Jump to content

イラル

Üyeler
  • İçerik sayısı

75
  • Son ziyareti

イラル hakkında

• Doğum günü 08/12/1999

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

3514 profil görütülenme

イラル üyemizin başarıları

Hakkında

Merhaba ben Hilal^^ 16 yaşındayım, lise 2. sınıfa gidiyorum, bilgisayar veya kimya bölümü okumak istiyorum ileride^^

Tamıtamına bir anime delisiyim, 1 yıldır izliyorum fakat çok fazla seri bitirmedim. 7-8 tane falan vardır belki ama izlenecekler listem çok kabarık. Şu anda Naruto izliyorum^^ İzlediğim her animeyi kendim yaşıyormuşum gibi hissederim ve karakter mutluysa gülerim, hüzünlü bir şey varsa ağlarım. Ecchi dışınde bütün animeleri izleyebilirim, önerebilirsiniz çok mutlu olurum^^ Çok fazla manga okumam, dijital ortamdan okumayı pek sevmiyorum izlemek daha güzel geliyor fakatmanga okumadım değil tabiki. One Piece'in birkaç mangası mevcut kitap halinde ve hepsini bir günde bitirdim -_- Animelerde special bölümleri falan da izlerim bu konuda çok sabırlıyım bir şey kaçırırım diye izlerim düşünün Naruto'da Sarutobi-Sensei ile Orochimaru savaşırken o kılıcı 10 bölüm boyunca içinden çıkaramadı ama ben sabredip izledim ve hiç sıkılmadım :D Naruto serisi çok sevdiğim serilerdendir her ne kadar etrafımda sevmeyen otaku arkadaşlarım olup bana önermedilerse de ben izledim ve kopamıyorum. Sınav haftalarımda bile sürekli izliyortum -_- Çizim de yapıyotum, 1 yıldır. Resim çalıştıkça geliştirilebilecek bir faaliyet. Çok neşeli bi insanımdır kimseyi asla terslemem her zaman gülerim hunharca-_-

Bana neden film değil de anime izliyosun yani çizim sonuçta dediklerinde cevabımher zsman şu olur; animelerde istediğiniz kadar gerçek dışı veya gerçek olay anlatabilirsiniz, orası sizinhayal gücünüz ve normalde yapılamayacak şeyleri bile çizerek gösterebilirsiniz anime dünyasındaher şey sınırsız derim ama kimse beni anlamaz çünkü çoğu insan önyargılı^^

Bu arada Japonca'ya takmış bulunmaktayım, telefon programlarıyla ögrenmek gibi bir şeyler yapıyorum ehehe :3

Benim yazacaklarım simdilik bu kadar, eğer sona kadar okuyup buraya gelmişsen demekki sayfam ilgini çekmiş hihihi^^

Arigatou minna ^^

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.