Jump to content

pegasusejder

Kayıtlı Üye
  • Content Count

1,195
  • Last visited

• Days Won

73

Everything posted by pegasusejder

1. Hahaha yani ramazanda çok yüklenmeyeyim dedim kendime ama komple de bırakmadım gibi gibi. :D Evet vücudun bazı yerlerini diğerlerine göre daha çok kullandığın için esnekliği ve gücü değişiyor. :) Herkese iyi geceler diliyorum. :)
  2. Hmm evet ben ramazana özel hafif tutuyorum biraz. :D Evet esneklik de önemli, ben de esnesem iyi olacak. :)
  3. Oh oh ne güzel. :) Bir ara iftar öncesi deneyeyim diyordun, yapabildin mi? :D Haha aman ne olacak ya? :))
  4. I'm good. :) Hahaha thank you. :)) What are you doing? Selam, kimileri uyanıyor bu saatte. :) Nasılsın? Sen nasılsın? :D @syncdes ve herkese hayırlı sahurlar. :) Umarım gününüz dilediğiniz gibi güzel ve mutlu geçer. :)
  5. Sohbet, manga falan. :) İskandinav mitiyle ilgili bir şey okumayı düşünüyorum. :D Ben kaçıyorum, herkese iyi geceler. :)
  6. Haha evet semaver çayları cidden çok güzel oluyor. :')
  7. Hoş geldin Ayşenur, konuyu doğru yere açmışsın merak etme. :) Eğer muhabbet etmek istersen mekana bekleriz. :)
  8. Haha bizde geç başladım ama geç olsun güç olmasın. :D Elimizdekilerin kıymetini bileceğiz artık. :))
  9. Hahaha ben 1 yıllık yerli halk sayılırım. :D Merak etme biraz daha dolandıkça o hissin kaybolur ama yani buralar 2016'dan önce bayağı güzelmiş, şimdi son demlerini yaşıyor. :D
  10. Geçmiş olsun, ben de iyiyim, manga okuyorum. :) Hahaha ne konuda? Attıkları ileti falan mı? :D Arada yeni gelen minnaklar oluyor. :D
  11. Aynen, bir sorun olursa sormaktan çekinme. :) Ee nasılsın?
  12. Bu arada çoklu alıntı için alıntı'nın yanındaki + butonuna basabilirsin. :)
  13. aaaa kıza bak, biz seni örnek ol diye başkalarına söylüyoruz, senin yaptığına bak. Cık cık cık. :D
  14. Ben de iyiyim. :) Hahaha emoji önemli. :D Sıkıntı değil ya. :)
  15. Evet o. :) Çok duygusaldı, filmini de bilmiyorum demiştim, belki bir ara izlerim.
  16. Evet, ister istemez öyle oluyor. :D Rica ederim. :)
  17. Evet evet yetiştin, tebrikler. :D Ben de iyiyim, geçen başladığım kitabı bitirdim, çok duygusaldı. :') Hahaha 20'lere gelince geriye dönmek istiyor insan bazen. :D Minnaklığının kıymetini bil. :) Hahaha aramıza çok tatlı ve minnoş bir minnak gelmiş belli. :D Rahat ol, rahat. :)
  18. 2 dakika varrr, günaydın, günaydın. :D Nasılsın?
  19. Hmm 8. sınıfsın yani, hoş geldin aramıza minnak. Haha yaş önemli değil merak etme. :) Dediğim gibi burada başka ortaokuldan arkadaşlar da var, istediğin gibi muhabbet edebilirsin. :) @Hawa senin için hem örnek öğrenci olur hem de abla, değil mi Hawa Hanım?
  20. Haha burada minnak çok, söylemekten çekinme yani. :)
  21. Olsun olsun, burada her daim dersten kaçmaya çalışan minnaklara iyi örnek oluyorsun. Kaçıncı sınıftın sen?
  22. Ben de iyiyim, nasıl gidiyor? :) Hee iyi bari, aferin önceden çözmüşsün. :)
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.