Jump to content

BlueHole

Üyeler
  • İçerik sayısı

12
  • Son ziyareti

BlueHole üyemizin başarıları

1. BlueHole

Hitokiri Battousai

Animeyi reklamlarda gördüm. Evet yanlış duymadınız reklamlarda sarı saçlı bir çocuk bir kızı kurtarıyodu ve ben romantizm + aksiyonu çok sevdiğim için aşırı hoşuma gitmişti ve adını Naruto diye aratıp türkçe dublajını aramıştım.Bulamayınca da yapcak bişi yok deyip izlemeye başladım. Ne zaman başlayıp ne zaman bitirdiğimi hatırlamıyorum ama 2014 sonlarına doğru bıraktım çünkü artık fillerden gına gelmişti canım sıkılmıştı ve zor zamanlarda Naruto'yu örnek alarak kendime motivasyon sözcüğü haline getirdim hala çok seviyorum onun kararlılığını ve açıksözlülüğünü :) Naruto <3
  2. Valla one punch man varken savaş izlemek biraz saçma geliyor ama olsun güzele benziyor
  3. Valla 2. animem to love ru olduğundan bazı bölümleri aklıma kazınmış durumda artık ecchi izlemiyorum 2 ay oldu
  4. Heryerde ecchi var gelse şöyle death note kuroshitsuhi yada gangsta gibi bi animede izlesek. Tamam yani çokda şey değilde ecchi arada bi olsun ama her sahnede kızın yüzü yerine değişik yerlerini odak noktası haline getirmişler bari bunu yapmayın .
  5. Animeyi 10 dk felan izledim ama resimlerden görmüştüm şimdi bu kızlar animesinde yaptıklarıyla aynımı olacak yani orasını bilemiyorum :D
  6. biz burdan japonca çalışalım japonyaya yürüyerek gidip japonuz deriz
  7. BlueHole

Joker Game Animesi Duyuruldu!

Tanıtım videosu çok açıklayıcı olmuş
  8. BlueHole

İlk İzlediğiniz Anime?

Benim ilk animem narutoydu seve seve tüm bölümlerini sıkılmadan izledim . Narutoyu reklamda gördüm hinatayı kurtarıyodu . Benim öle şeyler çok hoşuma gider oyüzden aradım ve bulup izledim .
  9. Ciddi şeyleri izlerken aklıma gintama geliyor gülüyorum :lol: .
  10. BlueHole

En sevdiğiniz karakter sesleri?

Sebastian Michaelis (Kuroshitsuji) Krigaya Kazuto - Kirito (Sword Art Online) Sinon (Sword Art Online) Gintoki (Gintama)
  11. BlueHole

İsminizin Japonca karşılığı :)

-an yok ? Kaan yazcam ama .
  12. BlueHole

İlk İzlediğiniz Anime?

Anime olduğunu bilmeyerek pokemon , bilerek naruto
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.