Jump to content

pegasusejder

Üyeler
  • İçerik sayısı

1315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

139

Durum güncellemeleri bölümüne pegasusejder kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Burada yaşayanlar varsa bayramları mübarek olsun. :') 

1. Gallardo

Gallardo

Senin de bayramın mübarek olsun :)

2. Cümleten hayırlı bayramlar.

3. Bir süredir ekibimle oyun geliştiriyoruz ve sonunda Steam sayfasını açabildik, vatana millete hayırlı olsun. :D Ola ki gören duyan olursa wishlist'e alarak bizi destekleyebilir. :') 

https://store.steampowered.com/app/2485980/Hakans_War_Manager/

4. Blue Lock izleyen varsa şu video cidden iyi olmuş. :D 

5. Forumu spamcılar basmış... Saat başı spam konuları var maşallah. :) Forumda adminler dahil kimsenin olmadığı, forumun öldüğü zamanlarda bile forumu ayakta tutmaya çalışan spamcılara buradan helal olsun diyorum. :D 

6. Yav arkadaş cidden bölümlere yorum yazasım gelmiyor artık. Güncel bölüm çıkıyor, herkesle beraber bir yorum atıyorsun bir bakıyorsun ki yorumun beklemede, saatler sonra yorumun atılmış oluyor... Neden bu yorumlar böyle beklemeye alınıyor anlamıyorum. Cidden insanın yorum atmaya hevesi kaçıyor. :/ 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Deniz____95

Deniz____95

Evet bu durumu bende hiç sevmiyorum üstelik bölümün ne zaman geleceğini sormak da yasak ama kendileri de şu anime şu gün yayınlanıyor diye bir şey paylaşmıyor 

3. Deniz____95

Deniz____95

Şuan yayınlanan yeni sezonları ve yeni animelerin yayın günlerini yeni eklemişler tanıtıma yorumlarda falan dert yanmıştım geçen hafta spy x family 4.bölümde tanıtımda cumartesi geliyor yazmıyordu bu hafta yazmışlar umarım hep böyle yaparlar

4. pegasusejder

pegasusejder

Evet öyle olursa güzel olur, ne zaman geleceğini görürüz ama genelde çoğu bölüm çıkıyor ama bazı seriler geç çevriliyor bu aralar. Muhtemelen sınavlar falan var. :') 

7. Mağara gamejam için çıkardığımız bir oyun, oynayıp değerlendirirseniz sevinirim. .) Tabii forumda kim görürse. :D 

https://cevozby.itch.io/hellhount

1. pegasusejder
    2. Bag Of Bones

Bag Of Bones

Ekipçe tebrik ederim sizi daha iyi işlerde de görmek isteriz kolay gelsin iyi çalışmalar :whistling-onion-head-emoticon:

3. pegasusejder

pegasusejder

@Bag Of Bones teşekkür ederim. :)

8. Herkese hayırlı ve mutlu bayramlar diliyorum. :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

1. Beytize

Beytize

sağol ciğerim sana da mutlu bayramlar :relax2-onion-head-emoticon:

2. Perfectum

Perfectum

Hayırlı bayramlar pega :onion_yep_by_7anime7drawer7:

9. Herkesin bayramı mübarek olsun. :) 

2. pegasusejder

pegasusejder

@Perfectum hahahaha hem de nasıl gömdüm, sabah yedim, öğlen yedim, öğleden sonra 1-2 atıştırtım sonra arkadaşlarla buluşmaya giderken oraya götürdüm bir de orada gömdüm. :dandyonionplz:

3. Perfectum

Perfectum

Kardeşim yavaş göm şekerlencen erken yaşta :whaaat2-onion-head-emoticon:

4. pegasusejder

pegasusejder

Hahahaha durduramıyorum kendimi. :D 

10. Bekle beni İstanbul. :magic-right-crazy-rabbit-emoticon:

11. Merhaba arkadaşlar, kendimce oyun camiasında dolanıyorum şu an ve geçenlerde 4 kişilik bir ekiple Mağara Gamejam'e katıldık, 3 günün ardından oyunumuzu çıkardık. :) Buraya da linkini bırakıyorum oynamak ve oylamak isteyen olursa diye. :D Şimdiden keyifli oyunlar. 

Not: İsteyen linkteki videodan direkt oyunu izleyebilir.

