Jump to content
  • Create New...

pegasusejder

Kayıtlı Üye
  • Content Count

936
  • Last visited

• Days Won

21

pegasusejder last won the day on October 27

pegasusejder had the most liked content!

About pegasusejder

• Rank
    Muhabbet Mekanı Müdavimi

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

2,812 profile views

Single Status Update

See all updates by pegasusejder

1. Son zamanlarda garip bir durum içerisindeyim. Şöyle diyeyim günce olarak takip ettiğim serileri neredeyse çıkar çıkmaz izlerdim veya bir anime indirdiysem onu bitirirdim. Şimdi güncel anime çıkıyor 2-3 gün sonra "Aaa bu çıkmış" diye izliyorum veya indirdiğim bir anime var diyelim 4-5 bölüm izliyorum sonra o animeyi izlemeyi unutuyorum, hatta bazen yeni bir animeye başlayayım diye anime arıyorum sonra izleyeceklerim klasörüne gelince "Ben zaten bunu izliyormuşum" diyerek 1-2 bölüm izliyorum sonra tekrar unutuyorum :D 

Sebebini anlamadım gitti, izlediğim şeylerden sıkıldığım falanda yok yani bir sonraki bölüm ne olacak diye bekliyorum ama artık günü geldiğinde değil 2-3 gün sonra veya çok daha sonra fark ediyorum :) Buraya da öyle yazasım geldi :)

1. Show previous comments  1 more
    2. AntiNewEra

AntiNewEra

Ben de aynı durumu yaşıyorum.

Vardığım sonuç: Güncel anime takibi keyifli bir iş değil :/

Re:Zero'yu sevmiştim mesela, ilk sezonundan keyif almıştım. İkinci sezonu ilk haftadan itibaren güncel takip ediyorum. Seriden soğudum.

Aynı şekilde şuan güncel takip ettiklerimde SAO'nun son sezonu var, bu seriden de soğudum.

Bir daha hiçbir şeyi güncel takip etmeme kararı aldım.

3. pegasusejder

pegasusejder

@AntiNewEra sadece güncel seriler için değil indirdiğim izlediğim seriye devam etmeyi unutuyorum falan. Güncel takip etmeyi eskiden sevmezdim daha sonra sevmeye başladım sebebi de o gün canım sıkılınca çıkan bölümü izleyebiliyordum :D 

4. AntiNewEra

AntiNewEra

O zaman film-anime-kitap üçgenindeki dengen bozulmuş :D

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.