Jump to content

Blue Aquila

Üyeler
  • İçerik sayısı

89
  • Son ziyareti

Blue Aquila kullanıcısının paylaşımları

1. Blue Aquila

Konnichiwa!

Ben de Can memnun oldum, keyifli forumlar dilerim. :)
  2. Ikirubeki ka shinubeki ka...sore ga mondaida.

3. Blue Aquila

Hay evrivan!

Velkam bro.
  4. Blue Aquila

Selaam arkadaşlar

Hoş geldin.
  5. Blue Aquila

merhaba. yine ben

Tekrardan hoş geldiniz hocam.
  6. Blue Aquila

En Çok Sevdiğiniz Film

Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi The Way Back
  7. Herkesin bir derdi var, durur içerisinde...

8. Blue Aquila

Animax'tan İlginç 1 Nisan Şakası

Şükürler olsunki, bunu takacak kadar üşengeç değilim.
  9. Bu yılın nisan 1 şakasını erkenden "kestiler" o yüzden pek gülemiyorum. :hehe-onion-head-emoticon:
  10. Arigato. Haha çok şakacısınız. :hehe-onion-head-emoticon:
  11. "Onu" bulduğumda şunu demek istiyorum: Neden beni bu kadar beklettin? Sensiz kalbimde koca bir delik oluştu, az kalsın Hollow'a dönüşüyordum kız insafsız :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. BerqO

BerqO

Benim 9 10 ay kadarlık ilişkim var hatta bu forumda tanıstık o.o jkfhl

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Reelde tanışmadığın sürece o gerçek bir ilişki değildir dah doğrusu sağlam değildir. Yani bence sağlıksız '-'

4. Blue Aquila

Blue Aquila

Reiatsu ile bulacağım, arıyorum şu an :D

12. İtiraf ediyorum: Sabahleyin üst komşunun çalıştırdığı matkap yüzünden, "elektriğin gider inşallah" demiştim, bu kadarını beklemiyordum :O

2. Blue Aquila

Blue Aquila

Yok, daha çok "şalterin atsın" gibisinden küçük çaplı bir beddua idi :)

13. Ne mi düşünüyorum? Yine saçma şeyler işte...3 yaşımdan itibaren, şu anki yaşıma kadar olan bütün "ben"leri bir araya getirip, onlara şunu demek isterdim: Hepinizin animesine kopayım...

1. jans09

jans09

Bütün "ben"leri deyince aklıma nedense Ao no exorcist animesindeki "ben"ler geldi :P

2. Blue Aquila

Blue Aquila

Henüz izlemedim, shiranai...

14. Blue Aquila

İtiraf Köşesi

Adminler de bunun için var zaten. Tabi onlarda birbirine girerse, çıkacak olan savaşta ben Zaraki Kenpachi' yim ona göre :huh:
  15. Blue Aquila

İtiraf Köşesi

Aquila, Latince bir sözcük olup, anlamı kartaldır. Ne yalan söyleyeyim bende nickini Gaddar Witch diye değiştireceğin zamanı bekliyorum. :)
  16. Blue Aquila

Ruh İkizi

Bende de biraz öküzlük varda ^_^
  17. Blue Aquila

İtiraf Köşesi

Yanlış hatırlamıyorsam 4 veya 5 yaşındaydım ve kreşe gidiyordum. Öğleden sonra yemek vakti gelmişti ve sırasıyla yemekhaneye girmiştik, menüde sevmediğim yemeklerden pırasayı görmüştüm ve tabak önüme geldiğinde 1 saat beklemiş, tabakla göz dalaşına girmiştim resmen. Bir an kafamı kaldırıp baktığımda yemekhane boşalmış ve yanımda sarışın, mavi gözlü, tatlı bir kız oturuyordu, aşçı kadınsa sürekli gözlerini dikmiş bakıyordu "onlar bitmeden çıkış yok" diye pis pis gülerdi. Sonrasında aşçı kadının bir an arkasını döndüğünü gördüm ve tabağımı, kızın tabağına boşalttım. Kız, sesini çıkarmadı biraz bekledim ve aşçı kadına giderek "bitti" dedim. Sonra yemekhaneden çıkacakken dönüp kıza baktım ve bana gülümseyerek, orada benimle oturduğu zaman boyunca dokunmadığı tabağından bir kaşık aldı, sonrasıysa benim için acıklı, daha o yaştan pişman olmuş birisiyim, anneme sırf bu yüzden pırasa yemeği yaptırmıyorum. Çok koymuştu be -_-
  18. Blue Aquila

Selam arkadaşlar

Hoş bulduk, memnun oldum :)
  19. Blue Aquila

Herkeze Merhaba Millet!

Hoş geldin, keyifli forumlar :)
  20. Buna bir türlü son getiremiyorlar, haliyle biz de getiremiyoruz, yare yare...
  21. Blue Aquila

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Sol Ayağım - Yazar: Christy Brown Küçüklüğümde okuduğum ve beni çok etkileyen bir kitaptır tavsiye ederim.
  22. Babamın Rizeli, annemin Denizlili olduğunu öğrendiğimde "imkansız aşk" diye bir şeyin olmadığını da öğrenmiştim: Herkes için umut var...

2. Blue Aquila

Blue Aquila

Daha çok "he gari öyle diyeyrum da" gibi bişi oldu benimkisi...yöre karmaşası :D

3. Barış

Barış

bayramlar felaket olsa gerek. türkiye'yi baştan sona geçiyosun nerdeyse. iki şehirdede oturmuyosan daha da kötü :D bizimkilerin ikiside denizlili. hemşeriyiz :)

4. Blue Aquila

Blue Aquila

Bayram mı? Tam bir kabus, Ankara'da oturuyoruz hangi tarafa gitsek diye kavga bile çıkabiliyor :D

23. Blue Aquila

Ruh İkizi

Bence öküz daha iyi, en azından tarlanı sürersin bir işe yarar. İkizi ne yapacaksın? Seninle aynı şeylere sahip olacak, bana göre sıkıcı arada bir fark olması gerek, sonuçta her zaman mutlu olmakta sıkabiliyor, insan heyecanlı şeyler arayışında...biraz fena saçmaladım galiba :D
  24. Blue Aquila

çalışmalarım (fan art, sketch, character design)

Müzik, çizim, eee daha ne yeteneklerin var? Sanırım hikaye de yazarsan anime işine girersin, kim tutar seni :D
  25. Blue Aquila

anime parçalara yan flüt cover

"Lilium" tek kelimeyle bayılıyorum. Güzel olmuş, başarılarının devamını dilerim(karneye not düşen hocalar gibi, garip oldu :blink: ).
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.