@Ellen senden iyi olmasın ama bizde yaptık 3-5 seslendirme. :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Oynamak için:

https://ozgurgurbuz.itch.io/kelebek-etkisi

Oylamak için:

https://www.magarajam.com/jam/game/1051897250571092992

2. pegasusejder

pegasusejder

@Ellen oyunu oynamak istemezsen attığım sitede oynanış videosu var, oradan izleyebilirsin. Dinledikten sonra çok dalga geçme. :) 

Bir de üşenmezseniz şuradan oylayabilirsiniz oyunumuzu. :) 

https://magarajam.com/jam/game/1051897250571092992

3. Ellen

Ellen

Çok güzel olmuş, emeğinize sağlık ekipçe. 

Henüz oynama fırsatım olmadı ama nineye sinir olmadım değil:D

Güzel de seslendirmişsiniz, daha da iyi işleriniz ve devamı olur inşallah.

4. pegasusejder

pegasusejder

@Ellen teşekkür ederim. :) 

Haha ninenin ne suçu var? :D 

Dinlerken güldün kabul et... Özellikle herkes çocuğun ağlama kısmında kırıldı, insanlar sanattan anlamıyor. :D 

12. Herkesin kurban bayramı mübarek olsun. :) 

13. Herkesin bayramı mübarek olsun. :) 

1. Freesia

Freesia

Teşekkürler senin de bayramın mübarek olsun.:love-you-crazy-rabbit-emoticon: Nice bayramlara inşallah. :D

Spoiler

blonde-big-eyes.gif

2. Perfectum

Perfectum

Hayırlı bayramlar müdavimim :) Gerçi üzgün hissediyorum bu bayramda çok acı şeyler yaşanıyor dünyada ama daha çok bayram kutlamaya inşallah :)

3. DinginKurbaga

DinginKurbaga

Senin de pegasusum :love-you-crazy-rabbit-emoticon:

14. Bu gece 10 yılda bir görülen @Lycaenidae tutulması yaşandı. Bu tutulma sırasında Lyca'ya maruz kalmış bütün forumdaşlardan özür diliyoruz.  :uhuhuh-onion-head-emoticon:Bundan sonra ki tutulmalarda dikkat edin. :D :D Unutmayın Lyca anlık bir meltem gibidir, herkesi mutlu eder ama sonra unutulur. :) :) :evil-smile-onion-head-emoticon:

Spoiler

Bu gece iyi çıvdırdık ama Lyca, tebrik ederim seni. :D Senin tutulmana bende yakalandım şu an kafam çok kötü, dünden kalma gibiyim. :D :D :noooo-onion-head-emoticon:

Spoiler

Ne zamandır böyle çıvdırmamıştık güzel oldu. :) :wow2-onion-head-emoticon:

1. Lycaenidae

Lycaenidae

Sizi de öyle fişek ederim ki aklınızı alırım. Hadi oradan! Unutulurmuş, peh!

2. pegasusejder

pegasusejder

@Akamine artık adını ne koyarsan. :uhuhuh-onion-head-emoticon:

@Lycaenidae ben seni unutmam sis merak etme. :waiting-onion-head-emoticon:

15. Toei Animation Slam Dunk'ın filmini çıkaracakmış. 2021'in güzel haberlerinden birisi. :) İnşallah güzel bir şey çıkarırlar da bu güzelim seriyi batırmazlar. :) 

https://myanimelist.net/forum/?topicid=1887205

2. pegasusejder

pegasusejder

Çok haklıymışsın, kusura bakma o zaman evlat. :)

16. Forumdaki katil kim?

Birisi yeni üye oluyor, geliyor konu açıyor merhaba diye, konuşmak istiyorum diyor ama konuyu açtıktan sonra bir anda ortadan kayboluyor.

Birisi bilinmeyen animelere/karakterlere yardıma konu açıyor sonra sırra kadem basıyor. Bir insan hiç mi merak etmez açtığım konu ne oldu diye.

Bunun tek bir açıklaması olabilir, o da yeni kayıt yaptıran üyeleri birisi öldürüyor veya tehdit ediyor. Bunu kim, neden yapıyor bilmiyorum ama lütfen bıraksın bu işi. 

