Jump to content

pegasusejder

Kayıtlı Üye
    1246
  • Last visited

• Days Won

93

Reputation Activity

1. Teşekkür
    pegasusejder got a reaction from Ari01 for a status update, Herkesin kurban bayramı mübarek olsun. :)   
    Herkesin kurban bayramı mübarek olsun. :) 
  2. Beğen
    pegasusejder got a reaction from SoredemoDodo for a status update, Herkesin kurban bayramı mübarek olsun. :)   
  3. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Freesia for a status update, Herkesin kurban bayramı mübarek olsun. :)   
  4. Beğen
    pegasusejder got a reaction from syncdes for a status update, Herkesin bayramı mübarek olsun. :)   
    Herkesin bayramı mübarek olsun. :) 
  5. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Adige for a status update, Herkesin bayramı mübarek olsun. :)   
  6. Beğen
    pegasusejder got a reaction from DinginKurbaga for a status update, Herkesin bayramı mübarek olsun. :)   
  7. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Kadir- for a status update, Herkesin bayramı mübarek olsun. :)   
  8. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Perfectum for a status update, Herkesin bayramı mübarek olsun. :)   
  9. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Caprihorn for a status update, Herkesin bayramı mübarek olsun. :)   
  10. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Freesia for a status update, Herkesin bayramı mübarek olsun. :)   
  11. Üzgün
    pegasusejder reacted to Amygirl for a status update, En kısa zamanda forumun mezar kısımlarını yok edeceğiz.   
    En kısa zamanda forumun mezar kısımlarını yok edeceğiz. 
  12. Üzgün
    pegasusejder reacted to Amygirl for a status update, Artık karışmıyorum. Bazı üyeleri kendi zekaları ile başbaşa bırakacağım. Foruma beş d   
    Artık karışmıyorum. Bazı üyeleri kendi zekaları ile başbaşa bırakacağım. Foruma beş dk girmem sinir krizi geçirmem için yetiyor. Siteyi geçtim, forumun elli yerine oraya buraya yazılmış discord linkine rağmen discord talebi açanları mı dersin? Her yorumun üzerinde bir probleminiz olduğunda discorddan disquss yetkililerine ulaşın yazmasına rağmen forumdan konu açanı mı mesaj atanı mı dersin? Okuma ve idrak probleminiz varsa sosyal medya kullanmayın.
  13. Üzgün
    pegasusejder reacted to Amygirl for a status update, Abi... Adminliğin gözü kör olsun silinmiş konudan spoiler yedim. Neden? Çünkü görebil   
    Abi... Adminliğin gözü kör olsun silinmiş konudan spoiler yedim. Neden? Çünkü görebiliyorum 
  14. Harika
    pegasusejder reacted to Beytize for a status update, Körler sağırlar birbirini ağırlar.   
    Körler sağırlar birbirini ağırlar. 

15. Beğen
    pegasusejder reacted to Toprakezgi for a status update, Tahminimce teliflere saygılı izleme mecraları anime çevirmeye devam ettikçe bazı* sit   
    Tahminimce teliflere saygılı izleme mecraları anime çevirmeye devam ettikçe bazı* siteler yok olup gidecek. O zaman, kendileri yerine egoları konuşan herkes de tarihe karışacak. Bakalım. O gün geldiğinde umarım şu an dişiyle tırnağıyla çalışan, emek veren çevirmenler kendilerine güzel yerler bulabilirler.  Yatırımı o tarafa yapmak lazım gibi geliyor bana. :)

16. Teşekkür
    pegasusejder reacted to Vega for a status update, Merhaba arkadaşlar Anime önerisi istiycektim Konusuna yazan herkes uyarı alıp 18.03.2   
    Merhaba arkadaşlar Anime önerisi istiycektim
    Konusuna yazan herkes uyarı alıp 18.03.2022 tarihine kadar banlı olup, konulara cevap yazamazlar.

17. Teşekkür
    pegasusejder reacted to Vega for a status update, Bugün uyarı alan zilyontane kişi için 18.03.2022 tarihine kadar yasaklama uygulanmışt   
    Bugün uyarı alan zilyontane kişi için 18.03.2022 tarihine kadar yasaklama uygulanmıştır.
    Bundan sonra her uyarıya 1 hafta uzaklaştırma 3 uyarıya ban üyelerin bilgisine.
    Foruma kayıt olurken forum kurallarını okudum kabul ettim kısmını onaylıyorsunuz aslında uyarı bile vermeden banlamak lazım.
  18. Beğen
    pegasusejder reacted to Toprakezgi for a status update, Ben küçükken bizde bi müzik çalar vardı. Ve birkaç tane de kaset vardı sevdiğim. Bunl   
    Ben küçükken bizde bi müzik çalar vardı. Ve birkaç tane de kaset vardı sevdiğim. Bunlardan biri de Nilüfer'in Esmer Günler kasetiydi. Şimdi albümü dinliyorum da, şarkıların hepsini hatırlıyorum, çok garip... Yolcu Yolunda Gerek geliverdi birden aklıma. Bir şeyler çizerken döne döne bunu dinledim. Benden forum ahalisine gelsin. 

19. Beğen
    pegasusejder reacted to Perfectum for a status update, Bu sahne izlediğim en zarif ve ölümüne düellolardan biri oldu benim için.   
    Bu sahne izlediğim en zarif ve ölümüne düellolardan biri oldu benim için. 

20. Harika
    pegasusejder reacted to Gallardo for a status update, Öylesine izlediğim anime başyapıt çıkmıştır.   
    Öylesine izlediğim anime başyapıt çıkmıştır.

21. Beğen
    pegasusejder reacted to Gallardo for a status update, Harika! :D   
    Harika! :D

22. Beğen
    pegasusejder reacted to bluegrass for a status update, Cılkını çıkartana kadar dinleyeceğimiz şarkılarda bugün.   
    Cılkını çıkartana kadar dinleyeceğimiz şarkılarda bugün.

23. Harika
    pegasusejder reacted to Gallardo for a status update, Kız olsam Free'de ki erkekler umrumda olmaz ama bunu gördüm mü sapıtırım Part 2.   
    Kız olsam Free'de ki erkekler umrumda olmaz ama bunu gördüm mü sapıtırım Part 2.

24. Beğen
    pegasusejder reacted to Gallardo for a status update, Beğendim :)   
    Beğendim :)

25. Beğen
    pegasusejder reacted to Perfectum for a status update, Selam Ferris-san. Nasılsın :) Şimdiki kullanıcı adını çok havalı bulduğumdan ve merak   
    Selam Ferris-san. Nasılsın :) Şimdiki kullanıcı adını çok havalı bulduğumdan ve merakımı da uyandırdığından bir araştırayım dedim ve bir kelebek türü olduğunu öğrendim. Mavi olmaları bana başka bir şeyi hatırlattı. Bir yerde okumuştum. Eskiden topluluklar mavi kelebeklerin bol olduğu topraklara evlerini veya tarlalarını kurarlarmış. Çünkü o kelebeklerin bulundukları habitatlar hep verimli olurmuş. Biraz karanlık haber ama yakın zamanda bu kelebekler sayesinde bir toplu mezar bile bulundu. Neyse lafı fazla uzatmak istemem. İsmi güzelmiş türün. :D
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.