Jump to content

Nighty9

Üyeler
  • İçerik sayısı

23
  • Son ziyareti

Nighty9 kullanıcısının paylaşımları

1. Nighty9

Coiling Dragon (Light Novel)

Guncelleme : Kitap 4 bitti. Bu gun 5. kitap ilk bolum gececegiz.
  2. Nighty9

Guncelleme : Kitap 4 Bolum 17`e kadar eklenmistir.
  3. Nighty9

Guncelleme : Kitap 4 Bolum 11`e kadar eklenmistir.
  4. Nighty9

Guncelleme : Kitap 4 - Ilk 6 Bolum eklenmistir.
  5. Nighty9

Kitap 3 , Bolum 23,24 bugun ekledim. 2 Bolum sonra 3. kitabi da gomuyoruz. :ahaaah-onion-head-emoticon:
  6. Nighty9

3. Kitap, Bolum 16`ya kadar eklenmistir.
  7. Nighty9

3. Kitap, Bolum 11`e kadar ekledim arkadaslar.
  8. Nighty9

3. Kitap,ilk yedi bolum eklenmistir. Iyi okumalar. :happy-onion-head-emoticon:
  9. Nighty9

Kitap 2, Bolum 25 ile beraber Kitap 2 de bitmis bulunuyor. 2 kitap / 48 Bolum geride kaldi. Simdi sirada, daha da heyecanli bir ucuncu kitap var. Yazar her kitapta tempoyu artirmis, dolayisiyla bu kitabin daha da heyecanli gececegini dusunuyorum. :cheer3-onion-head-emoticon:
  10. Nighty9

Kitap 2 Bolum 18 yayinlanmistir. Iyi okumalar.
  11. Nighty9

Kitap 2, Bolum 14`e ulastik. Tam gaz devam ediyoruz. Buyrun sizde katilin.
  12. Nighty9

2. Kitapta 8 i bolum cevrilmistir. Buyrun Bolum 8 :cheer2-onion-head-emoticon:
  13. Nighty9

2. Kitap, ilk uc bolum yayinlanmistir arkadaslar.
  14. Nighty9

Bende ingilizcesine basladigim da kendimi fazla kaptirmistim. Kalan butun bos vaktimi ona ayirmistim. Sonrada yeni bolum beklemeye basladim:D
  15. Nighty9

23 Bolum / Ilk Kitap bitmistir arkadaslar. Sirada simdi ikinci kitap :good-job-onion-head-emoticon:
  16. Nighty9

Normalde bu gun daha cevırmeyecektım ama Bolum 20 – Toprak-Stili Büyü (part 1) al bu bolum senın ıcın ;)
  17. Nighty9

18 ve 19 eklenmistir. :cheer2-onion-head-emoticon:
  18. Nighty9

16 ve 17. bolum eklenmistir. Iyi okumalar ;)
  19. Nighty9

Tesekkuler arkadaslar. Bu gun aslinda iki bolum cevirecektim ama elim agriyor o nedenle yalnizca 15`i cevirebildim. Cok gecmeden ilk kitabi bitirmeyi planliyorum.
  20. Nighty9

13 ve 14 okumaya hazir. :cheer3-onion-head-emoticon:
  21. Nighty9

Iki bolum daha ekledim :cool-onion-head-emoticon:
  22. Nighty9

Ben bu siteyide yeni gordum, fazla anime izlemedigim icin bakmiyordum forumlara. Simdi sen yazinca baktim gercekten guzel tanitmissin, onun icin ayrica tesekkur ediyorum. Wuxia - Xinxia kismina cok takilmadim, Wuxia biraz daha genel kullanilan bir tabir oldugu icin oyle yazdim. Desolate Era biraz biriksin diye bekliyorum, sonra bolum beklemek cok kotu oluyor. Coiling Dragon`un ingilizcesinde guncele kadar okudum, Ren baya seri ceviriyor. Sabirsizlikla bekliyorum her gun :admire-onion-head-emoticon:
  23. Coiling Dragon Coiling Dragon `I Eat Tomatoes` tarafından yazılan bir light noveldir. Konusu: Yulan Kıtası İmparatorlukların kurulup yıkıldığı bir kıtaydı. Azizler, kılıç ve büyü kullanan, inanılmaz güçlere sahip, ölümsüz canlılardı ve geçtikleri yerlere yıkımı getirirlerdi. Büyülü yaratıklar, cesaretli ya da korkak herkesin gücünü test etmek için gittiği dağları kontrol etmekteydi. Burası ne kadar güçlü olursan ol senden daha güçlü biri her zaman çıkabilecek bir yerdi. Güçlü, bir kral gibi yaşarken, zayıf yeni bir günü daha çıkarmak için çırpınırdı. Burası Linley`nin doğduğu dünyaydı. Küçük bir şehir olan Wushan`da büyümüştü, bir efsane olan Ejderkan Savaşçının klanı olan Baruch klanının bir üyesiydi. Bir zamanlar ünleri dünyayı sallamıştı fakat klan şuan çökmüş durumdaydı, hatta atalarının yadigârı bile satılmıştı. Onu geri alma görevini üstlenen Linley, pek çok zorluk ve sıkıntıdan geçecek, güçlü arkadaşlar aynı zamanda korkunç düşmanlar edinecekti. Gelin ve yeni bir efsanenin doğuşuna şahitlik edin. Linley Baruch Efsanesi! Diger isimleri 盘龙 (小说) Bàn Long —————————– Turu: Aksiyon,Dogaustu, Dovus-Sanatlari,Fantastik, Macera, Romantik, Shounen 21 Kitap ve 800 den fazla bolum var. Tabi hepsi igilizceye cevrilmedi. Serinin mangasida ingilizceye cevrilmeye baslandi ancak manga hosuma gitmiyor maalesef. Firsat buldukca birer ikiser guncelleme yapiyorum. Bolumler Kitap - 1 (Yuzuk) Kitap – 2 (Gelisim) Kitap – 3 (Büyülü Yaratık Sıradağları)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.