Jump to content

anes

Üyeler
  • İçerik sayısı

243
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

anes kullanıcısının paylaşımları

1. anes

Bu Animeyi İzledin mi?

Geçen küçük kuzenimle yumurcakta izlemiştim sayılır mı :smile_oleyo: Alttaki Zankyou no Terror izlememiştir.
  2. anes

Bu Animeyi İzledin mi?

Ohoho tabii ki B) Alttaki Another izlemiştir.
  3. anes

Bu Animeyi İzledin mi?

İzliyordur.. Son 4 bölümü kalmıştır :D Alttaki Lovely Complex izlemiştir.
  4. anes

( 13 / 13 ) Kowabon

Aku no Hana gibi mi olcak demek bu? :huh: Bakabilirdim korku olmasına rağmen ama fragmanına baktım ve benlik değil anladım :D Kolay gelsinler :D
  5. anes

Ekim 2015 Animeleri

Oldukça ilgi çekici gözükenler var. Kagewani ve Shisha no Teikoku animelerinin konusu güzele benziyor. ^_^ Kindaichi diye bir dedektiflik animesi de varmış ona da bakmalı. :rolleyes: Teekyuu diye tenis animesi de varmış :o Hem de 6. sezonu mu çıkıyomuş :D Gizem animeleri çok var listede hoş duruyorlar. :LTkJN9u: İkinci sezonlarda; K'yi bi ben sevemedim herhalde ama neyse :wacko: Noragamiyi de daha ertelemiyim artık. :D One-punch Man ve Haikyuu!! özellikle beklediklerim :wub: Çok izleyebilecekmişim gibi de heveslendim bak şimdi. <_<
  6. anes

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim ama benim de maalesef diyesim geldi :D Alttaki Death Parade izlemiştir.
  7. anes

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Kuroko no Basket 3
  8. anes

Happiness (Oshimi Shuzo)

İlk bölümüne baktım şimdi. O ısırdığı yerdeki çizimleri cidden iyiydi. Biraz daha bi bakıyım konu sararsa devam ederiz. ^_^
  9. anes

One Piece Neden Sevilmez?

Yeri geldiğinde bir gemi için bile duygulandırmayı beceren bi animeye "Çizimlerinden dolayı izleyemem" demeyin ya. :( Yani benim anlayabileceğim bi durum değil bu. Konunun kalitesini, genişleyebilirliğini, hatta hayal gücünün fazla olmasıyla çok fazla teori oluşmasına imkan veren bi animeden bahsediyoruz. Ön yargılarınızı katlayıp bir süreliğine dolaba kaldırın. Çizimlerini beğenmeyebilirsiniz tamam ama bu One Piece'i sevmemek için sebep değildir, ancak bahanedir. :P Onun büyüsüne kapılmamak için çırpınmaktır. Mudada yo. B)
  10. anes

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Kuroko no Basket3 13-14
  11. https://www.youtube.com/watch?v=inKrvI71d9I
  12. anes

Kuroko no Basket3 4~12
  13. "Yılda ortalama 2500 solak insan, sağlaklar için yapılmış araç gereçler yüzünden ölmektedir." :o Hayal edemedim ne gibi şeylerden olduğunu. :huh: Kelebekler kan içer. Kelebekler kan içer. Kelebekler kan içer. Kelebekler kan içer. Kelebekler kan içer. Ben niye buna bu kadar şaşırdım?
  14. Hepsi çok güzel. :wub: Ama cep saatiyle snk bilekliğini ayrı bi sevdim. Güle güle kullan. :D
  15. anes

Bu Animeyi İzledin mi?

Evet cevap tahmin ettiğin gibi "İlk kez duydum. :o " Alttaki Kiseijuu: Sei no Kakuritsu izlemiştir.
  16. anes

Bu Animeyi İzledin mi?

Ooo izledim izledim, izlemem mii :D Alttaki Rainbow - Nisha Rokubou no Shichinin izlemiştir. Ben henüz izlemedim. :ph34r:
  17. anes

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Ne mi yapıyorum. B)
  18. anes

Kuroshitsuji2 OVA5-OVA6 Edit: Kuroko no Basket3 1~3 Edit2: One Punch Man Pre-Air
  19. Life is Money manga hakkında Okuyan var mı bilmiyorum. Aslında konusu ilginç. Yani başlangıç güzeldi. 15 bölüm olduğundan "1 günde bitiririm konusu da ilginçmiş." diye başladım. Ama bir haftayı buldu bitirmem. <_< Zihinsel çökme, psikolojik savaş, baskı konusu gayet iyi ama (bence) o kadar abartmışlar ki bitirene kadar içim bayıldı. Okurken ben boğuldum yani. :smile_artiz: Belki de konusu psikolojik durumlar olduğundan amaç budur ama bi bölümü bitirmek bile zor geliyodu. (son 5 bölüm özellikle) Sırf finale nasıl bağlanacağını merak ettiğimden devam ettim. Finali mutlu sonla bağlansa da beni tatmin etmedi. Ortalarda içimi o kadar baydıktan sonra son bölüm yetmedi galiba. :( Değişik bir konuydu tabii ama kısa olmasının bir sebebi varmış demek ki... :whistling: Bu kadar övgüden(!) sonra okumak ister misiniz bilmiyorum ama :smile_oleyo: : Life is Money
  20. anes

En Çok Sevdiğiniz Film

Aklıma direkt Beyin Avcıları geldi.
  21. anes

One-punch Man

Saitama'nın tipinden dolayı mangasına başladığım bir seriydi. :smile_oleyo: Sonrasında konusuyla, esprileriyle okumayı bırakamadım. Gerçi bir süredir okumuyorum, birkaç bölümüm var. Bir şeyi güncel takip etme fobim var sanırım. :whistling: Ama animesini güncel takip etmeyi planlıyorum. :LTkJN9u: Çok güzel tanıtım olmuş ben de çok gözle bekliyorum. :P
  22. anes

Naruto Shippuuden 422-423
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.