Jump to content

İchimaruGin

Üyeler
  • İçerik sayısı

15
  • Son ziyareti

İchimaruGin kullanıcısının paylaşımları

1. İchimaruGin

Sizin Zampaktou'nuz ?

animede çıktı zaraki görmeden pert etti icigoda refleksleriyle karşı atak yaptı :) アンタッチャブル [Antatchaburu] Kılıç bir çift zanpaktou'dur. Shikai ismi アンタッチャブル [Antatchaburu] türkçesi dokunulmaz. Shikai ye geçiş için kullanılan söz ''Tüm yüreklerden umutları sök''. Kılıcın anlamı ''Dokunulmaz''. Shikai açıldığında rakibin yapcağı hamleleri kavraması ve karşı atağını düşünmesi için ona fırsat verir rakip ne yaparsa yapsın bir savunma oluşturmamızı sağlar yani rakibi görmesek bile nerden geleceğini tahmin etme gücü. Bankai ismi アンタッチャブルタッチ [Antatchaburutatchi] türkçesi Dokunulmaz dokunuş. Bankai de zanpaktou çift kılıçlı olduğu için 2 sininde farklı yetenekleri var biri bana dokunulmasından hoşlanmıyor bu yüzden rakibin tüm hamlelerini çözüp karşı atak geliştiriyor ve mutlak defans sağlıyor. Ayrıca bu zanpaktounun yeteneği ise defansı bilerek bıraksa bile rakibin saldırısını anlamış ise rakibin tam olarak kesmiye yada vurmaya çalıştığı yere aynı sadırıyı yansıtıyor yani boynuma gelen bir saldırıyı anlamış isem rakibin kılcı bana değse bile kendi boynunu kesmiş olacak. Diğer zanpaktou ise benim başkasaına dokunmamdan nefret ediyor bu yüzden rakibe daha önceden açtığım herhangi bir yaraya fiziksel olarak temas etmeden saldırmama olanak veriyor sadece kılıcı savurmamla aramızda ne kadar mesafe olsada rakibi kesebilen bir yetenek yani shikai halinde yada bankaide rakibe kolundan bir kesik attım diyelim ve uzaklaştım kılıcımı kaldırım savurduğum zaman yada havaya saplar gibi yaptığımda kolundaki kesik dahada büyüyor ve zarar görüyor benim hayalimdeki bu :)
  2. İchimaruGin

Bleach Manga Tartışma

Beyler artik aizen oyuna girdi kyoraku simdilik guvende ve dierleride ama kalbindeki anahtar icin aizen bir plan yaptigi anda oyun biter acaba aizenin faktoru ne olck kendi istegi ile juha ile savasmazsa o yonden bi yarari olmaz ama mangada dikkat cekilen taraf neydi? Bence aizenin gücü hala var ama bellibi alanda sinirli demeye calistilar aizen ruhlar kralinin yerine gecebilir cunku onun muhurlerini acmayi dusunmuyorlar oyle bisey yapmazlarda bu arada kilic yenilenme islemi bankaide olmuyo dogru ama kilicin kabzasida kirilirsa olmuyor diye duymustum kurotsuchi den ve tabiki zaraki ve ichigo bunlarinda daha ne yapcklari asil faktorleri nedir ortaya cikmadi juhayi ichiginun yenme ihtimali yok gibi bise suanda bence aizenin reiatsusu kullanilacak adamin elleri gördünüz aizenin reiatsusu hala disari fiskiriyor ve yok etmeye meyilli gorecez
  3. İchimaruGin

Zangetsu Gerçek Oldu

tam anlamıyla başarısızlık bi kere zangetsunun kabzası yok yanı orda bi hata yapmış hemde kocaman 2.si hacim ve kalınlık çok dandik olmuş boy desen 15 cm kadar kısa olmuş keskinlik desen oda yok ichigo cana gelse kılıcını alır 0.takıma giderdi bana yenisini yapak bu tırt oldu die
  4. İchimaruGin

Aizen ve Shinobu Sensui Benzerliği Hakkında

aizen karizmatik dieri dandik görünüş olarak diyorum onedir tip yoksunu ya :D ayrıca aizen ne zamann ichigonun kılıcını kesti ? umarım parmağıyla tutmasını kastetmiyosundur orda ichigoyu kesti kılıcı deil
  5. İchimaruGin

