Jump to content

FLMN

Üyeler
  • İçerik sayısı

51
  • Son ziyareti

FLMN kullanıcısının paylaşımları

1. FLMN

( 13 / 12+ ) Berserk 2nd Season

Teşekkürler.
  2. FLMN

( 12 / 12 ) Drifters

Ellerinize sağlık,teşekkürler.
  3. FLMN

( 12 / 12 ) Tales of Zestiria the X

Teşekkürler.
  4. FLMN

( 11 / 11 ) Battery

Teşekkürler.
  5. FLMN

FLMN Çizimlerim (27.06.2015 Güncellendi)

Uzun bir aradan sonra bir şeyler karaladım ,ilk mesaja ekledim.
  6. FLMN

Ebleach's ~ VOL.2

Çalışmaların çok iyi,ellerine sağlık.Chibilere bayıldım.
  7. Çok iyi çalışmalar ortaya çıkmış,katılan herkesin ellerine sağlık.Seçecek olanların işi baya zor.Aramızda kalsın,içlerinden bir tanesini özellikle çok iyi oyumu verdim.Bakalım inşallah hak eden kazanır.
  8. FLMN

RESİM 30.04.2018

Başlık sıradan olabilir ama çalışmalar sıradan değil,çok hoş olmuşlar.Ellerine sağlık.
  9. FLMN

Kalemimden çıkanlar

Güzel çizimler,gelişmeye açık ama resimleri daha iyi bir çözünürlükte atsan daha iyi olur.Ellerine sağlık.
  10. FLMN

【Çizimlerim】

Foruma hoş geldin.Son çalışma ve renkler çok süper olmuş.
  11. FLMN

Bilael Çizimler

Foruma hoşgeldin.Zamanla daha iyi çalışmalarını göreceğiz gibi.Bol bol çizim yaparak,tutorialleri takip ederek çok daha iyi çizimler yapabilirsiniz.
  12. FLMN

En son çalışmam Shinkegi No Kyojin - Levi Ackerman ilk mesaja eklendi.
  13. FLMN

Hımm,çizmek istediğim karakterlerden birisi.Tabii farklı bir kompozisyon içerisinde ve daha gerçekçi bir üslupla.Deneyelim bakalım. :D
  14. FLMN

Teşekkürler.Çizebileceğim birşeylerse olabilir . ;)
  15. FLMN

Renklendirme çalışmalarına sonunda başladım.Tokyo Ghoul çalışmamı renklendirdim.İlk mesaja ekledim umarım beğenirsiniz. ;)
  16. FLMN

Paylaşmanın bu yönü güzel.Farklı bir bakış ve yorum ile çalışma daha iyi bir hale gidebiliyor.Sen söyleyince hatayı bende farkettim :D Resme genel olarak bakınca ,bir de uzun süre üzerinde çalışınca böyle küçük hataları farketmiyor insan.Zannedersem göz tamamlıyor küçük hataları.Bende zaman zaman yapmış olduğum bir çalışmadaki hatayı belli bir süre geçip çalışmaya sonra baktığımda farkediyorum.Bu çalışmayı renklendirmeyi düşünüyorum.Zaten çoğu çalışmamda renklendirme yaparken hataları düzenliyorum.Yorumun ve ilgin için teşekkürler.
  17. FLMN

İlk mesaja yeni bir çalışma daha ekledim.Minato Tobi Fight. :ph34r:
  18. FLMN

Teşekkürler.Mürekkepleme çok uğraştırıyor bazen.Daha çok yolumuz var. Hobi olarak yaptığım bir iş çizim.Yorumun için teşekkürler,kendimi geliştirmeye çalışıyorum,yolun başındayım. Son yaptığım çalışmam Levi Ackerman ı ilk mesaja ekledim.Bol animeli günler.
  19. FLMN

Yeni bir çalışma daha ilk mesaja ekledim.İyi seyirler.
  20. Kùçük oran-orantı bozukluklara dışında gayet iyi çizimlerin.Ben beğendim.
  21. Türk anime nin en yeni parçası olarak,tüm çizerlerimizi gruba bekleriz.Kapımız herkese açıktır. AÇIKLAMA Türkanime Art grubumuz amatör veya profesyonel çizimlerimizi paylaşmak için kurulmustur Not; Grupta aşağıdaki maddelerden en az birini yaptığı tespit edilen kişiler süresiz uzaklaştırılır. 1- İnsanların şahsına, emeğine, çizdiği resime hakaret veya küfür, gruptaki insanlara rahatsızlık verecek düzeyde tartışma çıkartmak. 2- Tahrik derecesinde siyasi veya dini içerik bulunduran paylaşımlar yapmak. 3- Cinsellik konulu veya çağrışımlı paylaşımlarda bulunmak. Facebook Grubu https://www.facebook.com/groups/animearttr/ İnstagram https://instagram.com/animeart_tr/
  22. FLMN

Saol,hareketli sahneler çizmeyi seviyorum.Yaptığımn resimlerde bir olayın yaşanmasını istiyorum,çizimi arkaplan ve figüranlarla ( :P ) desteklemesi gerektiğini düşünüyorum.Bazen kompozisyonlarım biraz karışık gelebilir. :huh: İlk mesaja 2 yeni çalışmamı ekledim ;)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.