Gönül isterdi mini bir seri olmasın ama böyle de güzel
  6. Elinize sağlık, yer yer kafam karışmıştı ama çok hoşuma gitti
  7. Laetitia

( 14 / 13+ ) Charlotte

Özlemiştim ekibi vallahi, elinize sağlık
  8. Laetitia

( 12 / 12 ) Bungou Stray Dogs

Tamamiyle katılıyorum! Atsushi de daha yanına gidip yardım etmeye çalışıyor kanatsız melek çocuk Yeteneğinden acaba insanlardaki fesatlıkla mı ilgili bir şeyler yapıyor da o yüzden mi diyordum ama senin dediğin daha mantıklı geldi :D
  9. Laetitia

( 12 / 12 ) Tales of Zestiria the X

Fragmanı izledim de çizimleri gerçekten güzel. Yanlış hatırlamıyorsam oyundan uyarlamaydı bu, kolay gelsin şimdiden
  10. Laetitia

( 13 / 12+ ) 91 Days

Güzel bir dram animesi bizleri bekliyor gibi, kolay gelsin şimdiden
  11. Laetitia

( 12 / 12 ) Koutetsujou no Kabaneri

Ne bölümdü ya, Biba vallahi zeki adam ne istediyse yaptı, sevmiyorum kendisini ama güzel darbe yaptı :D Babasını öldürüşü çok hoştu, çocukluktan bir şeyler olduğu belliydi de, babasının onu bıçakladığı hiç aklıma gelmezdi... Ikoma da saçını kesmeseydi keşke :D Mumei'yi kurtaramayacak gibime geliyor ama hadi bakalım :D Şarkılardaki kelebeliğin olayını da söylemeleri iyi oldu merak ediyordum, sondaki şarkı da çok güzeldi Aimer döktürmüş gene :D Emeği geçen herkesin ellerine sağlık, finali dört gözle bekliyorum
  12. Laetitia

Mori de bir şeyler olduğu belliydi, herkes manyak ya harika :D Şarkıdan sonra bir sahne vardır umuduyla bekledim ama bir sahne bile olmaması üzdü. İşin komik tarafı animenin başından beri herkes Atsushi'yi kıskanıyor, nefret ediyor yazık ne çekti çocuk :D Kyouka da adamın ne olduğunu anladı heralde o yüzden çok korktu kıyamam ya :c
  13. Kiznaiver'in açılış şarkısı ingilizce olduğu için ısınamadılar heralde :D Onun dışında "Redo", "The Day" ve "Trash Candy"nin daha yüksekte olmasını bekliyordum, Egoist birinci olur sanmıştım :D
  14. Laetitia

Evlat acısı gibi O kimdi ki şu zengin olan adam mıydı? Ana karakterler dışında isim ezberlemede sıkıntılarım varda :D Birlikte beklicez o zaman yapacak bir şey yok
  15. Laetitia

Oturun ikinci sezonu izleyin mesajıyla bırakmasınlar ya bizi, meraktan çatlarım ben :D
  16. Laetitia

Bir oturuşta kaldığım yerden 11.bölüme kadar izleyince ne yazsam bilemedim ama herkes sevgi istiyor ya, gücü gücü yetene kızıyo, bizimkide az özgüven kazandı uçuyor kaçıyor artık kocaman oldu :D vallahi emeği geçen herkesin ellerine sağlık, bu yaz ihtiyacım olan serilerden biriydi Finali dört gözle bekliyorum
  17. Laetitia

Daha 11. bölüm bile değil olanlara bak, mumei o kara bulutumsu şey olsun, takumi de gitti zaten ooh ne güzel ama ikoma ölmemiştir ya ölmez o ikoma ya o, ikoma neleri atlattı goçum benim, bunu da halleder birlikte pirinç yerler ben pozitif bakmak istiyorum :D o değil de olan hep çocuklara oluyo sonra travma geçiriyolar yok 12 yaşında yok küçükken anne öldü yok kız kardeşi öldü, bibaya zaten ilk geldiği andan beri gıcık oluyordum şöyle bi kafasını kesseler de içim rahatlasa :D
  18. Laetitia

( 12 / 12 ) Mayoiga

Çok merak ettiğim bir seriydi elinize sağlık, hemen izlemem lazım :D
  19. Laetitia

O kısım çok komikti :D
  20. Laetitia

( 12 / 12 ) Akagami no Shirayuki-hime 2

Kesinlikle katılıyorum obi de tatlı falan ama şimdi Zen gibisini daha nerden bulacaksın ah ah değer kıymet bilmiyor kimse :D
  21. Laetitia

Elinize sağlık, ne bölümdü ama ölen ölene :D Ben kızı asıl savaşırken görmek istiyorum ve şu kurdelasında bir olay mı var yoksa havasından mı onu çözemedim daha :D
  22. Bakıcı Ohta iş başında :D Şaka maka Ohta'ya da yazık ya. Beklemediğim bir şekilde güldürdü :D elinize sağlık
  23. Laetitia

Dazai ve onun güzel sesi diyorum başka da bir şey demiyorum :D Elinize sağlık
  24. Laetitia

( 50 / 50 ) Sousei no Onmyouji

Biraz daha büyük olsalarmış keşke demeden edemiyorum ama gerçekten hoştu elinize sağlık İkinci bölüm gelsede şu ikisini dövüşürken izlesek
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.