Jump to content

SoulWeaver

Üyeler
  • İçerik sayısı

31
  • Son ziyareti

SoulWeaver hakkında

• Doğum günü 01/31/2000

Profil Bilgileri

SoulWeaver üyemizin başarıları

1. SoulWeaver

Bleach FC

Merhabalar arkadaşlar,uzun zaman oldu,hatırlamayan varsa mobilden kurtulamayan eleman ben.
  2. SoulWeaver

Bleach FC

Arkadaşlar an itibariyle(ya da 2 saat öncesi itibariyle,saat 11 de gelmiş mail) bleach brave souls google play store ve appstore da yerini almıştır,şimdilik google play de bu öğe ülkenizde kullanılamıyor diyor,ancak yakında apkları internete düşer,apple derseniz denemedim,deneyince buraya yazarım yine. Edit:appstore da denedim ancak bulamadım galiba o da google play ile aynı durum.
  3. SoulWeaver

Bleach FC

@Bluegrass daha adil bi yarışma olabilir.Pek adil değil imza yarışması.Zira herkesi photoshop kullanıp kullanamadığı belli değil ^_^ bir de aizeni sevmeye çalışıp sevemeyenler var(bkz:ben :D ) diğer konuda ben mobildeyim hep pc çalışmıyor burdan masaüstü sürümü de kasıyor kısaca böyle bi yarışma yapsanız ruhum duymaz ne de olsa mobilde imza görünmüyor :D tabi yine de siz bilirsiniz yani şaka falan bir yana :)
  4. SoulWeaver

Ulquiorra'nin geçmişi Türkçe Altyazı

türkçe altyazılı arıyordum bende saolun :)
  5. SoulWeaver

Bleach FC

söz konusu orjinallikse işimiz zor :D
  6. SoulWeaver

Bleach FC

hani bana da öyle geldi de ötekini paranteze attım ama cifer diye kullanan da çok var bi sorayım dedim :D
  7. SoulWeaver

Bleach FC

Favori karakterim:Ulquiorra Schiffer(yada cifer bilmiyom birisi işte :D ) Favori opening:OP9-Velonica Favori filler:Zanpaktou arc Not:birisi bana şu adamın soyadını tam olarak söyleyebilir mi schiffer le cifer arasında kaldım :D
  8. SoulWeaver

Biraz da Eğlenelim :)

Mahallenin delisiyle-gangnam yaptım-evi toplamamak için Mantık hatalarına başlıyım: 1-Mahallenin delisinden korkuyom. 2-Evi toplamamak için çok daha iyi bahaneler olabilir :D (bu arada mahallenin delisini bayadır görmüyorum nolduysa artık) neyse en azından gangnamda sıkıntı yok :D
  9. SoulWeaver

Bleach FC

arkadaş farkında olmadan fikir bulmuşum harikayım yaaa :D
  10. SoulWeaver

Bleach FC

konuşmanın boyutu anketimsi bir hal alıyor gibi,o halde ben hyourinmaru ve senbonzakura diyorum :D
  11. SoulWeaver

Bleach FC

valla zanpaktou fillerı benim de çok hoşuma gitmişti orda matsumoto aklıma geldikce gülüyorum:"hyourinmaru,bana bi çay getirsene" :D bir de getiriyodu ya harbiden :D
  12. SoulWeaver

Bleach FC

arkadaşlar bir konuda yardım isteyeceğim,burası sormam için uygun değilse özür dilerim.sorum şu:bi arkadaşımı bleach e başlattım kendisi 140. bölümde araştırmış anime fillersız 170 bolum cıkıyo ben fillerları izlemek istemiyorum diyo sence napiyim dedi bana şaşırdım bende animeyi çok iyi hatırlayamayan birisi olarak tavsiyenizi alayım dedim :)
  13. SoulWeaver

Bleach FC

ya ben ara sıra bir ninjanın sessizliğiyle girip ne var ne yok diye kolaçan edip çıkıyorum buraları :D hatta göz atasan abla 8. takım kaptanı olarak beni göreceksin hmm... kulağa garip bir durum gibi geliyor :D
  14. SoulWeaver

En büyük hatan !!?

gecenin bir yarısında minecraft korku haritası videosu açmıştım,bir de uykuluyum(artık neyin kafasıysa) neyse izlerken dahada uykum geldi gözlerim kapandı(bir yere kadar sıkıcı zaten) tam uyudum uyuyacam telefondan bi çığlık sesi geldi yattığım yataktan hopladım bi güzel de sövdüm :D (minecraft bu ne kadar korkunç olabilir ki derseniz haklısınız sesten korktum zaten) :D
  15. SoulWeaver

Bleach FC

öyle deme yaaaaa alt tarafı fazla beğeniliyo yoksa arasan bulursun gene :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.