Jump to content

pegasusejder

Kayıtlı Üye
    1246
  • Last visited

• Days Won

92

Everything posted by pegasusejder

1. Kaybeden hep biziz be aslanım. :') Orası öyle maalesef, daha 1-2 yıllık şirket adamın elinde 3-4 çalışan var 2 yıllık tecrübeli eleman arıyor... Hahaha bakalım neler olur. :)
  2. Haha sizin okulda da olay bitmiyor maşallah. :)
  3. İyidir, senden naber? Aaa geçmiş olsun, ciddi bir şey yok değil mi? Hadi gene okuldan yırtmışsın. :) Hahaha sizin orada çiftlik gibiymiş maşallah. :D Hayırlı olsun köpeğiniz.
  4. Yok ya, iş başvuruları yapıyorum öyle işte. :)
  5. Aynen iyi ki geçmişsin. :) Yok 3 haftadan fazladır bekliyorum bu telefonu da muhtemelen gelmeyecek... Aynı. Kolay gelsin, ben de iyi.
  6. Günaydın Kiri Hanım, naber? Günaydın herkese.
  7. Hahaha sen öyle diyorsan öyle olsun bakalım. :D
  8. Oh oh ne güzel denk gelmiş. :) İnşallah iyi anlaşırsınız. :)
  9. Ahahaha iyiymiş. :) Hmm anladım ama yani sırf bunun için 1 yıl hazırlık okutmaları kötüymüş bir de siz 1 yıl staj yapıyorsunuz bildiğin 6 yıl üni okumuş oluyorsun. :/ Az yorgun hissediyorum, hala beklediğim bir telefon konuşması var ve beklemekten başka elimden bir şey gelmiyor... Ne yapsam bilemiyorum. Tabii. :) İyi akşamlar. :D
  10. Sana da günaydın. :) Şşş hiç anlamadan kendini karşı tarafta bulacaksın sen merak etme.
  11. Az kalmış diğer tarafa geçmene. :) Yok yok bir şey görmedim ben. :D
  12. Yazılımcı için İngilizce çok mühim ya cidden, çünkü her derdin devası İngilizce yazılmış oluyor... Ama işte o sitelere gire çıka bir yerden sonra anlmaya başlıyorsun. :D Görmemiş gibi yapıyorum.
  13. Belki de bilmediğinden eksikliğinin olmadığını düşünüyorsundur?
  14. Hahaha biz önlemimizi alalım seni uyaralım da. :D Ay ponçik falan, çok hazırlıksız yakalandım. Hukuk için İngilizce bana biraz saçma geliyor da neyse bakalım. :D Selam Ari, naber? :) Hahaha bir gün yaparsın belki be Ari. :D Ooo tebrikler. İyi akşamlar herkese.
  15. Rica ederim ne demek. :) Bunun eğitimini falan almaya çalışma, seni tekrardan uyarayım, burada bir ara yazılımcı bir arkadaş vardı, kendisi bize bir kere göstermek için hiç kullanılmayan bir bilgisayar çıkarmıştı orada da Keman'ın dediklerini uygulamıştı, bize gösterdikten sonra bilgisayara format atıp tekrar tekrar temizledi ve sakın böyle bir şeyi kendi bilgisayarımıza yapmamamızı, yaparsak da o bilgisayara kişisel bilgilerinin girilmemesini söylüyordu çünkü çalınma ihtimali varmış. Yani oraya rahatça girebilmek için üst düzey bilgili olmalısın o da internetten bakacağın bir iki eğitimle olmaz. :) Bak ben ne zamandır az çok yazılımla uğraşıyorum kendime bu konuda güvenim yok. Ayrıca içeriden ne bekliyorsun bilmiyorum ama gerçekten iğrenç şeyler var sadece, sürekli olarak gore tarzı videolar, o işkence videolarına ne kadar psikolojini hazırlasan da vicdanın dayanmaz, ben az bir şey gördüm ve gerçekten iğrençti, normal bir insanın kaldırabileceği şeyler değil, hele hele senin hiç kaldırabileceğini sanmıyorum. Eğer nasıl bir şey olduğunu düşünüyorsan bir ara @saku'ya sor, kendisi gore tarzı videolar izledi ve sonu pek iyi bitmemiş. :/ Ben idare ediyorum. :) Hahaha denemek amaçlı bi giriyorum zaten. Evet, evet onlara bakıyorum, teşekkürler. :) Hmm anladım, bizim okulda şey vardı, isteyen hukukçu hazırlık okuyabilir diye, ben de öyle gönüllü girdin sandım ama zorunlu tutmaları biraz saçmaymış, inşallah geçersin. :)
  16. Günaydın Ari, bunu sonradan görmüşüm. :D Nasılsın? Benim de 10 ekimde YDS sınavım var. :/ Hukuk için hazırlık mı gerekiyormuş? Ben aynı şekil devam ediyorum, bir değişiklik yok.
  17. Yani tek onu duyman normal, bayağı popüler bir dil çünkü aşırı basit herkes kullanabiliyor, bu dediğimi kötü anlama. :D Diğer dilleri araştırmana pek gerek yok bence, zaten hobi olarak takılacaksan Python kullanman mantıklı olur, ben sadece dili genel anlamda bir tanıttım. Çünkü bazı insanlar oluyor çıkıyor Python dünyanın en mükemmel dili ondan ötesi yoktur gibi takılıyor ama ne olduğunu bilmiyorlar. :D Dili kullan ama dezavantajını, neden bu kadar kolay olduğunu bil diye yazdım. He hobi olarak gene diğer diller neymiş, nerelerde kullanılıyormuş bir bakarsın. Aman, aman mümkünse pek dalma oralara. :)
  18. Aynen, bence romantizm kısmı bir tık daha iyi işlenebilirmiş ama ana karakterin yaşantısı, tepkileri falan komikti. :D
  19. Ooo @haikurema Bey, doğum gününüz kutlu olsun efenim, nice sağlıklı, mutlu, başarılı senelere inşallah. :) Çevirmenlik hayatında başarılar ve kolay gelsin. :)
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.