Jump to content

Melankoli76

Üyeler
  • İçerik sayısı

16
  • Son ziyareti

Melankoli76 kullanıcısının paylaşımları

1. Melankoli76

( 12 / 12 ) Drifters

ikinci sezondan bir haber yok mu ?
  2. Melankoli76

( 12 / 12 ) Drifters

Allah aşkına yeni sezon ne zaman ?!
  3. Güzellikten anlamıyorsunuz bir gidin ya Nami yok, Robin yok Tsukiyo yok hepsini geçtim Hinowa yok be !
  4. En yakışıklı benim senseim Gintoki bir kere, ikinci filan değil tamam mı ?! Ayrıca bu arkadaşda 1 olabilirdi :D
  5. Arkadaşlar dürüst olalım Shimazu Toyohisa en iyi komutan olurdu ki kendi animesinde de komutan adam
  6. Urarakanın neresi sinir bozucu be ama Sakura ağır kezban o konuda katılıyorum ayrıca Yamanaka Ino daha güzel Sakura kezosu kıskanıyor onu :D aksdlkalmkdaslkdlksad
  7. Melankoli76

( 12 / 12 ) Gintama (2017)

Yeni sezon ne zaman ? Tahmin de kabul edilir :D
  8. Melankoli76

Ya abi şu anime geldiği için çok mutluyum ki en azından finali düzgünce olacak yarım yamalak kalmayacak bu gümüş saçlı adam benim senseim ruhumu şekillendiren adam be abi gönül istiyor ki hiç bitmesin ama işte...
  9. Melankoli76

Allah be Gin chan ustam geri dönüyor he Allah be ! :D çok mutlu oldum resmen :D salkdklasdknls
  10. Melankoli76

Sizce Element Bükme Gerçekmi?

Sanırım ben biraz Gintoki gibiyim bütün bu fantastikliklerin arasında; sıradan bir insan insan yetenekleriyle,insan gücüyle, insan zekasıyla ve insani duygularıyla... Ve açıkçası bunu seviyorum...Bana her şeyi Gintama animesi öğretti bu hayatta; Bushido felsefesini aşıladı, samuraylığın hayalini kurdurdu ve katana aldırdı... Ne alaka diyeceksiniz ama sanırım normal hayatta da fantastiklikler böyle oluyor =) ama elementler çok üstün bir iş ben insan kalayım Gin-san'ın öğrencisi olayım yeter bana =)
  11. Melankoli76

En çok hangi anime eşyasını istersiniz

Gintokinin kimonosunu ve katanasını
  12. Melankoli76

Sizce Element Bükme Gerçekmi?

Fantastik animeleri izleyin ama etkisinde kalacağınız şeyler böyle fantastiklikler yerine hayat tarzları, onurlu yaşamları, ve iyi yürekleri olsun Ayrıca insan beyninin (yanlış ise affola) %3'ünü kullanabiliyor diye biliyorum; amma velakin amanto iseniz ne mutlu size... ;)
  13. Melankoli76

2015 Bahar Dönemi Gelecek Animeler (Yenilendi)

SON 1 GÜN GİNTAMAYA !!!!
  14. Melankoli76

Bağırın ulen GİNTAMA !!! :) :) :)
  15. Melankoli76

Samurai (Soylu Asker )

Biraz çocukça olabilir ama benim en büyük hayalim Samuray olmaktı ve hala daha samuray takıntım var ve açıkçası ölsem dahi bu hayalimden vazgeçmem de
  16. Melankoli76

Öyleyse Gintama nisanda geliyor bana samuraylık takıntısına neden olan ve beni kafayı samuraylıkla bozmuş bir ronin yapan anime yine geri dönecek
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.