Jump to content

xpector

Çevirmen
  • İçerik sayısı

609
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

xpector kullanıcısının paylaşımları

1. xpector

Merhabalaar

Hoşgeldin iyi forumlar.
  2. xpector

Diamond No Ace Second Season

Valla hacı çok terledi filan bilmiyorum ama inaşallah öyle bir şey olmaz ya takımda Miyuki olmazsa işler yürümez yani.Nasıl kazanacaklar o zaman.Yedekte öyle potansiyeli olan bir tutucu da yok.
  3. xpector

Bugünkü bölüm baş karakter açısından ortalama bir bölümdü ama bölüm sonu Miyuki adam yine tüylerimi diken diken etti.
  4. xpector

35.bölüm eklenmiştir.İyi seyirler...
  5. A:Kimi Ni Todoke B:Kuronuma Sawako---Shota Kazehaya Toya Gölü Yoo bence de böyle olmalı.
  6. xpector

En son hangi kitabı okudunuz? :)

DUNE serisine başladım.Bilimkurgu-fantastik dalının en iyisi dedikleri kadar var.Çok sürükleyici tavsiye ederim.
  7. Straight Outta Compton 10/10 Harika bir biyografi olmuş.Çok mükemmeldi gerçekten.Özellikle rap müzikseverler kaçırmasın.
  8. xpector

( 11 / 11 ) Yojouhan Shinwa Taikei

Anime ayrı güzel de endingine bayıldım yaa.
  9. xpector

İlk AMV Deneyimim

Öhöm öhöm.Merhaba millet.Bir girişmediğim bu konu kalmıştı ona da el attım. :D Daha ilk AMV'em oluyor kendisi.Lütfen izleyin ve iyi-kötü yorumlarınızı yazın.Buradan yardımlarından dolayı Djmorphosis dostuma teşekkürlerimi gönderiyorum ve sizi AMV ile baş başa bırakıyorum iyi seyirler...
  10. xpector

Selam Ben Tolga Diyerek Açtı Konuyu

Hoşgeldin dostum keşke bize de öyle tesdaüfler rastgelse.Neyse şükret :D
  11. xpector

(16/16) Iketeru Futari

Ne demek abi her zaman.Eğlenceli seriydi gerçekten.Çevirirken zevk aldım.
  12. xpector

(16/16) Iketeru Futari

11-12-13-14-15-16.bölümler eklenmiştir.Seri tamamlanmıştır.İyi seyirler...
  13. xpector

34.bölüm eklenmiştir.İyi seyirler...
  14. A-B-A gibi görünüyor ama Zeynep öyle sormuşsunki test bambaşka bi hal aldı.Herkes yanlış denemelerden doğru cevabı bulmaya çalışıyor.Bu kadar zor sorma ya :D
  15. xpector

(16/16) Iketeru Futari

9-10.bölümler eklenmiştir.İyi seyirler...
  16. xpector

(16/16) Iketeru Futari

7-8.bölümler eklenmiştir.İyi seyirler...
  17. xpector

(16/16) Iketeru Futari

5-6.bölümler eklenmiştir.İyi seyirler...
  18. xpector

(16/16) Iketeru Futari

3-4.bölümler eklenmiştir.İyi seyirler...
  19. xpector

(16/16) Iketeru Futari

Evet ben de baktım ing altyazı çok kötü değilde yetersiz kalmış gibi.Ama ben japoncadan da yararlanıyorum o yüzden umarım biraz daha kaliteli olmuştur.İlginç komedi bir seri.Bakalım izleyelim :)
  20. Anime: Iketeru Futari Çevirmen:Xpector Yapım Yılı:1999 Bölüm:(16/16) Dakika:5 dk. Kategori: Komedi,Ecchi,Romantizm,Okul 16 yaşındaki Keisuke Saji genç güzel kızlar hakkında hayal kurmaya bayılır.Hayallerini gerçeğe dönüştürmek için hedefi;Koizumi Akira. Ama Koizumi Saji'den(aslında bütün erkeklerden) nefret eder.Çoğu erkek pes etse bile Saji bütün reddedilmelerine rağmen takibini sürdürecektir. Barış abi bu sana gelsin :) 2 bölümü ekledim zaten.Bölümler kısa olduğundan çabuk bitiririm herhalde.İyi seyirler o zaman... İndirme Linki: https://mega.nz/#F!O9wAGZzT!nElow273mPTfKsFHsVvKUg
  21. xpector

(1/1) Major: Message (OVA)

Evet doğrudur o sonra düzelitilir önemli değil.
  22. xpector

(1/1) Major Movie: Yuujou No Ikkyuu

Evet aynen öyle dostum hepsi bitti.
  23. xpector

( 25 / 25 ) Major 6

6.sezondan sonra World Series ondan sonra message ovası şeklinde izle.Movie de 1-2.sezonlar arasını anlatıyor.
  24. İyiki doğdu Aleyna nice mutlu yıllara.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.