Jump to content

BlueHole

Kayıtlı Üye
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

BlueHole's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Animeyi reklamlarda gördüm. Evet yanlış duymadınız reklamlarda sarı saçlı bir çocuk bir kızı kurtarıyodu ve ben romantizm + aksiyonu çok sevdiğim için aşırı hoşuma gitmişti ve adını Naruto diye aratıp türkçe dublajını aramıştım.Bulamayınca da yapcak bişi yok deyip izlemeye başladım. Ne zaman başlayıp ne zaman bitirdiğimi hatırlamıyorum ama 2014 sonlarına doğru bıraktım çünkü artık fillerden gına gelmişti canım sıkılmıştı ve zor zamanlarda Naruto'yu örnek alarak kendime motivasyon sözcüğü haline getirdim hala çok seviyorum onun kararlılığını ve açıksözlülüğünü :) Naruto <3
 2. Valla 2. animem to love ru olduğundan bazı bölümleri aklıma kazınmış durumda artık ecchi izlemiyorum 2 ay oldu
 3. Heryerde ecchi var gelse şöyle death note kuroshitsuhi yada gangsta gibi bi animede izlesek. Tamam yani çokda şey değilde ecchi arada bi olsun ama her sahnede kızın yüzü yerine değişik yerlerini odak noktası haline getirmişler bari bunu yapmayın .
 4. Animeyi 10 dk felan izledim ama resimlerden görmüştüm şimdi bu kızlar animesinde yaptıklarıyla aynımı olacak yani orasını bilemiyorum :D
 5. biz burdan japonca çalışalım japonyaya yürüyerek gidip japonuz deriz
 6. Tanıtım videosu çok açıklayıcı olmuş
 7. Benim ilk animem narutoydu seve seve tüm bölümlerini sıkılmadan izledim . Narutoyu reklamda gördüm hinatayı kurtarıyodu . Benim öle şeyler çok hoşuma gider oyüzden aradım ve bulup izledim .
 8. Sebastian Michaelis (Kuroshitsuji) Krigaya Kazuto - Kirito (Sword Art Online) Sinon (Sword Art Online) Gintoki (Gintama)
 9. Anime olduğunu bilmeyerek pokemon , bilerek naruto
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.