Jump to content
  • Create New...

BenBeckman

Kayıtlı Üye
  • Content Count

23
  • Last visited

About BenBeckman

• Rank
    Level 1
  • Birthday 12/07/1990

Profil Bilgileri

1. Spoiler yemeyi severim. Baharatlı olanlarından hemde. Güzel aşçıyımdır yedirtmeyi daha çok severim ama...
  2. Müzik ve kurgu çok önemli bir animede. Animeyi kurtaran da budur bana göre. Karakter yapısı ve geçmişi izleyiciye iyi etki etmeli. İzleyici o geçmişi ve yapıyı kendisinde görmeli veya hayal etmeli. Senaryo için bir şey diyemezsiniz çünkü manga neyse animesi de odur. Zaten mangaya göre gitmeyen bölümlere "Filler" deriz ve can sıkıcı olur bu bölümler. Asıl vermek istediğim mesaj ise mangası ne olursa olsun müzik ve kurgu iyiyse o anime başını alır gideeerrr... "Manga kültürünü bilen animede bir adım öndedir..."
  3. 1- HxH mangası devam etsin. (Devam ederse animesi de devam eder) 2- One Piece FİNAL ini görmek. 3- Naruto mangasının finaline inat olsun diye animede SAKURA ölsün.
  4. Hoşgeldin kardeşim. Ben de yeniyim ısınırız beraber buralara :D
  5. Acıktıysan ye...

1. Hass_ibe Kopan

Hass_ibe Kopan

Açken ben ben değilim. Ben Hulk'ım xD

2. noirwinglessova

noirwinglessova

Hulk mı o.O ben açken neden Halil Sezai gibi oluyorum acaba O.O isyaaaan

6. Adamın kafasına top atmak nedir yaa. Resmen ezik gösterdi Sawamura yı.
  7. Hoşbulduk :) Manga finalinde sürpriz bekliyordum Nardo & Saske ile ama olmadı. Ichigo sap geldi sap gidicek zaten :D "Kurosaki-kunnn kurosaki-kunn" Flood yasak.
  8. O sahnede Sakura yı dövesim geldi. Olmayan Sharinganımı kullanmak istedim sırf Sakura oracıkta ölüversin diye. Ama iyi oldu Saske ve Karin den olan çocuklarına Sakura bakıyor :D Evet yanlış duymadın. Bence o çocuk Karin den :D

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.