Jump to content

xpector

Çevirmen
  • İçerik sayısı

609
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

xpector kullanıcısının paylaşımları

1. Haha gerçekten ben de bekliyorum ama olsun da geç olsun modundayım.Pek iç açıcı bir final değildi çünkü. Burada bırakmasınlarda.
  2. Ne yazıkki henüz bir bilgi yok.
  3. xpector

( 62 / 62 ) Metalocalypse

Evet gelecek kesinlikle ama çok hızlı olmayabilir.Ama seri yarıda kalmaz.
  4. Evet arkadaşlar sizlere burada overwatch adlı oyundan birşey sunacağım.Oyun Blizzard tarafından yapılan ve moba-fps karışımı bir özelliğe sahip.Bu iki türün birbirine gayet güzel işlendiğini söyleyebiliriz.Zaten oyun henüz beta durumundayken bile bayağı rağbet gördü ve şu an herkese açık durumda iken de popülaritesi gün be gün artmakta.Ancak benim bu konuda size göstermek istediğim bunlar değil.Oyun herşeyiyle dikkatleri üzerine çekerken en çok beğenilen taraflarından birisi tanıtım sinematikleri.Animasyon ile yapılan sinematiklerin görsel kalitesi oyun için işlenen senaryo o kadar harika ki izleyen herkesin "Bunun bir animasyon filmi yapılmalı." yorumunda bulunmasına sebep oluyor.Şu ana kadar bildiğim 5-6 dk süreli 4-5 tanıtım sinematiği yayınlandı.Bunları youtube üzerinden araştırabilirsiniz.Ben bizim anime dünyasına daha yakın olduğundan "Dragons" adlı sinematiği paylaşıyorum.Hemen her oyunda japonlar ve kültürleri karakterler olarak karşımıza çıkmakta.Lol'de Yasuo, Dota'da ise Juggernaut örnek olarak verebiliriz.Bu oyunda da Hanzo ve Genji gibi 2 karakter bulunuyor.Senaryoya göre bu ikisi kardeşler ve belirli bir sebepten dolayı Hanzo Genji'yi öldürüyor.Ancak Genji karşımıza cyborg olarak geri çıkıyor.Ben daha fazla zamanınızı almadan bu konuyu ele alan sinematikle baş başa bırakayım. Son olarak Blizzard bazı diğer oyunları gibi oyunu ücretsiz yapmadı.Oyunun ülkemizdeki fiyatı 135 TL civarında. Şahsen oyunlara çok fazla para harcamayan biri olarak oyunun popüler olup en azından biraz ucuzlamasını bekliyorum.Umarım öyle olur yoksa bu videolarla daha ne kadar oyunu alma isteğime karşı koyabilirim bilmiyorum
  5. xpector

Ooo öylemi yeni duyuyorum aramıza hoş geldin.Soruyu yanlış düşünsem de cevap aynı yine zaten.Dia no ace günceli bittikten sonra doğru dürüst çeviri yapamadım.Yaz ile birlikte tekrar aktif olacağım inşallah.
  6. xpector

Ayyy adminim seni de mahcup etmiş bulundum.Gerçekten sınavlarla,projelerle,tezlerle boğuşmasam daha çok bölüm verebilirdim ama kusuruma bakmayasın.
  7. xpector

Aynen barış abi bayağı yoğun bir dönemi bitirdikten sonra tekrar aktif olmaya başladık.
  8. İlk bazı bölümlerde altyazı kaybı yaşadık bazı sorunlardan dolayı onları yeni yeni düzeltmeye başladık en kısa sürede toparlarız inşallah.
  9. xpector

Herkese Selam Olsun

Hoşgeldin iyi forumlar.
  10. xpector

Merhabalar

Hoşgeldin iyi forumlar.
  11. xpector

Yeni Beyzbol Animesi Battery Duyuruldu

Evet spor serisi olunca bir de beyzbol.Tadından yenmez.Konuda yazdığı gibi dia no ace de final yapacağından tam zamanında geliyor.
  12. xpector

Yeni Beyzbol Animesi Battery Duyuruldu

Vaay yeni bir beyzbol serisinin başlaması güzel.Henz senaryodan çok bir bilgimiz yok ama spor serilerine her zaman açığız.Umarım güzel olur.
  13. Teşekkürler sağol.Çeviriyi yaptım arkadaşlar yakın zamanda eklenir.
  14. Evet o sorun da halledildi. Rica ederim.
  15. Yakında eklenecek.Gecikme için özür dileriz.
  16. xpector

Hajimemashiteeee! *-*

Hoşgeldin. İmzandaki kidouyu okuyarak tekrardan aşka geldim burdan ahhh ah :)
  17. xpector

Merhabalar :))

Hoşgeldin.
  18. xpector

Merhabalar (Seraph & prevayls)

Hoşgeldiniz iyi forumlar.
  19. xpector

Merhaba ^^

Hoşgeldin iyi forumlar.
  20. xpector

Merhaba arkadaşlar

Hoşgeldin iyi forumlar.
  21. Bu Yakushi maçı ile bir final yapabilir.Bu maç sonuna kadar Sawamura coşturacak bence.
  22. xpector

Merhaba

Hoşgeldin iyi forumlar.
  23. xpector

( 16 / 16 ) Colorful

Bölümler 6 dk ve diyaloglar fazla ve uzun değil.Hepsini bir günde çevirdim :D
  24. Benim düşünceme göre bir sezon finali gibi yapabilirler.İlk sezonun finali gibi.Çünkü galiba manga da bu final maçıyla bitip tekrardan başlamış.Ulusalları yeni sezon olarak görebiliriz.Yarım bırakmazlar diye düşünüyorum.Satışlarda iyi gidiyor diye duydum.
  25. Çevirisi yapıldı yakın zamanda eklenecek.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.