Jump to content

Hermes

Üyeler
  • İçerik sayısı

14
  • Son ziyareti

3 Takipçi

Hermes hakkında

• Doğum günü 3 Ağustos

Profil Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Hermes üyemizin başarıları

1. Hermes

Herkese Merhaba

İyi forumlar
  2. Mirai Nikki/Deadman Wonderland ?

1. Kadir-
    2. Kikuchi

Kikuchi

mirai nikki idare eder wonderland da yarım kalıyor

3. Hermes

Hermes

o yüzden ikisini sordum deadman mangadan sonra yarım kalması bayağı oturdu içime

3. Hermes

En Son Bitirdiğiniz Anime?

One Punch Man :admire2-onion-head-emoticon:
  4. Hermes

Merhabalar

Merhaba iyi forumlar :cheer2-onion-head-emoticon:
  5. Yagami Light/Dedektif L ?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. katsumihoku

katsumihoku

light light light light light light light lişsdfklewıhfhfoj

3. Witch

Witch

Light tabi ki. Fangirl ruhumu uyandırdın bak.

4. Kikuchi

Kikuchi

bence ikisinde de iş yok -_-

6. Hermes

( 14 / 12+ ) Tokyo Ghoul √A

Yeni sezonu çıktı mı ki neyde geri kaldılar acaba? :confused-onion-head-emoticon:
  7. Hermes

Mihoku'dan selamlaar

Hoş geldin iyi forumlar :good-job-onion-head-emoticon:
  8. Rias/Akeno?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. FrailSym.

FrailSym.

Saitama'dan bahsediyordum da yanlış anlaşılmadı umarım :D

3. Strix.

Strix.

Ben anime dünyasına girsem Saitama bile deviremez :dawdawdad aD: :D

4. Witch

Witch

Hiçbiri. <_<

9. Hermes

İmza Çalışmalarım

-Bunu kendi imzam yapabilir miyim acaba? Düzenleme:Neyse cevap vermediğin için almış bulundum imzayı kaldırmamı yada herhangi birşey eklememi istersen mesaj atabilirsin Düzenleme 2: Tekrar söylemek zorundayım cidden çok sevdim
  10. Merhaba arkadaşlar biraz forumda geziyordum ki burayı gördüm sonra bir konu açmaya karar verdim öncelikle kendimi tanıtayım ben TAÇE ekibine yeni girmiş çevirmen olmaya çalışan birisiyim adım Tibet çevirilerde adımı wonka olarak görebilirsiniz şu anda Yu-Gi-Oh Arc'tan ben sorumluyum ve izlediğim animeler olaraktan; (Sıralama ile veriyorum) ilk 5:) 1-Death Note 2-Deadman Wonderland 3-Tokyo Ghoul 4-Attack on Titan 5-KissXSis Bu animeler hakkında az bilinen yada bilinmesi gereken şeyler varsa öğrenmek hoşuma gider (spoiler olarak değil tabiki) mesela attack on titan için işte titanlar'ın sindirim sistemleri yoktur tarzında örneklendirme yaparsanız bana sevinirim ve tabiki daha önce çevirmenlik yapmış bana birkaç ipucu vericek kişiler varsa bana ulaşırlarsa memnun olurum yeni insanlarla tanışmak hoş olur İzmir'de yaşıyorum bunu da belirtmek isterim ve son olarakta aksiyon içeren anime önerilerinizi bekliyorum
  11. Merhaba arkadaşlar biraz forumda geziyordum ki burayı gördüm sonra bir konu açmaya karar verdim ben öncelikle kendimi tanıtayım ben TAÇE ekibine yeni girmiş çevirmen olmaya çalışan birisiyim adım Tibet çevirilerde adımı wonka olarak görebilirsiniz şu anda Yu-Gi-Oh Arc'tan ben sorumluyum ve izlediğim animeler olaraktan; (Sıralama ile veriyorum) ilk 5:) 1-Death Note 2-Deadman Wonderland 3-Tokyo Ghoul 4-Attack on Titan 5-KissXSis Bu animeler hakkında az bilinen yada bilinmesi gereken şeyler varsa öğrenmek hoşuma gider (spoiler olarak değil tabiki) mesela attack on titan için işte titanlar'ın sindirim sistemleri yoktur tarzında örneklendirme yaparsanız bana sevinirim ve tabiki çevirmenlik yapıp bana birkaç ipucu vericek kişiler varsa bana ulaşırlarsa memnun olurum yeni insanlarla tanışmak hoş olur İzmir'de yaşıyorum bunu da belirtmek isterim ve son olarakta aksiyon içeren anime önerilerinizi bekliyorum :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.