Jump to content

Boku wa Docta

Üyeler
  • İçerik sayısı

24
  • Son ziyareti

Boku wa Docta kullanıcısının paylaşımları

1. Boku wa Docta

Yeni katıldım

Arigato :D inşallah :P
  2. Rüzgarın adı 2. Kitabı Bilge adamın korkusu
  3. Yani benzemek tabiki mümkün değil olduğu kadar :D şekil olarak değilde renk uyum ne biliyim iste :D
  4. Boku wa Docta

Yeni katıldım

Hoşbulduk :D
  5. Boku wa Docta

Şimdiye Kadar Kaç Tane Anime İzlediniz?

Mantıklıymış artık bende başlıyım dicemde :D isimlerini unuttum çoğunun :D
  6. Boku wa Docta

Yeni katıldım

Arigatoo :D iyi oldu ya biraz saçma bir nick koyduğumu düşünüyodum :D Akame ga kill efsane de çok hüzünlü bitiyor yav :D Arigatoo :D
  7. Boku wa Docta

Yeni katıldım

Arigato bu arada totoro :D ablamla izlemiştim çok komikti :D
  8. Günlük diyemem ama tatil zamanlarında eğer seri sardiysa 25 bölüm olsa bile bitiriyorum :D o yüzden günlük bölüm izliyorum diyemem :D şuanlık devam eden one piece naruto shippuuden tokyo ghoul kuroko no basket dışında izlediğim seri yok :D
  9. Boku wa Docta

Şimdiye Kadar Kaç Tane Anime İzlediniz?

Kaç seri izlediğinize nasıl hatirliyosunuz ya :D ben hatirlayamadiğim kadar çok izledim dicemde 104 seri felan :D tahminimce 100 seriye yakın izlemişimdir :D
  10. Ben kendimi akame ga kill'den tatsumiye benzetiyorum hem fiziksel ayni kumral saç yeşil göz zayif ve ortalama boy duygusal olarakta benzettiğim karakter havalı olcaği zaman mahvediyo fermuari acik unutmasi gibi :D ve az sapık ama dışa vuramayacak kadar da kibar tam ben :D
  11. Boku wa Docta

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

One piece naruto shippuuden sanırım bu ikisinden sonra sıralama yapamayacak kadar çok anime izledim :D tabi devam ettiği için tokyo ghoul kuroko no basket olabilir :D
  12. Boku wa Docta

Yeni katıldım

43 mu 45 mi ne bölüm oldu eski tadı kalmadı artık :D
  13. Boku wa Docta

Yeni katıldım

Arigatoo ^_^
  14. Boku wa Docta

Yeni katıldım

İlk çıktığında başlamıştım :D
  15. Boku wa Docta

Yeni katıldım

Karışık yazdım ya :D tabiki yerleri değişir :D
  16. Boku wa Docta

Yeni katıldım

Kusura bakma :D telefondan girdiğim için bazen mesajin gittiği gözukmuyor artik daha dikkatli olurum :D
  17. Boku wa Docta

Yeni katıldım

Nick bulamadim ya aklima one piece geldi chopperin bole bi sarkisi vardi :D
  18. Boku wa Docta

Yeni katıldım

Gintamayı izledim :D diğerlerinede yarın bakarım :D
  19. Boku wa Docta

Yeni katıldım

Ohh çok iyiyi yazmadiklarimda sende olan bi kaç tane önersene :D
  20. Boku wa Docta

Yeni katıldım

Hoşbulduk Bilindik isim naparsın :D
  21. Merhaba arkadaşlar oncelikle kendimi tanitiyim ben Ömer ankarada yaşıyorum 15 yaşındayım 50 kilo 172 cm yeşil gözlü kumral saçlı birisiyim :D favori animelerim; One Piece Naruto(shippuuden) Akame ga kill Tokyo ghoul Kuroko no basket Beelzebub Boku wa tomodachi ga sakunai Fairy tail 1.sezon 2 de bozdu :D Sword art online Shingeki no kyojin Death note Anime izlemeye 8 yaşyaşında başladım favorilerimi biraz abarttim ama hepside iz bıraktı daha bir sürü var ama yeterli düşünuyorum :D başka ne diyebilirim bilmiyorum herkese şimdiden merhaba :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.