Jump to content

pegasusejder

Üyeler
  • İçerik sayısı

1315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

139

pegasusejder kullanıcısının paylaşımları

1. Aynen Eh bu fena değil. Koy gitsin ama yani çingene kızla ergen kızlar çok bağ kuramayabilir, ona dikkat et.
  2. Hayırlı uğurlu olsun yeğenim, o da biter elbet. Çingene karıları bizim kıza düşman mı o kısmı önemli? Yani dünyayla uğraşabilirler de özellikle bizim kızla uğraşmaları gerekiyor. Ondan sonra oğlan gelip kurtarsın.
  3. Aynen öyle kardeşim, şimdi yavaşça bırak o beynini. Eh işte bi gideri var ama kim napsın bilgisayarının tamir olmamasını. Biraz daha egzantirik olaylar katacaksın, biraz da drama yapacaksın, hani dünya senin etrafında dönüyormuş da herkes sana düşmanmış gibi davranacaksın. Bütün kötü olaylar bir tek seni buluyor ve bu dünyada bir başına ayakta kalmaya çalışıyormuş gibi. Kızlara satacaksan güçlü bir oğlan bir anda çıkacak, gücünün yanı sıra hafif kibar ama yabani olması gerekiyor, onu bu dertlerden çekip çıkaracak. Oğlanlara satacaksan da bir anda güzel bir kız çıkacak ve oğlanın içerisindeki o zayıf kalbini iyileştirecek, onu yavaş yavaş büyütecek ve her defasında sabırla oğlana katlanacak. Falan filan kardeşim işte.
  4. Hocam önce bi giriş yaparsın, kitleyi yakaladıktan sonra ve beynini yavaşça kenara bıraktık sonra o dünyaya yavaş yavaş girmiş olursun. Onlarla beraber evrim geçirip, yeni dünyalara adım atarsın... Kardeş keşke bize de göstermeseydin... :')
  5. Yok ya onun da gideri var. Kardeş kızlar erkeklerin döşünde kıl var mı diye arıyorlar sen ne diyon? :D Okunur okunur ama senin yazdığın tarzda olur mu pek bilemedim, gene edebiyata giriyorsun. Girme kardeşim şuraya. Olunur zamanla ya dert etme
  6. Kurtadam olmaz mı abimize?
  7. Selam, iyi diyelim iyi olsun, sen de ne var ne yok? :) Ben de bilemedim. D: Veya Wattpad yazarı olursun, ergenlere hitap eden 2-3 kitap çıkarırsın köşeyi dönersin, he kendinden, gururundan, onurundan ve edebiliğinden vaz geçmen gerek. Kurtuluş için küçük bir bedel...
  8. Oshi no Ko? Kuzey Yıldızının Yumruğu
  9. Heee kara delik hesabı. :D Bir şeyler yazıp insanlar para kazanıyor, bence hala deneyebilirsin kardeşim. Umudunu kaybetme. :D
  10. Senin dişinin kovuğu biraz büyükmüş :D Eyvallah reis Kardeş sen kendini buraya harcama, git bi kitap yaz, cep harçlığın çıkar. :D
  11. İyidir, sen nasılsın bakalım? Ömürden daha güzeldir beyin, merak etme, sen abine güven. : İyi yapmışsın iyi, kimisine de ben prensim, ölecem ama bu gezegenden birine miras bırakmak istemiyorum, dünyadan seni seçtim falan filan diye mesaj atıyorlarmış... Halledecez hepsini. 3 saat uyku ne kız? Öyle şey olmaz, düzgün uyu. :D Okul mu başladı, aaaa :D Cicibebe olayı neymiş ya
  12. Karabiber, kimyon ve kekik daha yakışır. Aynen aynen o kardeşim ama sağda solda söyleme, gizli bilgi bunlar. Ya hiç sorma bunların pislikleri yüzünden aya gidemez olduk, astronotlar gemiye pislik çarparken uzayda dolaşamazmış... Kardeşim biraz fedakarlık ya, şu prenseslik mentalitesinden çıkın bi ya... Aynen aynen gönderdiğimiz elemanlar var, oraya düzen kurdukları için dönemiyorlar, çok haklı.
  13. Fakirlik gönlün efendisidir... Hocam ben zamanında yedim, gayet de güzel oluyor, hafif böyle yağda kavur, sonra ekmeğin arasına koy, hafif de baharat.... Kardeşim şimdi bunlar gizli bilgiler ama yani sen yabancı değilsin, dünya aslında tepsi şeklinde ve bi öküz taşıyor, öküz zaten benim öküzüm. Uzaylıları da kovdukça geri geliyor namussuzlar, yok neymiş insan yaşamını merak ediyorlarmış, biz sizin özelinize mahreminize giriyor muyuz deyip kovuyorum. He dediğin gibi bizim insanlar da meraklıdır, aayyy Mahmut Mars'ta uzaylılar varmış hadi bi görüp gelelim demesinler diye uğraşıyoruz... İşimiz hiç kolay değil be yeğenim...
