Jump to content

xpector

Çevirmen
  • İçerik sayısı

609
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

xpector kullanıcısının paylaşımları

1. Anime: Major:Yuujou No Ikkyuu Çevirmen:Xpector Yapım Yılı:2008 Bölüm:(1/1) Dakika:103 dk. Kategori: Spor,Shounen,Movie Movie ilk sezondan sonra Goro'nun üvey babası Shigeno'nun başka bir takıma takas olması sebebiyle taşınmasını anlatıyor.Yeni bir şehirde yeni bir takıma katılan Goro yine burada azimle ulusallara gitmeye çalışıyor.1 ve 2.sezonlar arasına ışık tutan bu movie ile 2.sezonda aniden sakatlık sebebi ile solak atıcılığa geçtiği söylenilen Goro'nun nasıl bu hale geldiği açıklığa kavuşuyor. Evet arkadaşlar bu movie ile seri tamamen noktalanmış oldu.Efsane bir seriydi gerçekten.Hepsi bittikten sonra hüzünlendim bayağı.Neyse herkese iyi seyirler dilerim... İndirme Linki: https://mega.nz/#!q94hzJZB!F30iDEjw-J0rDVD77QefMMD40T-c3JBacXTY0tyotE8
  2. xpector

Anime

Yeni konulardan haberin olur onlar hakkında kendi yorumunu yaparsın.Çevirmenlik yapıyorsan onu paylaşırsın.Diğer üyeler ile paylaşmak istediğin şeyleri paylaşırsın vs...
  3. xpector

(1/1) Major: Message (OVA)

Aynen şimdi movie çevirisini bitirdim yine ayrı bi hüzünlendirdi :(
  4. xpector

( 25 / 25 ) Major 6

Teşekkürler arkadaşlar.Encode ve upload için emeğini veren sine ve Serhat'a da teşekkürlerimi sunarım.
  5. xpector

(1/1) Major: Message (OVA)

Seriye ait bir movie ve 2 ova var toplamda.Ovalardan biri(World Series) çevrilmiş zaten sitede var.Diğeri bu.Bir tane movie kaldı işte.Onu da en yakın zamanda çeviririm inşallah.
  6. xpector

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim fena değildi. Alttaki Dansai Bunri No Crime Edge izledi mi?(Bayağı izlemiş olmalı bunu izlemiş olması için :D )
  7. Anime: Major Çevirmen:Xpector Yapım Yılı:2010 Bölüm:(1/1) Dakika:22-24 dk. Kategori: Spor,Komedi,Drama,OVA Aradan 10 yıl geçmiştir.Sakatlık sebebiyle Goro'nun atıcılık kariyerinin bitmesinin ardından defans olarak yeniden başlamaya hazırlanır.Ailesi bu kararlar nedeniyle zorluklar yaşar.Özellikle babasının neden yaşamlarında olmadığı konusunda bir şey anlamayan kızı Izumi.Goro'yu tekrar maça çıkana kadar hiçbir şey durduramayacaktır.Herşey çocuklarına bırakabileceği tek hediye için: Beyzbol!!! Evet millet hazır seriyi bitirmişken kıyıda köşede herhangi bir parçası kalmasın dedim.Eksik olan bu OVA'yı çevirdim.Konusundan da anlayacağınız üzere 6.sezondan sonrasını anlatıyor.Bu arada video kalitesi çok iyi değil çok kötü de değil.Yapabileceğim bir şey yok çünkü bunu bulmak için bile kaç saat aradım.Herneyse bir uploaderimiz de siteye upload ederse hayrına güzel olur.İyi seyirler dilerim... İndirme Linki: https://mega.nz/#!O4BxDawL!3YdWto-ljPaLDqKgzsg451qvtpshIRExLzSGAhJlYdA
  8. Ohff... Vee Major 6 çevirisi bitmiştir.Efsane bir seri daha sonlanmış oldu.Yalnız finalden sonra kalbime bir ağrı saplandı bir hüzünlendim.Neyse henüz izlemeyen sporseverler beklemesin!!!

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. xpector

xpector

Kabul ettim abi.

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Rütbeyi çevirmen yapınca imzan haşat oldu otomatik, sorry

4. xpector

xpector

sorun yok abi bi ara hallederiz.

9. xpector

Sousei no Onmyouji Anime Adaptasyonu Duyuruldu!

Vay be dostum morph sayesinde yeni mangasına başladık anime duyuruldu.Daha üç bölüm okudum ama çok iyi haber.Okurken animede nasıl olur diye hayal ettiğim oldu.Hadi bakalım.
  10. Yalnız bu konuda birinin one piece'i soracağını düşünmezdim.Animecilerin çoğu izlemese bile biryerlerden spoiler yemiştir yani :D
  11. xpector

Çağrışım Oyunu

Heiwajima Shizuo Karakter-bilim adamı-maske-kaptan ?
  12. xpector

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

Dragonball'in abartılı güç seviyesi yüzünden kamehameha ilk zamandan sonra bayağı bir güçsüz gibi gözükmeye başladı o yüzden rasengan daha güçlü gibi.Ama kamehameha da uzun menzilli bir vuruş o yönden avantajlı. O zaman sıradaki kişi Bleach müzikleri mi Naruto müzikleri mi?
  13. Çok teşekkür ederim öyle görünüyorsam ne mutlu bana :D Teşekkürler :D Aynen sorunları aşabilme umudu ile yaşamay devam ediyoruz teşekkürler :D
  14. Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar çok sağolun.Ve en sevdiğim admin zeynep special thanks for you.Benim için dilediğin herşeyin senin için olmasını dilerim :D
  15. xpector

Diamond No Ace Second Season

33.bölüm eklenmiştir.İyi seyirler...
  16. Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar sağolun varolun :D
  17. xpector

Uzun Ara

Hoşgeldin.
  18. Labirent 2 Alev Deneyleri baya heyecanlı bitti yav bekleki son film gelsin :(
  19. Ban Midou-Get Backers Code Geass Schneizel
  20. xpector

Itsuwaribito Utsuho

Yine harika bölümdü ellerinize sağlık kardeşim :D
  21. xpector

Merhabalar

Hoşgeldiniz iyi forumlar.
  22. xpector

( 25 / 25 ) Major 6

Bir bölüm çevrili zaten inşallah sınavlarım bir çıksın aradan bir hız verecem. Yujou no ikkyu diyorsun sanırım.Valla seri bittikten sonra çevirmeyi düşünüyorum kesin olarak.Benim için farketmez ama filmi çevirirsem bazıları zamanın varsa seriyi bitir diyeceğini de biliyorum.O yüzden zannetmiyorum.Ama merak etme sınavlar bitsin seriyi de hızlıca kapatacam inşallah.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.