Jump to content

Kaneki Ken

Üyeler
  • İçerik sayısı

32
  • Son ziyareti

Kaneki Ken kullanıcısının paylaşımları

1. Kaneki Ken

Herkese Merhaba

Hoşgeldin :) iyi forumlar. Seinen öneri olarak: Blood Lad, Tokyo Ghoul, Btooom! ve Black Bullet öneririm. Tekrar iyi forumlar :)
  2. Kaneki Ken

Hero Company Mangası OAD Duyuruldu

Bilgi için teşekkürler izlemeye başlasammı acaba :D
  3. Kaneki Ken

Kısa Film Proje Çalışmamız

Çok süper olmuş hep hoşuma gidiyor böyle şeyler :D
  4. Kaneki Ken

2015 Gintama Animesi Fragmanı Yayınlandı!

Bilgilendirme için sağol. Ben Gintama'nın şimdiki serisini izliyorum bu yeniden uyarlama mı olacak yoksa devamı mı daha bitirmedim de bilgim yok :D
  5. Kaneki Ken

AnimangaTR

Tebrikler hayırlı olsun hemen katılıyorum :D Edit: Header'daki menü bölümü var ya ha işte orası bence çok büyük olmuş göz zevki bozuyor orayı biraz küçülte bilirsen veya başka bir menü tasarımı yaparsan daha iyi olur diye düşünüyorum.
  6. Fragmanda muhteşem gözüküyor listeye ekledim teşekkürler :D
  7. Çok geç veriyorlar ama yapacak bir şey yok. Haber için teşekkürler.
  8. Kaneki Ken

Selam arkadaşlar

Hoşgeldin bir şeye ihtiyacın olursa veya takıldığın bir yer ben buradayım :D. İyi forumlar :)
  9. Eline sağlık süper olmuş çeviri iyi :D ikinci gelmeyeceği için üzüldüm :(
  10. Kaneki Ken

Dünyanın En Pahalı 10 Çizgi Romanı

Bu kadar para bence gereksiz adamda satamayıp işi koleksiyona çevirecek :D
  11. Kaneki Ken

Herkese Merhaba!

Hoşbulduk, eyvallah sağol :D
  12. Kaneki Ken

Herkese Merhaba!

Hoşbulduk ;) :lol:
  13. Kaneki Ken

Aquarion Logos Duyuruldu

Teşekkürler aksiyonlu güzel bi animeye benziyor diğer seri varsa ben hemen başlıyorum >.<
  14. Çizimler güzel duruyor sırf bunun için bile başlarım :D teşekkürler
  15. Kaneki Ken

Herkese Merhaba!

Hoşbulduk :rolleyes:
  16. Kaneki Ken

Fate Serisine Başlangıç Rehberi

Teşekkürler keşke daha önce paylaşılsaydı :D nerden başlayacağımı bilemedim hepsini izledim :D ama izlenmeye değer hepsi
  17. Kaneki Ken

Herkese Merhaba!

Hoşbulduk :) kalıcı olacağıma inanıyorum :D teşekkürler
  18. Önemli değil :D Tabiki de yardımcı olurum. :) Eğer bilgisayarında idm kuruluysa kaldır ccleaner ile tarat ve temizle sonra yeniden başlat daha sonra patch.exe çalıştır tamamdır bu anlattıklarımı yapamazsan ozelden teamviewer ile yardım ederim. Eğer yapamazsan ozel mesaj at.
  19. Okudum :D ilgi çekici ve güzel olmuş tebrik ederim ;) ama neden wattpad'a eklemiyorsun :huh: bence eklenmeli -_-
  20. İnternet Download Manager şüphesiz en iyi download programıdır. Sitede eski versiyonu mevcut bende yeni versiyonunu yükleyeyim dedim. Patch.exe virüs olarak algılanabilir ama güvenlidir. İsteyen indirsin isteyen indirmesin burada sizler için yararlı olmaya çalışıyorum siz bilirsiniz. Güvenmeyen olursa diye (ki olacaktır) VirusTotal'de ekledim. Linklere geçelim. VirüsTotal: Rar şifresi: turkanime Hangi sunucudan indirmek istiyorsanız resmin üzerine tıklamanız yeterlidir. Yandex.Disk 4shared MEGA MediaFire Not: Alıntı Değildir.
  21. Kaneki Ken

Herkese Merhaba!

Hoşbulduk teşekkürler :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.