Jump to content

GüLFi

Üyeler
  • İçerik sayısı

24
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    GüLFi got a reaction from Vaveyla in ( 12 / 12 ) Noragami   
    bana göre 2014 yılının en iyi serilerindne biri çeviriside çok kaliteli yapılıyo elinize sağlık  :5:
  2. Beğen
    GüLFi got a reaction from fuflyy in Puzzle Fansub   
    Tebriklerr Puzzle Fansub sizi her zaman takipteyizz  :32:
    çevirdiğiniz bütün mangaları ve animeleri takip ediyorum hepsi birbirinden güzel   :13:
  3. Beğen
    GüLFi reacted to GüLFi in Shingeki no Kyojin Sırt Çantasına İlham Kaynağı Oldu   
    ilk resimdeki çanta güzelmiş tam bir spor çantası 
  4. Beğen
    GüLFi reacted to GüLFi in ( 26 / 26 ) Major 2   
    Major'u çeviren arkadaşa çok teşekkürler bu sıralar yeni bölümleri çok hızlı geliyor.çevirisi durdurulduğunda çok üzülmüştüm  :beg-onion-head-emoticon:
  5. Beğen
    GüLFi reacted to 3n4bL3 in ( 26 / 26 ) Major 2   
    19. Bölüm eklenmiştir. İyi seyirler
  6. Beğen
    GüLFi reacted to ecem_yuki in ( 12 / 12 ) Kyoshiro to Towa no Sora   
    çok tşk ederiz yeni bölümde gelmiş emeğinize sağlık bu animede emeği geçen herkese gerçekten tşk ederim heyecanlı  yerinde bitmişti:)
  7. Beğen
    GüLFi reacted to GüLFi in Love Live! 2. Sezon Yolda   
    herkes tavsiye ediyor aslında K-On''u ama bir türlü başlayamadım fırsat olmadı..elimde devam ettiğim bir sürü seri var hala..onları bitirirsem izlerim inş. :) zaten izlemediğim anime kalmadı gibi bişe :)
  8. Beğen
    Ben K-On izlemedim ama animedeki yorumlardada çok benzediği söyleniyor.
  9. Beğen
    bende romantizm var diye başlamıştım ama romantizmin r'si bile yok :huh: dediğim gibi bir kere bile erkek karakter gözükmedi animede :) yani romantizm isteyenler başlamasın boşuna ama dediğim müzikleri iyiydi onun için izlenir..
  10. Beğen
    animede bir tane bile erkek yok kız çok :D müzikleri güzeldi çok sıkıcı değildi ama 2. sezon bence daha iyi olucak :)
  11. Beğen
    GüLFi reacted to Ghettosan in ( 12 / 12 ) Noragami   
    Çok teşekkür ederim :) İlk güncel serim olduğu için başlarda biraz fazla afalladım ama elimden geldiğince düzeltmeye çalıştım beğendiyseniz ne mutlu bana :)

Beklediğimin çok üstünde çıktı anime benimde. Önerilecek sağlam bir anime :)
  12. Beğen
    GüLFi got a reaction from ecem_yuki in ( 12 / 12 ) Kyoshiro to Towa no Sora   
    5 bölümde güzeldi devamını bekliyoruzz :) çeviriler çok hızlı geliyor elinize sağlık. 
  13. Beğen
    GüLFi reacted to GüLFi in ( 12 / 12 ) Kyoshiro to Towa no Sora   
    5 bölümde güzeldi devamını bekliyoruzz :) çeviriler çok hızlı geliyor elinize sağlık. 
  14. Beğen
    GüLFi reacted to Paprika in Love Live! 2. Sezon Yolda   
    O zaman K-ON gibi bir şey.Hatta büyük ihtimal çok benziyor.Müzikli vs. Olsun K-ON çok güzeldi.Bu da umarım onun gibi güzeldir.
  15. Beğen
    GüLFi reacted to Hokage_Minato in Love Live! 2. Sezon Yolda   
    2014 ilkbahar dönemine yeşil ışık yakıldı
    Müzik temalı anime serisi Love Live! 3. yıldönümü kutlamalarında serinin 2. sezonu için yeşil ışık yakıldı. 2014′ün ilkbahar dönemine yetiştirilmesi planlanan 2. sezonda μ grubunun yeni parçası da yer alacak . Ayrıca yine gelecek bahar çıkarılması planlanan bir PlayStation Vita oyunu da duyuruldu.
    Serinin konusu ise şöyle: Otonokizaka Lisesine her geçen yıl daha da az öğrenci kaydolmaktadır. En sonunda okul yönetimi, okulu üç yıl içinde kapatacağını duyurur. Okulunu çok seven dokuz öğrenci kız, okullarına daha fazla ilgi çekmek ve bu sayede de okullarının kapanmasını engellemek için bir idol grubu kurmaya karar verirler. Böylece yeni dostluklar ve serüvenleri başlamış olur.

Serinin ilk sezonu 6 Ocak’ta yayınlanmaya başlandı. 13 bölümden oluşan anime, bir Japon sitesinde yapılan ankete göre ikinci sezonu en çok beklenen ve istenen seri.

KAYNAK AnimeFantastica
  16. Beğen
    GüLFi reacted to Paprika in Love Live! 2. Sezon Yolda   
    "2. sezonu çıkıyor" haberlerini gördüğüm animeler genelde birden ilgimi çekiyor.Daha önce inceleyip de işe yaramaz konusu olduğuna karar verdiklerimi bile açıp izliyorum.Şimdi bu animenin 1. sezonunu açıp izleyeceğim sonra 2. sezonu bekleyeceğim :D Sonuçta 2. sezon çıkıyorsa izlenmiştir,izlenmişse vardır bir albenisi.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.