Jump to content

xpector

Çevirmen
  • İçerik sayısı

609
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

xpector kullanıcısının paylaşımları

1. xpector

Ödüllü Hayran Yapımı Anime Videoları

Hepsi çok harika yalnız yetenek yarışması olanı hayranlıkla izlerken en son Lelouch'ın geass kullanmasıyla bittim.Çok emek var hepsinde ve zaten hepsi çok başarılı.
  2. xpector

( 16 / 16 ) Colorful

Ne demek emeği geçen herkesin eline sağlık.Valla barış abi ne diyim bugün bu yorumlar konusunu çok konuştuk zaten.Ne diyelim biz hizmetimizi yaptık izleyen izlesin :D
  3. Eğer bir sıkıntı olmazsa akşama kadar çeviriyi yaparım.
  4. xpector

Merhaba Arkadaşlar

Hoşgeldin iyi forumlar.
  5. xpector

Merhaba arkadaşlar ^^

Ooo megane-kun hoşgeldin :D
  6. xpector

selam gençler

Hoşgeldin iyi forumlar.
  7. xpector

Minna, Konbanwa.

Hoşgeldin.
  8. xpector

Herkese merhaba

Hoşgeldin iyi forumlar.
  9. Hikaru no go izledikten sonra hemen abimle go oynamaya zorluyorum :))) Şaka bi yana anime ve oyun çok güzel tavsiye edilir.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. jans09

jans09

"cong" "jong" ayrıntıya takılmamak lazım. Bana jong geldi :) Mahyong diyenler var neticede.... ~.~ Adamın tarzı o da anneme anlat sen bunu. Ekrana baktığına pişman olmuştur her halde. Hikari no Go'yu Zeynep devamlı söylüyor. indirdim de daha izlemedim :s

3. xpector

xpector

Akagi densetsuyu izliyorum şimdi çizimler hakikaten sert biraz ama anime çok hoş kesinlikle.Akagi manyak :)

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Akagi Seinen, öyle shounen okul ve oyun serilerine benzemez :P Saki animeside sırf mahjong üzerine ;)

10. Çevirisini yeni bitirdim en yakın zamanda encodesi yapılıp upload edilir.
  11. Yok ben dün çevirisini yaptım da yetkili arkadaşımızın hasta olması sebebiyle encode ve upload yapılmadı yakın zamanda eklenecek ama.Gecikme için özür dileriz...
  12. Çok tatlı bir şarkı dinlemekten bıkmıyorum bir türlü :)))
    1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Nedense anime şarkısımı desem bu tür şarkıları bi sevemedim gitti ya. :D

13. xpector

Merhaba

Hoşgeldin iyi forumlar.
  14. Millet çeviriyi yeni verdim yüklenir yakında.
  15. xpector

Bu Yıl Sabırsızlıkla Beklenen Animeler

Önerdiklerine katılarak spor anime sever olarak all outs eklemek isterim.Amerikan futbollu eyeshieldden sonra rugby konulu All outs'u merakla bekliyor diyor köşeme çekiliyorum.
  16. xpector

Merhabalar

Hoşgeldin iyi forumlar.
  17. PVler... 1 2 Çevirmedim, Animede var çoğu. İzleyin :P Aynen kulüpten çıkan o iki senpai işleri karıştıracak gibi.Sanki sonunda bunlara koçluk yaparlar filan gibi hissediyorum ama dur bakak.
  18. xpector

Herkese Merhaba

Hoşgeldin iyi forumlar.
  19. İlk bölüm izledim.Beğendim bayağı güzeldi extreme koşu heyecanlandırdı beni.Dur bakalım ne olacak.Bishounen dolu olduğundan biraz free havası veriyor aslında.Güzel güzel beklediğimi aldım gibi.
  20. xpector

Hayran Yapımı Bleach Açılışı

Valla helal olsun.Gerçekten pro olmuş.Yav ama bunları izleyince özlem kaplıyor her yerimi.Devam etseydi de bu anime rahatlasaydık yav.
  21. xpector

Mihoku'dan selamlaar

Hoşgeldin iyi forumlar.
  22. xpector

Öncelikle merhaba

Hoşgeldin iyi forumlar.
  23. xpector

Animelerden Bir Ordu Kursanız Komutanı Kim Olurdu?

Benim adamım belli zaten general olması cabası :D
  24. xpector

Herkese Merhaba!

Hoşgeldin iyi forumlar.
  25. xpector

En sevdiğiniz Bleach müziği?

Valla seçemem kardeş.Hepsi olağanüstü.Ama özellikle espada temaları güzel.Clavar la Espada filan çok hoş.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.