En güçlü Espada

bbencede ulqiora ama şöyle bişey varki aizen onun 2. formunu bilmiyomuydu tabiki biliyodu ama bilipte 1. espadasın dese nolcaktıki :) ichigonun onunla savaşıp güçlenmesi için kullanılan yani aizen tarafından harcanan bir karekterdi stark derseniz hiç bir zaman güçlü olamıyacak bir karekter şöyle düşünün zaraki yada urahara ichigoya ne dedi yada hollowu içgüdülerine uy ve savaş starkdda ichigonun ilk baştaki hali ne kadar güçlü olursa olsun o gücü çıakrıp kullanamayacak kdr zayıf mlsf gerçekler bunlar yalan olsaydı en azından sadece gökyüzüne bakarak veda etmezdi ve savaşırdı
  6. İchimaruGin

Bleach Manga Tartışma

Aizenin onu red etmesi tamamiyle araya bir tampon girmesini istemesiydi juha tam olarak napıyor ? Aizenin zamanında kestiği adamları kesiyor ruh kralının sarayına gidiyor onu öldürüyor ee aizen neden çıkıpda olaylara müdahale etsinki hepimiz aizenin plancı ve hamleleri görebildiğinide biliyoruz yani o başka birisini bekliyordu? ayrıcahiç fark ettinizmi bilmem ama juha ve aizen konuşmasında juha ''sadece konuşarak algımı bozmuş'' demişti yani şuanda juhada bi terslik var denme ihtimali var ayrıca aizenin kılıcı kazasından direk olarak parçalandı yani bir zanpaktosu varmı yokmu bilinmez yardım konusundada aizenden kral olmasını istemezler ama başka şekilde destek alabilirler mesela hougyoku ne işe yarar çevresindeki insanların potonsiyalleri var ise başarıya ulaşmalarını sağlar peki ichigonun gerçek gücünü hiç düşündünüzmu quency hollow insan fullbiring shinigami olması bankasinin özelliği oaln getsu hız güç mü alakası yok potansiyeli tabiki gelişme hızı bütün yeteneklerini alt ediyor aizen ona son şans olarak ne vermişti ? zaman verdi senkaimonla ss geçerken ordaki bekçiyi yok etti ve ichigonun potansiyeli ile savaşmak istedi çünkü ne kadar güçlü olursan ol eğer sana eş bir rakıbın yoksa sadece gereksiz zaman harcamış olurusn ayrıca şunuda demek isterimki ichigonun son formu ulqüora vs ichigodaki hollow hali olcak bankai son şekil yani :)BENİMKİNİDE OKUYUNNN :D
  7. İchimaruGin

Hangi bankai daha iyi ?

bence ginin ki güzel kılıcı kısa olduğu için yakın dövüşte bakınız hitsugaya vssi rakibi köşeye sıkıştırabiliyor ama kılıcının yetenegi saolsun rakip uzaktaysa şansı 0a iniyo direk shakia durumunda yine yavaş ama bankaide o hızla yenemeyeceği kimse yok diyorum heleki aizen onun ihanet edeceğini bildiği halde onun göğsünü parlayabilen bir karekter gin derim :)
  8. İchimaruGin

Hangi bankai daha iyi ?

ukitake demişti onu 1. espada ile olan dövüş esnasında senin bankain burda kullanılmaz tarzı bişey sebebide onun bankaisi bir ölüm oyunu oynuyor sahibi de dahil herkes o kurala uymak zorunda ya bütün ortamdaki herkesi içine alan bir oyun alanı yaparsa helede sadece tek kişi hayatta kalabilir diye kural koyarsa al bakalım :)
  9. İchimaruGin

Ulquiorra'nin geçmişi Türkçe Altyazı

nerden buldunuz yahu :)
  10. ahh ahhh nerde bleach
  11. narutodan madara var çok cool bi kaç amvsini izledim süper
  12. İchimaruGin

Selam :)

hoşgeldin :)
  13. İchimaruGin

Selam millet Bleach sever geldi :D

herkese çok tşrk ederim ilgi alakadan dolayı bleach tartırmada görüşmek üzere şu bilgileri resim foto imza ayarlarımı bi yapayım iki saattir amblans hasta getiriyo onlara bakmaktan buraya bakamadım :D
  14. İchimaruGin

Selam millet Bleach sever geldi :D

evet ben o Mertim gel dediler geldik :)
  15. ben mert yaş 19 bleachde manga devam ediyor kafalarda bi ton soru var birinin gördüğü bir ayrıntıyı başkası fark edemiye biliyor her manga geldiğinde manga sayısını yazıp tartışma adlı konu açsam herkes fikirlerini yazarmı nedersini :)
  16. Konu Bleach ise buyur konuşalım :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.