Jump to content

anes

Üyeler
  • İçerik sayısı

243
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

anes kullanıcısının paylaşımları

1. anes

Bu Animeyi İzledin mi?

Okudum, okudum da sor bana hatırlıyor muyum? :ph34r: Alttaki Gosick izlememiştir.
  2. anes

One Piecedeki En Sevmediginiz Karakterler

Vivi :/ Neden bilmiyorum, iyi kız aslında ama bi an tayfaya katılacak diye çok korktuydum :ph34r: Bir de başlarda saksıya sıkışan bi korsan vardı, o da tayfaya katılacak diye endişelenmiştim :smile_oleyo:
  3. anes

Anime karakterlerinin Gender Bender halleri

Namiden ne erkek olurmuş be.. Karizmatik olmuş. :D Luffy'nin hallerini beğenmedim. :( Law da şirin olmuş :LTkJN9u: C-Cr-Crocodile :blink: Mikasa... Erkek olmak daha çok yakışmış yalnız :o Hepsi bi yana Sasuke'ye çok güldüm ya :lol: :lol: Eline sağlık güzel paylaşımlar olmuş. ^_^
  4. 1 A 2 B 3 A Üstteki yorumlardan çıkarım yapmaya çalıştım ama acayip desteksiz sallamış oldum. :D
  5. anes

AYIN GÖZLERİ / 2. Bölüm (Güncel)

Ben de çok beğendim, çok beğendiim. :cheer2-onion-head-emoticon: Devamı gelse güzel olur cidden ilgi çekici duruyor. :ahaaah-onion-head-emoticon:
  6. a ) Bir çocuğu bir adam bir yaratıktan kurtarır. Bu çocuğun dedesi de o adama minnettarlığından (ve onu bulmak istemesinden de olabilir orayı hatırlamıyorum :P ) böyle bi birlik kurmaya karar verir. Ve bu çocuk Saitama'nın hobi olarak kahraman olma çocukluk hayali konusunda gaza gelerek ilk kurtardığı -garip çeneli- çocuk olur. b ) Bu soru hiçbir şey çağrıştırmadı :( Üç beş puan alabilir miyim acaba bi ihtimal :rolleyes:
  7. anes

Bu Animeyi İzledin mi?

Geçen gün indirdim yakında izlicim inşallah :LTkJN9u: Alttaki üyee Giant Killing izlememiştir kesin. :smile_artiz:
  8. anes

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Az önce Yowamushi Pedal'ın ilk sezonunu bitirdim. :rolleyes: Sonu resmen 2. sezonuna koş diyodu :wacko: Hevesim kursağımda kaldı, o yarışın sonunu göreydiiim.. :blink:
  9. Avatar: 9 İmza: 7 (Neden güldüm ki buna acaba :D )
  10. anes

Yanlış anlaşılan anime müzikleri

Aralara giren Deidaralar ve Kiseijuu çok iyiydi :D
  11. anes

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Rica ederim. Bir adet çeviri alırız artık. :LTkJN9u: Şu hırsızlık meselesinde ben de aynı şekilde düşünüp bir sonraki sayfada ağzımın payını aldım. :D Mirai biraz zeki olsa, birini öldürdüğünde o kadar paniklemese tam Light olacak, tip de benziyor hem. Ki ilerde kısmen o seviyeye gelebilecek potansiyel gördüm. :D Tanrı kısmında da aklıma aklıma şu sahne gelmedi değil: Neyse bunları da belirteyim uzatmadan gideyim. :whistling:
  12. anes

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Platina End 1. bölüm. Konusundan bi Death Note havası hissediliyor. İlk bölümden çok bağlamadı ama yine de ilgimi çekti devam edeceğim. :rolleyes:
  13. anes

Kokou no Hito

Konusu ilgimi çekti, merakla bekliyorum. Kolay gelsin. ^_^
  14. anes

Bul Getir!

Örnek derken nasıl örnek mesela? :whistling: Aklıma direkt bu ikisi geldi ama. :P Ben de görünüş olarak iri yarı olmasına rağmen güçsüz olan bir karakter istiyorum. ^_^
  15. anes

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemez olur muuu :D Ve L ^_^ Alttaki Zetsuen no Tempest izlememiştir. -_-
  16. İzlemesi çok zevkliydi :D Çizdiği yeri görünce anladım ki Oda-sensei arkaplan kasmayı sadece mangada yapmıyormuş :lol:
  17. anes

Yapımcısına Para Kazandıramayan 21 Anime

O değil de Japon yani bunlar bu kadar bilim-kurgunun listede olması garip :D Btooom!'un sayısı ne öylee?! Neden ikinci sezon gelmediği anlaşılıyor... :smile_artiz: Parasyte yeni diye avutuyorum kendimi daha gideri var onun :smile_oleyo:
  18. anes

Naruto AMV - Uçiha Obito'nun Hikayesi

Videoya başlamadan önce Obito'yu ne seviyorum ne sevmiyorum diye düşünürken etkilendim. Çok hoş olmuş AMV, müzik seçimi de çok uyumlu olmuş ellerine sağlık :D
  19. Hepsinde dereceler hep aynı animeler olmuş hemen hemen. Sword Art Online'da mecha düşündüm ve bi şey hatırlayamadım, sonunda unutuyorum galiba SAO'yu :smile_oleyo: Ve bu ödüller bana neden hala Psycho Pass movie'yi izlemeyi ertelediğimi sorgulattı :ph34r:
  20. anes

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Dün sonunda Rainbow'u bitirdim. :')
  21. Zetsuen no Tempest'in ismini duydum konusu fena değil diyip izliyim demiştim. Ama izlerken gerek konu kalitesiyle, gerek konunun işlenişiyle, kafada soru işareti bırakmayan olayların akışıyla ve güzel açıklanan finaliyle çok iyiydi. ^_^
  22. Bu yılın sonuna yetişmez mi bu :smile_oleyo:
  23. 2016... Bekliyoruz bakalım :D Bi de fragman sinema çekimi sanki, gizlice nete düşmüş bi video mu yoksa bu :ph34r:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.