Jump to content

anes

Üyeler
  • İçerik sayısı

243
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

anes kullanıcısının paylaşımları

1. anes

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Annarasumanara Manhwa
  2. anes

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Spirited Away
  3. anes

Hoshi wo Ou Kodomo Filmin içine daldım galiba.
  4. anes

Colorful Biraz uzundu, sıkıldığım yerler oldu, sonu da tahmin edilebilir bir sondu ama fena değildi yine de, değişikti.
  5. anes

Paprika
  6. anes

Grave of the Fireflies Kokoro ga Sakebitagatterunda.
  7. anes

Bakemono no Ko Sanki günlerdir izliyomuşum gibi kapılmışım. İzlerken bir an hiç bitmesin istedim.
  8. anes

Redline Çevirilmesini 4 gözle beklediğim halde anca izlemeye fırsat bulduğum Psycho-Pass Movie Byousoku 5 Centimeter
  9. anes

Noblesse:Awakening Aa Noblesse çıkmış biraz bakıyım diyip geri kapatamamak.. En son 5-6 ay önce Noblesse okumuştum herhalde ve bu çok iyi geldi. Nasıl da özlemişim :wub: Birçok yeri atlanmış olsa da ben beğendim, devamı da olsa da daha çok beğensem :P
  10. anes

Ödüllü Hayran Yapımı Anime Videoları

Çok yeteneklileer :o Özellikle Anime's Got Talent'e bayıldım, gizli sonu da harikaydı :lol:
  11. Aku no Hana'ya çizimleri ilginç geldiği için başlamıştım. Çok da bayılmadım tabii. Değişik tekniklerle yapılanlar ilgimi çeker bi merakla izlerim, hoşuma gitmezse başka örneklerine gerek yok tabii ama konusu kaliteliyse ve ilgi çekiciyse büyük ihtimalle her türlü bakarım :D Gerçi böyle değişik tarzda çizim olarak bir tek Aku no Hana izledim galiba :smile_oleyo: Ama Ajin'in ilk bölümüne bakmıştım biraz ve beni rahatsız etmedi, 3 boyutlu da fena değil benim için.
  12. anes

( 12 / 12 ) Prince of Stride: Alternative

Kapağında çok Free! havası var cidden. Zaten izlemeyi düşünüyordum, yorumlardan sonra da kesinleşti. Bittiğinde artık :ph34r: Çeviride de kolay gelsin ^_^
  13. anes

KatsuMihoku fan art

Vaauv :o Forumda gördüğüm en kaliteli çizimlerdeen. Hepsini ayrı ayrı çok beğendim ellerine sağlık. Devamını bekliyorum. :LTkJN9u:
  14. anes

( 12 / 12 ) Boku dake ga Inai Machi

Konusu ilgimi çekti ben de merakla bekliyorum bu seriyi ^_^
  15. anes

( 13 / 13 ) Ajin

Benim de beklentim yüksek bu seriden. Yazın mangasına başlayıp üşenip birkaç bölümde bırakmıştım :whistling: Ama animesini 4 gözle bekliyorum :rolleyes:
  16. anes

Haikyuu!! 187-188 Yaklaşık 40 bölüm sürdü şu maç çok uzadı günceline yetişmek acı verdi. Sonucu belliydi şimdi de son sayı çok fenaydı :head2:
  17. anes

Ultimate Legend Kang Hae Hyo 1-30 Uzun zamandır bu kadar okumamıştım ^_^ Ama devam etmeye korkuyorum çevirisi yarım kalmış. İngilizcesi de öyle :( Edit: ReLife 16-20
  18. anes

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Shigatsu wa Kimi no Uso İzlemeden önce spoiler aldığım için ilk bölümden beri kıza ölecek gözüyle baktım. Sonlara doğru "Yanlış mı anladım spoilerı ölmeyecek mi acaba?" derken kız öldü :o
  19. anes

Bu Animeyi İzledin mi?

Uzaktan bakmakla yetindi :D Alttaki Yowamushi Pedal izlemiştir? :rolleyes:
  20. O civarda galiba :D Alttaki 92
  21. anes

Kami-sama ga Uso o Tsuku. Kısa şirin bi seriydi, tadında bırakmışlar fena değildi. Edit: Happiness (Oshimi Shuzo) 11. Haikyuu!! 185.
  22. anes

Platina End 2. Haikyuu!! 183-184.
  23. anes

Gerçek Cinsiyetiyle Beyin Yakan Karakterler

O değil de ben Barakamon'da Naru'yu animenin yarısına kadar erkek sanmıştım :ph34r: Bir de buraya örnek Gekkan Shoujo Nozaki-kun'dan Kashima var. Oldukça karizmatik bir kızımız :D
  24. anes

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

Oo çok zor olmuş bu :o Shanks dicem sanırım. Ben de diyorum ki Lelouch ile Light satranç oynasa kim alır? :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.