Sizce bu katil kim olabilir? :ahaaah-onion-head-emoticon:

2. Pika-sama

Pika-sama

@Gorjekhmm sende mi öyle düşünüyorsun. O zaman @pegasusejder'in bir savunma pozisyonu almasını istemek zorundayız gibi görünüyor. :dead-crazy-rabbit-emoticon:

17. Seven birisi sevdiğine karşı her şeyi yapabilir, altını çizerek tekrar söylüyorum her şeyi yapabilir. 

18. İlk bölümü bitirdim sonunda ama gece bitirdim :scared-onion-head-emoticon:

Sona kadar pek bir şey olmadı ama sonda ki kızın sahnesi bi ürküttü beni, şimdi uyu uyuyabilirsen. Alacağın olsun sis :D

Spoiler

Sardı gibi de yani izleyeceğim, bataklığa doğru çekiliyorum :D

2. pegasusejder

pegasusejder

Spoiler

Adam kız kardeşinin ses kaydını almış bir şekilde ve o kaydı her açtığında (çığlık sesinde) çığlık atarak kız kardeşi beliriyor kayıt bitince geri kayboluyor. Adam da artık bu duruma alışıyor gibi oluyor ve deneyler yapıyor, neye göre seçiyor bilmiyorum ama insanları getiriyor kaydı açıyor sonrasında da bir şey görüp görmediklerini soruyor. Adamdan başka hiç kimse (ben hariç) kız kardeşini görmüyor. En son (aslında ben dizideki kocası ölen kadın gelecek böyle “hani ne oldu hayaletler görmüyordun” diyecek diye bekliyorum) bir tane kız ile karşılaşıyor test bitince bunlar konuşuyorlar falan sonra evleniyorlar ve kadın hamile kalıyor. Bu evlilik olaylarının başlarında bir kedi beliriyor sipsiyah ve gözleri soluk gri (kız kardeşinin gözü gibi), yani bir nevi kardeşinin laneti gibi bir şey anladım. Bu evlendiği kız hamile kalınca kediden bir ses geliyor o çocuğu öldüreceğim diye. Kız hamileyken kedi sürekli karnına falan zarar veriyor kızın ama kız haylaz bir kedi gibi düşünüp sevmeye çalışıyor. Adam arada biraz kediye sert davranıyor kıza zarar verdiği için. Bu kadar…

Gördüğüm rüya :uhuhuh-onion-head-emoticon:

3. Lycaenidae

Lycaenidae

Rüyanı not alıyorum canım, beğendim. XD Diziden sağlam etkilenmişsin bu arada jflsjfs.

4. pegasusejder

pegasusejder

Sana yalan mı söylediğimi sanıyorsun :D

19. Bazen umursamadığım insanların bana laf atmaya çalıştığını görüyorum ve laf atma çabalarına sadece böyle gülesim geliyor :uhuhuh-onion-head-emoticon: 

Hayır bir de sırf laf atacağım diye öyle saçma şeyler söylüyorlar veya konuyu öyle saçma yerlere getiriyorlar ki anlam veremiyorum :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

2. pegasusejder

pegasusejder

Benim bahsettiğimiz aramızda ki şakalaşmalar değil Burun'cum ciddi ciddi kendince laf sokmaya çalışan var forumda :D ve laf sokacam diye o kadar çok kasıyor ki kendini komik duruma düşüyor üzülüyorum sonra :D

3. BURUN

BURUN

Aman boş ver o tipleri cevap vermezsen dahada kudururlar. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

4. pegasusejder

pegasusejder

Öyle oluyor zaten, sadece biraz daha düşünse daha iyi laf atabileceğini düşünüyorum en azından attığı lafa saygı duyayım değil mi :D 

20. Vay arkadaş bizim köye bak sen :D 

Şimdi köyde bir yol yanlış yerden geçiyormuş ve yıllardır o şekilde olduğu için herkes bahçesini ona göre kurmuş, ona göre bir şeyler ekmiş. Şimdi A ailesinin normal geçmesi gereken yol üzerinde ağaçları var. Muhtar bir şeyden dolayı hafiften bu aileyle atışmış ve sonra ben onlara gösteririm demiş. Gidip devlete biz bu yola aydınlatma direkleri istiyoruz demiş ve devlet bi bakmış yol yanlış yerden geçiyor. Burası illegal yol biz buraya direk dikemeyiz demişler ve yolu düzelteceklerini belirtmişler. 

