Jump to content

anes

Üyeler
  • İçerik sayısı

243
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    anes reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi,   
  2. Beğen
    anes reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Bir anime 10 puanlık etki verebilir ama bu kalbin 1. katmanı ile sınırlı olabilir. Üs   
    Bir anime 10 puanlık etki verebilir ama bu kalbin 1. katmanı ile sınırlı olabilir. Üst bölge titreşir ama derinlere pek ulaşmaz. Bir anime 6 puanlık etki verebilir ama 3. katmana dokunabilir. Etkisi daha az şiddetli ama daha derin olabilir. Bir animenin etkisi farklı katmanlarda farklı şiddetler de gösterebilir. Örnekler çoğaltılabilir. Yüksek puanları, uç etkileri sevsem de sanırım özünde katmanlarla ilgiliyim. Düşününce, müzikler de böyle, filmler de böyle, kitaplar da böyle, sanat eserleri de böyle... İnsanlar da böyle.
  3. Beğen
    anes reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Millet izleyecek anime bulamaz ben listedekileri nasıl bitireceğimi düşünürüm.   
    Millet izleyecek anime bulamaz ben listedekileri nasıl bitireceğimi düşünürüm.
  4. Beğen
    anes reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Az önce acaip bişey keşfettim :D   
    Az önce acaip bişey keşfettim :D

5. Beğen
    anes reacted to Kutatgu for bir durum güncellemesi, Yeni takıntım "Day in the life of a Japanese Meslek Adı" başlıklı videolar. :)   
    Yeni takıntım "Day in the life of a Japanese Meslek Adı" başlıklı videolar. :)
  6. Beğen
    anes reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, İnstagramda sürekli gördüğüm Devil's Love çizgi serisi... Sen ne tatlı bir hikayesin   
    İnstagramda sürekli gördüğüm Devil's Love çizgi serisi... Sen ne tatlı bir hikayesin <3
    https://instagram.com/zizai_orangebrush?igshid=1b6a0lng79vnn
  7. Beğen
    anes reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Vay arkadaş, instagramda bir Boruto sahnesi gördüm. Naruto ve ailesinin fotoğraf albü   
    Vay arkadaş, instagramda bir Boruto sahnesi gördüm. Naruto ve ailesinin fotoğraf albümü duvarı idi. Sonra Naruto'nun ilk bölümleri geldi aklıma gözlerim doldu. Sanal karakterlerin hayatlarının ruha dokunması dışarıdan bakınca komik görünüyor, kabul. Ama dokunuyor işte :D
  8. Beğen
    anes reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, En sağlam ilişkiler, birbiri olmadan da yaşayabilecek, ama bunu istemeyen iki kişi ar   
    En sağlam ilişkiler, birbiri olmadan da yaşayabilecek, ama bunu istemeyen iki kişi arasında kurulur. (Harriet Lerner)
  9. Beğen
    anes reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Anime izlemenin faydaları :) One Punch Man 100 Days Challenge.   
    Anime izlemenin faydaları :) One Punch Man 100 Days Challenge.

10. Beğen
    anes reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Muhtemelen daha önce hiç denenmemiş bir şeyi denemişler. Animede açılan instagram hes   
    Muhtemelen daha önce hiç denenmemiş bir şeyi denemişler. Animede açılan instagram hesabının gerçekte de olması:
    https://www.instagram.com/carole_and_tuesday/
  11. Beğen
    anes reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, İNANILMAZ!!! Berserk mangasını hareketli ve ses efektli yapmışlar acilen bakın mükemm   
    İNANILMAZ!!! Berserk mangasını hareketli ve ses efektli yapmışlar acilen bakın mükemmel olmuş!!!!!

12. Beğen
    anes reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, İki bölüm izler yatarım diyip sabahlamak... Artık bu kadar saran anime sayısı gitgide   
    İki bölüm izler yatarım diyip sabahlamak... Artık bu kadar saran anime sayısı gitgide azaldı yaw :(
  13. Beğen
    anes reacted to Nyoteida for bir durum güncellemesi,   
  14. Beğen
    anes reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Neymiş Haikyuu! ya 4 ağustosta yeni OVA geliyormuşşşş!!!!! Banzaiiii banzaiiii   
    Neymiş Haikyuu! ya 4 ağustosta yeni OVA geliyormuşşşş!!!!! Banzaiiii banzaiiii
  15. Beğen
    anes reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Şeker bi hanım asyalı kızımızın hikayeleri,ayrıca sevgilisinin şanslı bir adam olduğu   
    Şeker bi hanım asyalı kızımızın hikayeleri,ayrıca sevgilisinin şanslı bir adam olduğunu ve inşallah angut biri olmadığını umuyorum düşünüyorum.
  16. Beğen
    anes reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, hasdhfgashf :DDD   
    hasdhfgashf :DDD

17. Beğen
    anes reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Iyi ki başlamışım bu webtoona. Ahahah...   
    Iyi ki başlamışım bu webtoona. Ahahah... 

18. Beğen
    anes reacted to noirwinglessova for bir durum güncellemesi, Beni bilen bilir müzik dinlemem. Bana soracak olsalar da müzik dinlenmesin derim. Ama   
    Beni bilen bilir müzik dinlemem. Bana soracak olsalar da müzik dinlenmesin derim. Ama bu 6 ay içerisinde karşıma çıkanlar arasında 2ci defe dönüp tekrar dinlediğim 2 müzik var. Biri Hans Zimmerin bir müziği idi. Diğeri ise sözlerine takıldığım Human

19. Beğen
    anes reacted to Barış for bir durum güncellemesi,   
  20. Beğen
    anes reacted to Tarık Örenli for bir durum güncellemesi, .   
    .

21. Beğen
    anes reacted to Luluna for bir durum güncellemesi, Yuzuru Hanyuu hem Agape hem Eros ile kaymış, özellikle agape performansı müthiş!!!! B   
    Yuzuru Hanyuu hem Agape hem Eros ile kaymış, özellikle agape performansı müthiş!!!! Buradan lütfen : 

22. Beğen
    anes reacted to Zombie for bir durum güncellemesi, snk 2.sezon tamam güzel hoşta bu ne arkadaşım   
    snk 2.sezon tamam güzel hoşta bu ne arkadaşım 

23. Beğen
    anes reacted to Luluna for bir durum güncellemesi, Eski One Piece'i özledim, nasıl keyifle izlerdim. Şimdi resmen bölümleri atlayarak bi   
    Eski One Piece'i özledim, nasıl keyifle izlerdim. Şimdi resmen bölümleri atlayarak bir başına bir sonuna bakıyorum sırf güncel kalmak için. Evlerine ateşler salınsın TOEİ 

24. Beğen
    anes reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Cem Yılmaz'dan "Baka Yerooooouuuuu!!!!" :)))))   
    Cem Yılmaz'dan "Baka Yerooooouuuuu!!!!" :)))))

25. Beğen
    anes reacted to Sciathán for bir durum güncellemesi, #cansellericinsusmayacagiz https://eksisozluk.com/cansel-icin-susma--5046730   
    #cansellericinsusmayacagiz
    https://eksisozluk.com/cansel-icin-susma--5046730
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.