Jump to content

OnizukaHoca

Kayıtlı Üye
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

About OnizukaHoca

 • Birthday 07/19/1990

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Male

Recent Profile Visitors

703 profile views

OnizukaHoca's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Benim sıkıntım daha önceden ingilizce isimlerle yüklenen ve bilinen seriler sitede aratınca bulunamıyor.Sitenin arayüzü değiştikten sonra ingilizce isimli serilerin isimleri kaldırılmış ve yerine sadece japonca isimleri konulmuş. Misal Legend of the Galactic Heroes gibi. Böyle bir çok seri var.Bunun için bir düzenleme olabilir mi acaba ?
 2. Daha önce ingilizce isimle kaydedilen animelerin isimleri değiştirilince altındaki tüm yorumlarımız silinmiş.Bunu düzeltme imkanınız var mı ? Örneğin Spice and Wolf animesinin altında anime hakkında onlarca yorum vardı ancak hemen hemen hepsi silinip gitmiş.
 3. Anime bölümlerini tek tek beğeniyorduk daha önce. Bu beğeni kısmı şu anda bölümleri açınca görünmüyor kaldırıldı mı acaba ?
 4. Mekakucity Actors çok karışık bi animeye benziyor diye hep ertelemiştim hata etmişim oldukça güzel bir animeydi . Sakın önyargıyla bakıp izlememezlik etmeyin
 5. Darısı yeni sezonları yıllardır umutla beklenen güzide animelere
 6. Anime denince her zaman ilk aklıma gelecek şey Hayao Miyazaki'dir . Animenin tüm dünyada bir yere gelmesini sağlayan studio ghibli'dir.
 7. Çocukluğumun efsaneleridir Tsubasa , Dragon Ball , Ay savaşçısı , Heidi , Şeker Kız Candy . Ancak Heidi 80'li ve 90'lı yıllardaki nesil için her zaman farklı bir yerdedir. Belki şimdiki nesil pek bilmez ama zamanında özel tv sayısı az olduğundan ekrandaki çizgi film- dizi sayısı da çok fazla değildi . Hayal dünyamızın genişlemesine en çok katkı sağlayanlar çizgi filmlerdi. Dünyaya bi daha gelme şansım olsa yine o dönemde çocukluğumu yaşamak isterdim.
 8. Anime diyorum. Çünkü mangada okurken gerekli duyguları alamıyorsunuz . Açıkcası ses önemli bir faktör. Sonuçta görsellikle ilgili ikiside ve sesin kattığı değerin çok fazla olduğunu düşünüyorum Animede.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.