Jump to content

Rofh

Üyeler
  • İçerik sayısı

1078
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Rofh reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, One Piece'de ki önemli bir sahnenin ilham kaynağı Yeşilçam sahnesi   
    One Piece'de ki önemli bir sahnenin ilham kaynağı Yeşilçam sahnesi

2. Beğen
    Rofh reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Deadpool cok iyi. Fazla iyi. Iw halt yesin Ayrıca Domino için çizgi romandakilere ben   
    Deadpool cok iyi. Fazla iyi. Iw halt yesin   Ayrıca Domino için çizgi romandakilere benzemiyor, tü kaka diyenler tamamen haksızsınız. Sen ne güzel şeysin Domino.
  3. Beğen
    Rofh reacted to Sakuragi for bir durum güncellemesi, Tam bu anime güzelmiş diyorum, sonra hayal kırıklığı devamı yok.. https://www.youtube   
    Tam bu anime güzelmiş diyorum, sonra hayal kırıklığı devamı yok..
    https://www.youtube.com/watch?v=PHAfhxXZJus
  4. Beğen
    Rofh reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Yanında huzur bulduğunuz insanlar servetinizdir. (Erich Fromm)   
    Yanında huzur bulduğunuz insanlar servetinizdir. (Erich Fromm)
  5. Beğen
    Rofh reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Böyle fanservicelere hiç hayır demem :))   
    Böyle fanservicelere hiç hayır demem :))

6. Beğen
    Rofh reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Bu dünyada en korktuğun şey ne? Birbirini anlayamayan insanlar. Sakamoto Shinichi (Ko   
    Bu dünyada en korktuğun şey ne?
    Birbirini anlayamayan insanlar.
    Sakamoto Shinichi (Kokou no Hito 12. cilt kapağı)
  7. Beğen
    Rofh reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Zaman Çarkı veya Orta Dünya'nın Berserk çizimleri tadında bir animesi olsa diye düşün   
    Zaman Çarkı veya Orta Dünya'nın Berserk çizimleri tadında bir animesi olsa diye düşünüyorum. Hayali bile çok tatlı.
  8. Beğen
    Rofh got a reaction from Goomoonryong for bir durum güncellemesi, Bir oturuşta 200 bölüm gantz okudum cidden harika birşeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy   
    Bir oturuşta 200 bölüm gantz okudum cidden harika birşeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
  9. Beğen
    Rofh reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Ben hala sokağa çıkan halkın tamamen doğru bir şe   
    Şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Ben hala sokağa çıkan halkın tamamen doğru bir şey yaptığını düşünmüyorum eğer erlerde işin içinde destekçi olsaydı ve olayın içinde olsalardı çok daha kötü bir katliam görebilirdik ki Allah'tan değildiler ve bir çoğu halkı görünce teslim oldu.
  10. Beğen
    Rofh got a reaction from Sabah Sisi for bir durum güncellemesi, Şu şarkının güzelliğine bakarmısınız :D harikaa   
    Şu şarkının güzelliğine bakarmısınız :D harikaa 
  11. Beğen
    Rofh got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, Şu şarkının güzelliğine bakarmısınız :D harikaa   
    Şu şarkının güzelliğine bakarmısınız :D harikaa 
  12. Beğen
    Rofh got a reaction from Raffee for bir durum güncellemesi, Joker Game gerçekten çok iyi gidiyor. Bence bu sezonun en iyi animesi.   
    Joker Game gerçekten çok iyi gidiyor.
    Bence bu sezonun en iyi animesi.
  13. Beğen
    Rofh got a reaction from Sabah Sisi for bir durum güncellemesi, Son 10 yılın en iyi Rock albümü.   
    Son 10 yılın en iyi Rock albümü.
  14. Beğen
    Rofh got a reaction from veritas for bir durum güncellemesi, Son 10 yılın en iyi Rock albümü.   
  15. Beğen
    Rofh got a reaction from baranovvic for bir durum güncellemesi, Son 10 yılın en iyi Rock albümü.   
  16. Beğen
    Rofh reacted to Raffee for bir durum güncellemesi, Joker Game harika , kesinlikle harika <33   
    Joker Game harika , kesinlikle harika <33 
  17. Beğen
    Rofh reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, D Gray Man ve Berserk animelerinin döndüğü şu yılda keşke bir Great Teacher Onizukanı   
    D Gray Man ve Berserk animelerinin döndüğü şu yılda keşke bir Great Teacher Onizukanın yeniden başlayacağı haberi gelse de az şenlensek. 
  18. Beğen
    Rofh reacted to Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Aktif/Online üyelerin listesi aşağıya gelmiş. Birde güncel atılan iletiler yuka   
    Aktif/Online üyelerin listesi aşağıya gelmiş. Birde güncel atılan iletiler yukarıya gelirse iyi olur ;)
  19. Beğen
    Rofh got a reaction from Witch for bir durum güncellemesi, Artık arkadaşlarımın DU RUN espirisinden bıktım, bir daha biri yaparsa tekme tokat da   
    Artık arkadaşlarımın DU RUN espirisinden bıktım, bir daha biri yaparsa tekme tokat dalacam :D
  20. Beğen
    Rofh got a reaction from Anonymmy for bir durum güncellemesi, Artık arkadaşlarımın DU RUN espirisinden bıktım, bir daha biri yaparsa tekme tokat da   
    Artık arkadaşlarımın DU RUN espirisinden bıktım, bir daha biri yaparsa tekme tokat dalacam :D
  21. Beğen
    Rofh got a reaction from Anonymmy for bir durum güncellemesi, İmzalar nerden düzenleniyor, şimdi uyarı yemeyek :D   
    İmzalar nerden düzenleniyor, şimdi uyarı yemeyek :D
  22. Beğen
    Rofh reacted to Anonymmy for bir durum güncellemesi, Yeni foruma yeni profil resmi.. Evet aslında hoş bir görüntüsü var ammmma velakin esk   
    Yeni foruma yeni profil resmi.. Evet aslında hoş bir görüntüsü var ammmma velakin eski forum görüntüsü daha pratik  ve daha alışılmıştı. Foruma yeni katılacak üyeler eminim bayılacaklardır fakat biz nasıl alışacağız nasssııllll? :'(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.