Jump to content

pegasusejder

Üyeler
  • İçerik sayısı

1315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

139

pegasusejder kullanıcısının paylaşımları

1. Hangi ders? Yalan öyle bir şey yok, bana direkt bildirim geliyor bu mekana girdi kaçtı diye :D
  2. Ne yaptın nasıl geçti günün? Her daim
  3. @ElegantWavehoş geldin :)
  4. Benimki gayet düz hikaye ya, hiç fantastik tarafı yok :D Derslerden ara bulsam da bende yazsam :D
  5. Değişiyor ya bazen coşup yazıyorsun bazen duruluyorsun :D Eleştirilerimi daha sonra yaparım
  6. pegasusejder

Anime İstek ve Önerileri

On numara olay :D Fate Zero (Gerçi çok biliniyor :D ) InuYasha Kaze No Stigma KonoSuba Log Horizon Mahoutsukai no Yome Nanatsu no Taizai Rokka no Yuusha Shingeki no Bahamut Sora wo Miageru Shoujo no Hitomi ni Utsuru Sekai (İzlemedim ama güzel diyorlardı) UQ Holder Youjo Senki Zetsuen no Tempest (Güzeldir)
  7. Daha yeni ilk iki kısmı okuduydum :D Bi rahat verseydin :D
  8. Şakalar komiklikler havada uçuşuyor maşallah :)
  9. Merhaba ve sağ ol :D bölümün bitmesine 5 dakka var o yüzden buralardayım daha :D
  10. Onlar gelse bile böyle kaçmam :)
  11. Amin, sizlere de :)
  12. Ders ders ders :D
  13. Ben kaççam hemen :D
  14. Selam :)
  15. Görüşürüz, bende kaçıyorum o zaman :D
  16. Görüşürüz
  17. Bi buluşma işi vardı da haber alamadık sonra senden
  18. O kadar tatlı bir insan ki, insan ürperiyor tabii bu kadar tatlılık fazla diye Sana kalmış :D Ben çok değiştirmem dediğim gibi, bir önceki taiga idi ve baya baya benle özdeşleşmişti :D Bende genelde abi abla derim ve küçüklerde der yani :D ben zorla "Abi de lan" diye zorlamam :D Desin o da abla kasma bu kadar. Yani şöyle diyeyim sen nasıl birisine abi abla derken rahat hissediyorsan aynı şekilde hisseden insanlar var, sen onlara abla demeyin diyince biraz onu zoruluyorsun :)
  19. Bilmiyorum ki baya oldu, ne oldu? Genelde çok pp değiştirmem, değiştirdiğim baya kalır, bunu kaldırmayı düşünmüyorum :D
  20. Bende lüçük çocukları çokçana severim :D ama abi derler bana, yani biraz bunun önemli bir şey olduğunu düşünüyorum. Mika Mika diye dolanan zıpırlar görüyorum :D Aynen Aynen vardı öyle biri
  21. Hepiniz biricik kardeşlerimisiniz :) Sizi bi deneyim dedim bakalım alınuyor musunuz üstünüze :D Şaşırdık mı hayır :D
  22. Yaaa Mika desin Teyze demesi bence önemli bir şey veya abla desin :D Benim oldu bir tane yeğen ama hadi bakalım neler olacak izliyoruz :D
  23. Mika'nın gizli güçleri :D
  24. İyi iyi birbirimize karşılıklı ders anlatırız o zaman :D Tamam tamam iyi bir abisin :D Ben sadece kıskanıyorum çünkü hep kız kardeş istiyordum, bırak kızı hiç kardeşim yok Bir kardeşim olsaydı o zaman mükemmel bir profil görürdünüz :D Biriniz gelsin kardeşim olsun :D Avantajları sonra belirtirim :D Aynısı aynısı :D Mesela şu an aramız bozuldu bana saçma sapan bir şey yaptığı için bakalım ne zaman düzelir :) Küçükken her yerimde morluk vardı ama askeri liseden sonra olmadı nedense :D Şimdi kendisi çok narin takılır ben ayı boğan gibi :D Benimde babam güreşçiymiş Sen büyük abimle güreşimi gör :D Adam +100 kilo, ben 65 kilo :D Boylarımız hemen hemen aynı :D Gene de boğuşuyoruz :D
  25. Selam Murat
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.