Jump to content

YuSei

Üyeler
  • İçerik sayısı

246
  • Son ziyareti

YuSei kullanıcısının paylaşımları

1. YuSei

Bul Getir!

Bana bilgisayar ile oynaması seven bi karakter bulun .ss Cevap yine Yugioh'tan çıkıyor. :D :D Adının anlamı hayvan olan karakter istiyorum.(hayvan dediğim her hangi bir hayvan olan).
  2. YuSei

Bul Getir!

Bana ana karakteri sevip fakat o üzülmesin diye ona söylemeyip sonra finalde ona söyliyen yan karakter istiyorum :D Nagi No Asakura dan olmasın bi zahmet Yu-Gi-Oh da olmasın :D çizimlerini sevmiyorum o animenin Dostum sorunu engellemek istemem ama Yugiohta en az 2 karakter var rahatlıkla söylerim.Diğer animeleri saymıyorum bile.
  3. YuSei

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Naruto diyip hemen kaçıcam spocular gelmeden :D
  4. YuSei

Bul Getir!

Yu-Gi-Oh hayatımda izlemedim ama sen isen kesin yugioh dur dedim buldum :D Bana ana karakteri sevip fakat o üzülmesin diye ona söylemeyip sonra finalde ona söyliyen yan karakter istiyorum :D Nagi No Asakura dan olmasın bi zahmet Yugioh izlemediysen kaybın büyük ben izledim her türlü karakter var mesela senin şu sorun yugioh zexal finalinde oldu :D kız sevdiğini söyledi bizim baş karakterin tepkisi :D :D :D Bana adının anlamı bir hayvan olan karakter söyleyin.
  5. Yugioh serisinin 2. karakterleri :D Seto Kaiba,Chaz Princeton,Jack Atlas,Ryouga Kamishiro ilk başta hepsi sinir bozucu bir karakter olarak görünüp sonra sevidiriyolar kendilerini :D
  6. YuSei

Bu Söz Kimin?

Animeyi izlemedim ama bir tahmin yapayım Kisaragi Shintarou-Kagarou Project Sana benim dostum olduğunu ispatlayacağım.Umrumda olduğunu göstermek için her şeyi tehlikeye atacağım ve beni durduramayacaksın.(Cevap Yugi değil)
  7. YuSei

Bul Getir!

İnfazcılar takımının reisi :D Bana atlantisin 3 efsanevi şövalyesini bulun. :D :D :D
  8. YuSei

Bul Getir!

Sağır bir kız karakter ^_^ Aklıma irkek geliyoda kız var mı meraktayım :huh: PS:Konuyu trollemeyin İstediğin kız olsun var tabi ki :D Shizune Hakamichi Yugioh dışında tek bir ana karaktere bağlı olmayan bir anime serisi bulun.
  9. YuSei

Kimdir O?

Enma Ai- Hell Girl
  10. YuSei

Bul Getir!

Tetikçi bi bayan karakter istiyorum :) Sevdiğim yerden sordun :D :D Bana 5000 yıllık rekabeti olan 2 rakip bulun :D :D :D
  11. o ne öyle naruto'daki filler ya dün başladım izlemeye, bu filleri izlemessem çok bir şey kaybeder miyim?
  12. YuSei

Bul Getir!

harem animesinde istediğini utanmadan alan bi karakter istiyorum :lol: Senin dediğine bu adam her türlü uyar :D Bana soytarı kıyafeti giyen bir ana karakter bulun. :D
  13. YuSei

Bul Getir!

Tamam kızma :D Bu ikisi de yaptı zaman yolculuğu İnfazcılar takımını bulun bana,önceki sorumda olan cevap değil aradığım :D hangi animedem sorduğum zaten belli :D
  14. YuSei

Bul Getir!

bende zaman yolculuğu yapabilen bi karakter istiyorum (yu gi oh ta varsa o olmasın :D) Olmaz mı dostum filminde var ya Yugioh Bonds Beyond Time'de(Zamanı Aşan Bağlar) Yusei ile Jaden Yuginin zamanına gidiyo.Yugiohta malzeme çok nasıl olsa ama sen fena kolay sordun bu sefer :D Bana İnfazcılar takımını bulun bana önceki sorudaki değil aradığım cevap :D :D hangi animede olduğunu söylememe bile gerek yok :D
  15. YuSei

Bul Getir!

Yugiohta ama kim soru o 5 farklı ana karakter var o animede :D :D cevap benim imzada gibi ama yine de cevap atın resim olarak oyun devam etsin :D :D
  16. YuSei

Bul Getir!

bende kız bir şeytan istiyorum BU kadar da kolay sorulmaz ki :D :D Bana kendi animesinin finalinde yenilen bir ana karakter söyleyin.
  17. YuSei

Bul Getir!

İlla gül diyorsan da demetsiz hali var. :ahaaah-onion-head-emoticon: Ancak gül demeti bulamadım. :depressed2-onion-head-emoticon: Havalı bir ölümü olan ana karakter istiyorum. :D Al sana havalı ölen Tatsumi :ragecomic01: Bana İnfazcılar Takımının resmini bulun.
  18. YuSei

Bir günde ortalama kaç bölüm anime izliyorsunuz?

Bugün sınavım olmasına rağmen dün 27 bölüm izledim :ragecomic01: normalde 10 -20 arası izlerim :ragecomic01:
  19. YuSei

Naruto 28. bölümdeyim :D
  20. YuSei

Bul Getir!

bende mor saçlı erkek istiyorum :) Firavun olan bir anime karakteri istiyorum. :D :D
  21. YuSei

Narutoya başladım. :D
  22. YuSei

En sevdiğiniz anime müzikleri

Mahmut Tuncer şu müziği dinlese yarına kalmaz otaku olur :D Herkes mendilini alsın hey hey hey hey hey :D :D :D
  23. YuSei

Clannad bugün başladım.
  24. Benimki Yugioh 5Ds'nin asi ve karizmatik olan ana karakteri Yusei Fudo :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.