Eee tabi yol düzelince bu A ailesi sıra sıra ağaçlarını kesmek zorunda kalacakmış. Muhtar amca sen ne yapıyorsun kendine gel :D 

Hayır birde olan benim bahçeme oluyor, bu yolun bir kısmı bizim bahçeyi de etkiliyor ve 16-17 m'2'lik toprağım kayboluyor :crying2-onion-head-emoticon:

2. pegasusejder

pegasusejder

Ben eskiden karpuz severdim ama şu an çoğu karpuz bana güzel gelmiyor. Kavun en azından biraz daha tadını koruyan bir şey.

Resmini atarsın artık :waiting-onion-head-emoticon: 

3. Ellen

Ellen

Atarım atarım :)

4. pegasusejder

pegasusejder

Bekliyorum :admire2-onion-head-emoticon:

21. Mika doğum günün kutlu olsun geldiğinde göresin diye buraya yazayım dedim :D Nice mutlu senelere inşallah :) Derslerinde başarılar :victory-onion-head-emoticon:

2. pegasusejder

pegasusejder

Gelmem diyordun 16'sında demek bizi kıramadın :loveloveplz::uhuhuh-onion-head-emoticon:

3. Ellen

Ellen

Sizleri görmek beni çok mutluetti, maalesef dcye uğrayamayacağım. Onlara da sevgilerle.

4. pegasusejder

pegasusejder

Seni mutlu edebildiysek ne mutlu bize :D 

22. Son zamanlarda garip bir durum içerisindeyim. Şöyle diyeyim günce olarak takip ettiğim serileri neredeyse çıkar çıkmaz izlerdim veya bir anime indirdiysem onu bitirirdim. Şimdi güncel anime çıkıyor 2-3 gün sonra "Aaa bu çıkmış" diye izliyorum veya indirdiğim bir anime var diyelim 4-5 bölüm izliyorum sonra o animeyi izlemeyi unutuyorum, hatta bazen yeni bir animeye başlayayım diye anime arıyorum sonra izleyeceklerim klasörüne gelince "Ben zaten bunu izliyormuşum" diyerek 1-2 bölüm izliyorum sonra tekrar unutuyorum :D 

Sebebini anlamadım gitti, izlediğim şeylerden sıkıldığım falanda yok yani bir sonraki bölüm ne olacak diye bekliyorum ama artık günü geldiğinde değil 2-3 gün sonra veya çok daha sonra fark ediyorum :) Buraya da öyle yazasım geldi :)

23. Bu bir değer hatırlatmasıdır. :)

Burada tanıştığım ve konuştuğum her kişiye değer veriyorum iyi ki varsınız, iyi ki sizinle muhabbet etme imkanım olmuş :)

Buraya yazmayı unuttuğum varsa affola, ben unutkan bir insanımdır aklıma geldikçe yazmaya çalıştım bu size değer vermediğimden değil sadece benim unutkanlığımdan hani daha sonrasında vay be bende mi demeyin maalesef unutuyorum.

Yazdığım ve yazmadığım burada benimle konuşan herkesi çok seviyorum ve teşekkür ediyorum :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Spoiler

Hepinizi sevdiğimi söylemiş miydim? :onion_yep_by_7anime7drawer7:

Not: Siz kendinize değer vermesenizde sizin ne kadar değerli olduğunuzu bilen insanlar var, merak etmeyin sizi seven birileri hep vardır, o yüzden sizde kendiniz haksızlık etmeyin :good-job-onion-head-emoticon:

24. Bazı yerlerde bazı hayranlarım olduğu doğrudur :) Bu hayranımla nasıl tanışabilirim bi fikri olan var mı?

Spoiler

3qkT3u.jpg

2. Ellen

Ellen

Arkada yazanı da yeni goruyorum dhxhchjd. "Benim inancım sensin Pega" fena abayı yakmış sana artıkın kimse o.

3. pegasusejder

pegasusejder

@MikasaTheNoFace sen resmi açıp bakmamışsın bile :D S.P. dediğim yerde o kısım var, sende nasıl gördün falan dedin neye göre dedin o zaman :D 

25. Buruncuğum Clannad izleseydin seninle şöyle olabilirdik.

Spoiler

LQe6O7.jpg

2. mustafalrsm

mustafalrsm

pega o resim gibilerin stickerını yapacağım da böyle güzel anime fotolarını atsana bana sana zahmet (:

3. mustafalrsm

mustafalrsm

komik, güzel, saçma falan hepsi olur. Sen beğendiğin hepsini gönderebilirsen ben seçerim zaten

4. pegasusejder

pegasusejder

Eskiden komik bulduğum şeyleri indirir tutardım ama sildim daha sonradan :/

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.