Jump to content

BomBoş

Kayıtlı Üye
  • Content Count

11
  • Last visited

About BomBoş

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

1. Azer'i sevmen çok iyi, en azından birinden 'normal' bir sevgi görmüş olsun. :) Teşekkürler. Görüşmek niyetiyle. Yazım (hikâyem) konusunda bunları düşündüğüne sevindim. Tam aksine, karanlık tarzı kanlı/psikopatça sahneleri yazmayı seviyorum. Yamyam Abi'nin alaycı düşüncelerinin böyle olumlu etki yapması sevindirici, umarım diğer bölümlerde de sıkılmazsın. Geciktirmemeye çalışacağım.
  2. Teşekkürler. :) İlgini kaybettiğin yerlerin olması yazım konusunda benim açımdan üzücü. Umarım pürdikkat okuyabileceğin bölümlerde görüşebiliriz. Hikâyenin devamını okuyacak olmana sevindim. -Hem yazma isteğimin, hem de okuyucuların sessizliği olmazsa- geciktirmemeye çalışacağım. Teşekkürler, hikâyem hakkında böyle düşünmeniz güzel. Wattpad'le yıldızım barışmadı, bundan sonra da barışacağını sanmıyorum. Eklenmesi gerektiğini düşünmeniz hoş.
  3. Teşekkürler. Umarım güzel olur. Ne kadar da bir ekleyebileceğimi kestiremiyorum, maalesef. Teşekkürler. Ölüm havasını hissetmen güzel, daha da artması iyi olurdu. :) Teşekkürler, erken eklemeye çalışacağım.
  4. Bahsettiğin yer ilk Türkçe fanfiction sitesi ise orada üyeliğim var ama bu hikâyemi paylaşmadım. Eskisi gibi aktif değil, maalesef. Yok eğer Wattpad'den bahsediyorsan, orayı sevmiyorum. Öneri için teşekkürler.
  5. Teşekkürler. Bunu duyduğuma sevindim. Umarım pişman olmazsın.
  6. Demir tadı barınan ılık sıvıyı ziyan etmeyi istemediğimden dudağımı keyifle yalıyorum. Ah, inanın bu his mükemmel. Merak etmeyin, size bunun nasıl bir his olduğunu anlatacağım. Yani; kendi türünü yemenin nasıl bir şey olduğunu. Tabii aylar öncesinde olsaydık anlatabilirdim. Şimdi sizinle uğraşacak durumda değilim. Kafamda -öncekilerden kalan- pis kokunun barındığı çuval var. Yakalandığım andan beri karanlıktan kurtulamadığım için renginin ne olduğunu bilmiyorum. Ne önemi var, diyecek kadar aptal değilsiniz, değil mi? Bu benim hikâyem ve ben anlatıyorum. Eğer bir şey anlatmaya cesaret ett
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.