Jump to content

Mersaigen

Üyeler
  • İçerik sayısı

25
  • Son ziyareti

Mersaigen kullanıcısının paylaşımları

1. Mersaigen

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Kurgusu, konunun işlenişi ve karakterler bakımından oldukça etkileyiciydi. Final bölümünü bitirdiğimde boşluğa düşmüş gibi hissetmiştim. [emoji4]
  2. Noragami Aragoto, K: Return of Kings, Owari no Seraph 2 merakla bekliyoruz...
  3. https://www.youtube.com/watch?v=zTm666EKYRs
  4. Kiseijuu: Sei no Kakuritsu'nun OST'lerinden Next to You.
  5. Mersaigen

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Buraya bir sürü anime yazabilirim. Ama en öne çıkanlar; Code Geass, Death Note, Zankyou no Terror üçlüsü.
  6. God Eater'ın ilk 20'de olmaması ilginç.
  7. nano grup değil. Bende diğer konuda erkek sanatçılara yazmışım. Kadın sanatçılara yazılmalı :D Erkek sanatçı: TK from Ling Tosite Sigure, Daisuke Ono Kadın sanatçı: Eir Aoi, LiSA, nano Grup: BABYMETAL, Wagakki Band, Ling Toshite Shigure
  8. Bayanlar: Eir Aoi, Konomi Suzuki, LiSA, Nagi Yanagi, Sora Amamiya, Luna Haruna, Aimer, May'n Erkekler: nano Grup: Wagakki Band, Fear, and Loathing in Las Vegas, GARNiDELiA, Hello Sleepwalkers, Linked Horizon, One Ok Rock, Supercell, Yousei Teikoku Biraz fazla oldu ama bence eklenmeli. :D
  9. Mersaigen

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Fate/Zero. Fate serisi kesinlikle izlenmeli.
  10. Mersaigen

Haftalık TürkAnime Haber-2(18 Temmuz 2015)

Noragami ikinci sezonunu merakla bekliyorum.
  11. Herkesin bayramını kutlarım...
  12. Mersaigen

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Kaiken - Jean-Christophe Grange. Güzel kitaptı. Tavsiye ederim.
  13. Mersaigen

Açılış/Kapanış/OST Bulmaca

Tabiki Tokyo Ghoul 1. sezon opening; https://www.youtube.com/watch?v=3C-k_3dcfNY hatta Türkçe çevirisine de ulaşabilirsiniz; :) http://www.animelodi.com/2015/03/tokyo-ghoul-tk-from-ling-tosite-sigure.html Bende kolay bir tane sorayım; LiSA - Rising Hope
  14. Mersaigen

Bilael Çizimler

Çizimlerinizi beğendim. Elinize sağlık. ^_^
  15. Güney Kore'yi bende merak ediyorum. Gidip görmeyi isterdim. Ama yaşamak istermiydim bilemiyorum. Yaşancak yer olarak Japonya dışında Amerika isterdim herhalde.
  16. Mersaigen

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

Sanırım Kill la Kill'den Nui Harime'yi yazabilirim.
  17. Mersaigen

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim. Spor animeleri hoşuma gitmiyor. :) Alttaki üye Higurashi no Naku Koro ni izlemiş midir acaba?
  18. Mamoru Miyano ve Yuuki Kaji'ye bir +1 de benden.
  19. Mersaigen

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Kill la Kill. Başta çizimlerinden dolayı biraz ön yargılı yaklaşmıştım. Ama seri cidden güzel izlenmeyi hak ediyor. Farklı bir konusu var, tavsiye edilir.
  20. Mersaigen

God Eater Animesinden Kötü Haber

Merakla beklediğim serilerden biri. Bir hafta daha beklemek sorun olmayacak benim için. Ufotable nasıl bir iş çıkarmış göreceğiz.
  21. Merhabalar, Türkiye’de anime çevirisi ve incelemesi yapan, animeler hakkında haberler paylaşan birçok grup ve site bulunmakta. Fakat animelerde duyduğumuz o harika müziklere gereken önemin verilmediğini düşündük. Özellikle şarkı sözleri çevirisi üzerine kurulu birçok yabancı site olduğunu gördük. Biz de “ Türkiye’de neden yok, bu işe bir el atalım” dedik ve Animelodi adlı sitemizi yayına açtık. Animelodi Ailesi olarak önceliğimiz anime ve J-Pop / J-Rock müziklerinin çevirilerini yaparak şarkı çevirilerini bir merkezde toplamak. Bunun yanında Japonya ile ilgili daha çok kültürel konular olmak üzere yazılarımızı paylaştığımız bir bölüm de bulunmakta. Eğer sizde anime müziklerini severek dinliyor ama dinlerken “bu şarkıda ne diyo bunlar” diyorsanız sitemize bekliyoruz… Animelodi Ailesi • Animelodi • Animelodi sosyal medyada;
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.