Jump to content

yatcimatta

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

yatcimatta üyemizin başarıları

1. yatcimatta

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim ama pek beğenmedim. Alttaki hanada shounen-shi izlememiştir.
  2. yatcimatta

Hitokiri Battousai

bleachden kuchiki rukia 15 yaşımda filandım gerçekten aşık olmuştum. Birde tokyo ghouldan touka-chanın kişiliğine hastayım.
  3. yatcimatta

Yapımcısına Para Kazandıramayan 21 Anime

insanların kaliteli,sanat içeren eserleri değilde boş,saçma sapan şeyler izleyipte anime sektörüne kötü etki ettiğini düşünen tek ben değilmişim içim rahatladı.
  4. yatcimatta

Bleach Animesinin Devamı İçin Umut Var

Bir efsaneydi bir efsaneydi bir efsaneydi bleach diye çok türkü söylettirdi bana.Artık sevgiliyle buluşmanın vakti geldi.Özlemişim yaa.
  5. yatcimatta

Anime Beğeni Analizi (7)

Gözüm yollarda kalmıştı.Eline sağlık.Cidden baya bi süredir bunu bekliyordum hatta söylediğin japon sitesine bile baktım japonca olunca anlamadım bişey. Japon izleme sırasına dandik, salakça gibi sözler söyleyen arkadaşlar bende bizim türkiye sıralamasına bakınca öyle düşünüyorum.Hatta animeden anlayan yok mu türkiyede diyede iç çekiyom.Niyetim tartışmak değil ama başka zevklere laf atacağımıza kendimize bir bakalım.Herkesin sevdiği renkler ve tatlar farklıdıra(deyim tam olarak böylemiydi hatırlamiıyom) katılmıyorum dxd nasıl türkiyede 1. olur anlamış değilim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.