Jump to content

pegasusejder

Üyeler
  • İçerik sayısı

1315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

139

pegasusejder kullanıcısının son zaferi 2 Mayıs 2023

pegasusejder en beğenilen içeriğe sahiptir

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

21788 profil görütülenme

pegasusejder üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: pegasusejder

1. Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni.) paylaştıklarına bakıyorum işte aşı hayvanlar üzerinde denendi insan üzerinde denenmeye başlayacak veya ne bileyim eğitim öğretim hibrit sistemi/ uzaktan eğitim olacak falan yazmış altına yorum yazanlardan bazıları "Kep atma töreni olmayacak mı, neden yapılmıyor? Mezunlar için bir şey ayarlayın" tarzında yorum yazmış. Olayın ehemmiyetini kavrayamamışlar diye düşünüyorum, cidden çok garip ya kep atmayı ver ne olacak sanki milletin sağlığından daha mı önemli?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Beytize

Beytize

bende ikizlerle çok iyi anlaşırım ev arkadaşımda ikizler :D

ayy bi ikizler akadaşım vardı ( erkek ) aramız iyiyidi bir gün ne oldu hala bilmem bir trip attı engelledi beni gidiş o gidiş .... dengesiz :D 

3. pegasusejder

pegasusejder

Boşa demiyorum ikizler burcu diye :D 

Mesela benim daha önce bahsettiğim kız arkadaşta ikizlerde düşün iki ikizler neler neler oldu :D Dengesizliği öyle bir şeydi ki bir şey yazıyordu 2-3 cümle sonra ilk yazdığının tersine şeyler söylüyordu. Merak edersen özelden yazayım ne olduğunu da :D Neyse benim o arkadaşta seninki gibi bir anda trip attı gitti, sonra tekrar konuşmak istedi ama bu sefer benim gidiş o gidiş :D 2 yıl boyunca yüzüne bile bakmadım :)

4. Beytize

Beytize

işte böyleler ne yaparsın :D ama ikizlerle arkadaşlık çok eğlenceli dengesizlik fln var ama acayip eğlenceli oluyor :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.