Jump to content

NatsuGremory

Üyeler
  • İçerik sayısı

32
  • Son ziyareti

NatsuGremory kullanıcısının paylaşımları

1. NatsuGremory

Noblesse - Rise of Rai

Noblesse fanlarını alalım şöyle :D
  2. NatsuGremory

Noblesse - Rise of Rai

Uzun bir aradan sonra herkese merhaba :D
  3. NatsuGremory

Noblesse - Rise of Rai

Helsing için yaklaşık 8-10 tane amv yapmayı düşünüyorum ilk amv karşınızda umarım beğenirsiniz :)
  4. genel olarak iyi ama 2:54-3:38 ve 3:56-4:19 kısımları bence en iyi kısımları olmuş herkezin eline sağlık :)
  5. NatsuGremory

Noblesse - Rise of Rai

Yeni ekran kartımla yaptığım ilk HD AMV ^^
  6. alışılmışı gücsüzken zamanla güçlenen ana karakterler olduğuna göre bence zaten güçlü olan bi ana karakter yaratıp başına bir işler getirecek kesin :D
  7. NatsuGremory

Noblesse - Rise of Rai

teşekkürler :D spoiler yeni animeler için lazım bence naruto ve bleach izlemeyen yokdur heralde ^^
  8. NatsuGremory

Noblesse - Rise of Rai

Videoları beğenmene sevindim :D crush şarkısına gelirsek şarkıyı dinlediğimde o 2 si canlandı direk gözümde bende yapıverdim :P
  9. NatsuGremory

Noblesse - Rise of Rai

Death Note 2. açılış parçası orjinal versiyonu kesilip kendi düzenlememle Bleach için hazırlanırsa ne olur ? https://www.youtube.com/watch?v=b_ondPtCtOA
  10. NatsuGremory

Noblesse - Rise of Rai

:) teşekkür ederim beğenmene sevindim video başlıklarında yazıyor parçanın sahibi ve parçanın adı
  11. filler sayısı asıl hikayeye yetişen tek anime Fillerto pardon naruto
  12. NatsuGremory

Naruto Hollywood Yolcusu

yıllardır beklediğim bir film umarım görsellik bakımından herkez memnun kalır. birde bleach e el atsalar ne iyi olacak ^^
  13. NatsuGremory

Fanlara Göre Top 30 Mangaka

Taito (Tite) Kubo ne kadar seriyi mahvetsede bleach benim için her zaman 1 numara özellikle Arrancar kısımlarını ölene kadar unutmam heralde :D
  14. NatsuGremory

Death Note Dizisi 2015

aynen :D bıraksınlar dizi işini koreliler yapsın japonlara manga ve animeler yeter :D
  15. aynen 7-8 aydır izlemiyorum baydılar filler filler özel bölüm vs
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.