  14. Olmaz kardeşim öyle şey, fakir her yerde fakir olmalı, bi yerde zenginlerle aynı olup bir yerde fakir olmakla yürümez bu işler... Yok be olum yanlış anladın, sen kardeşimizsin, senden mi saklayacağız ama işte dünyada da işler öyle işlemiyor. :D O rokfiler hikayesini de ben oluşturdum, açlıktan ağzı kokuyordu yanıma aldığımda, görünen yüz olsun diye saldım onu ortalıklara...
  15. Kardeşim herkes kullansa bu kapitalist sistem nasıl yürüyecek sence? Öyle iş mi olur? Sonra zengin ile fakirin farkı nasıl ortaya çıkacak... Ah be kardeşim, o işler öyle olmuyor, sandığınız kadar basit değil, sana oradan bir şey yapsam başka bir yerden başka bir olay patlıyor.... Yapabilsem kardeşimsin yani sana mı yapmayacağım. :D
  16. Gidenler geri gelir mi peki? Yok olum öyle bi şey, tek ben yönetiyorum dünyayı, onu sizleri kandırmak için uydurdum. :D
  17. Değişik bir işmiş, ilk defa görmüş oldum. :D Evet, işte iki türün birleşimi gibi daha çok. Ahahahaha yaparsın be merak etme. :D Teşekkürler :) İnşallah senin için de istediğin güzel bir şey olur. :D Ahahaha amin, herkese bir klima nasip et Allah'ım :) Bilgisayarın resetlenmesi cidden çok kötü ya :') Geçmiş olsun kardeş... Tabii öyle, çok girme bu konulara kafan karışır. :D Ahahahaha
  18. Ahahahaha teşekkür ederim. :D Evet klima gerçekten çok hoş bir şey, hayat kalitesini değiştiriyor. :D Aaaa ne analizi yapıyorsun? Ne yapıyorsun genel olarak? :D Football Manager ama savaş hali gibi bir oyun özetle, yönetim simülasyonu + taktiksel savaş oyunlarının birleşimi. Biraz da Türk kabile sistemlerinden esinlenme, Kingdom mangasından esinlenme. :D Oyunun özeti ise: Savaş liglerinin olduğu alternatif bir dünyada klanını yönet ve taktiklerinle savaşlar kazan. Ligde birinci olan da Hakan (Hanların Hanı) ünvanını alıyor. Böle bişiler işte. :D https://store.steampowered.com/app/2485980/Hakans_War_Manager/
  19. Koşturmacalı geçiyor, kendi oyunumuzu yapıyoruz işte. :D Ofis klimalı olduğundan bayağı serin oluyor :D Seninki nasıl geçiyor?
  20. İyidir, sen? Hadi geçmiş olsun. :D Ahahahaha Karşılıklı deliriyorlar orada ya, biri delirdikçe diğerini de delirtiyior. :D Orası beni ilgilendirmez... :D İyidir, sen nasılsın?
  21. Atma ziya videosu is loading... :D Orası artık ikinizin arasında bir iş, birbirinizi tanıyın iyice. Ahahaha sen bilirsin. :D Kasanın anca %60'ı dolu, ben nasıl geçineceğim bu parayla???
  22. Güzel senaryo kardeşim ama o zaman ışın tabancaları falan çıkacak bir de çelik yelek değil daha gelişmiş şeyler falan olacak. En fazla ilizyonumu vurabilirsin... Ahahaha o sevdiğine öyle şımarıyor. :D Ya bazı filmler kendini izletiyor be, Joker psikolojik tarzda gerçekten güzel bir seriydi. :') #tefecilereDestekÇıkın Maalesef abicim, adamlar başkaların halinden anlamaz olmuş, hem yani tefeciler de kendi ekmeğinde, onlara da hayır yapmış oluyorsun. Anlamıyorlar ki...
  23. Kar- görü- kndi- iyi -ba.... Korkma korkma, bir yerden sonra haz vermeye başlıyor... Kardeş bi git izle :D Şimdikilerin aklı böyle maalesef, ben para kazanacak bir yol bulayım, bir şeyler açayım, faydalı olayım falan filan. Kumar ile 100 kat kazanabilirim, risksiz hayat olmaz kafası bunlarda yok maalesef.
  24. Hallederiz kardeşim hallederiz, şu tünelden bi çıkalım da. :D Aynen aynen, yakında kendisine Quenn falan da diyebilir, korkma yani. Joker filmini izledin mi bu arada? Ya şimdi yok ben çok hawalıyım diye saçma sapan, kendince egzontrik şeyler yaptırıyorlar ama estetikten, zenginlikten yoksunlar maalesef. Ne yapmış gene Kiribati?
  25. Ahahaha kötü demeyelim senin için tecrübe oldu ve sen gençliğini yaşamayı tercih ettin diyelim. :D Geçersin geçersin, sen de o ışık var. :D Ahaha peki bakalım.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.