Jump to content

Suoh_Mikoto

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

About Suoh_Mikoto

 • Rank
  Level 1

İletişim Yöntemi

 • Website URL
  http://www.mangachef.com/

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Male
 1. bakıyorum bu defa sildirmeyip yalan yanlış cevaplama cesaretinde bulunmuşsun, güzel. Uzun uzadı yol arkadaşıyken aramızda olanları anlatmıycam burada. elbet hatalarımız olmuştur ikimizinde ama bunu imaj için yaftalayarak anlatmak çakallıktır. neyse gelelim o 13 arkadaşa. sen atar yapıp gittikten sonra bu kadar kişinin çıkması ilginç değil mi? birileri bu insanlara pm atıp farklı yorumlarda bulunmamışsa niye gitsin onlar? ama bu tek başına yetmez aramızda olanları gruba taşımamışken biranda gitmelerine. Demek ki bu arkadaşlara giden kişi admin, kurucu olarak tanıtılmışki bu işte beni çiğneyip g
 2. bir hoşgörü bu kadar suistimal edilmez. öncesinde bize katılmak için başvuran arkadaşları benden gizleyip kendi kadron için toplaman ve bu yetmezmiş gibi birde sana güvenerek verdiğim ftp bilgilerinden sitenin scriptini kopyalayıp alman. Bari temasında düzenleme yaptıraydın çaktırmamak için. Ben o scripti para vererek özel olarak yazdırmıştım. Gönüllü olarak yaptığımız bu işte bu kadar da döneklik niye? değer mi? Hele birde bunlar yetmezmiş gibi mangachef adına yapılan editlerin logoların silip yeni logoyla piyasaya sürmek. (yorumumu silen arkadaş niye sildiğini de belirtirse sevinirim. M
 3. bileydim tıklamayaydım yanlışlıkla reklam geliri kazandırmış oldum onlara :D
 4. One Piece 794 - Sabo'nun Hatıraları Bleach 635 - Kapüşonlu Gizem Kuroko No Basket Extra Game 03 Nanatsu No Taisai 132 - Eksiklerimiz Happiness 06 - İki Grup İyi Okumalar herkese. :D Çevirmen ve Editör alımlarımız devam etmektedir.
 5. sitemiz yeniden aktif durumda. İlk güncelimizle tekrar sizlerleyiz. iyi okumalar :) One Piece - Diz Çökerek
 6. farklı animeleri harmanlayacağına bir anime üzerinden gitsen izleyiciyi daha çok havaya sokarsın.
 7. One Piece sayı 788 - Benim Savaşım Nanatsu no Taizai sayı 122 - Şeytanların Saldırısı
 8. Nanatsu no Taizai 109 - 118 eklenmiştir. Bu hafta güncele yetişeceğimizi umuyoruz. Kuroko no Basket extra Game - 1. çeyrek de eklenmiştir. İyi okumalar :) Çevirmen eksiğimizi katılımlarınız sayesinde karşılamış bulunmaktayız, Editör alımımızsa halen devam etmektedir.
 9. One Piece 781 - O Hep Beklenen Arzu not; Çevirmen veya Editör olarak aramıza katılmak isteyen arkadaşı bekleriz :)
 10. neyi güzel bulmuşlarsa oy vermişler belli ki. Code Geass olayları tam anlamak için bile en az 2 kere izlenir. Düşünmeye en çok iten anime Mushishi bile 10cu sırada.
 11. henüz o kadar büyümedik. Belki zamanla bize katılacak olan yeni yeni arkadaşlarla biz de sitenin sunduğu güncel manga kataloğun genişletiriz :)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.