Jump to content

pegasusejder

Üyeler
  • İçerik sayısı

1315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

139

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    pegasusejder got a reaction from HolySpirit for bir durum güncellemesi, Blue Lock izleyen varsa şu video cidden iyi olmuş. :D   
    Blue Lock izleyen varsa şu video cidden iyi olmuş. :D 

2. Harika
    pegasusejder got a reaction from Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Forumu spamcılar basmış... Saat başı spam konuları var maşallah. :) Forumda adminler   
    Forumu spamcılar basmış... Saat başı spam konuları var maşallah. :) Forumda adminler dahil kimsenin olmadığı, forumun öldüğü zamanlarda bile forumu ayakta tutmaya çalışan spamcılara buradan helal olsun diyorum. :D 
  3. Beğen
    pegasusejder got a reaction from rainboww for bir durum güncellemesi, Yav arkadaş cidden bölümlere yorum yazasım gelmiyor artık. Güncel bölüm çıkıyor, herk   
    Yav arkadaş cidden bölümlere yorum yazasım gelmiyor artık. Güncel bölüm çıkıyor, herkesle beraber bir yorum atıyorsun bir bakıyorsun ki yorumun beklemede, saatler sonra yorumun atılmış oluyor... Neden bu yorumlar böyle beklemeye alınıyor anlamıyorum. Cidden insanın yorum atmaya hevesi kaçıyor. :/ 
  4. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Beytize for bir durum güncellemesi, Yav arkadaş cidden bölümlere yorum yazasım gelmiyor artık. Güncel bölüm çıkıyor, herk   
    Yav arkadaş cidden bölümlere yorum yazasım gelmiyor artık. Güncel bölüm çıkıyor, herkesle beraber bir yorum atıyorsun bir bakıyorsun ki yorumun beklemede, saatler sonra yorumun atılmış oluyor... Neden bu yorumlar böyle beklemeye alınıyor anlamıyorum. Cidden insanın yorum atmaya hevesi kaçıyor. :/ 
  5. Beğen
    pegasusejder got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Yav arkadaş cidden bölümlere yorum yazasım gelmiyor artık. Güncel bölüm çıkıyor, herk   
  6. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Beytize for bir durum güncellemesi, Herkese hayırlı ve mutlu bayramlar diliyorum.   
    Herkese hayırlı ve mutlu bayramlar diliyorum. 
  7. Beğen
    pegasusejder reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, İnsülin ihtiyacı olanlara gelsin.   
    İnsülin ihtiyacı olanlara gelsin. 

8. Teşekkür
    pegasusejder got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Herkesin bayramı mübarek olsun. :)   
    Herkesin bayramı mübarek olsun. :) 
  9. Teşekkür
    pegasusejder got a reaction from Marut for bir durum güncellemesi, Herkesin bayramı mübarek olsun. :)   
  10. Teşekkür
    pegasusejder got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Herkesin bayramı mübarek olsun. :)   
  11. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Beytize for bir durum güncellemesi, Merhaba arkadaşlar, kendimce oyun camiasında dolanıyorum şu an ve geçenlerde 4 kişili   
    Merhaba arkadaşlar, kendimce oyun camiasında dolanıyorum şu an ve geçenlerde 4 kişilik bir ekiple Mağara Gamejam'e katıldık, 3 günün ardından oyunumuzu çıkardık. :) Buraya da linkini bırakıyorum oynamak ve oylamak isteyen olursa diye. :D Şimdiden keyifli oyunlar. 
    Not: İsteyen linkteki videodan direkt oyunu izleyebilir.

@Ellen senden iyi olmasın ama bizde yaptık 3-5 seslendirme. 

Oynamak için:
    https://ozgurgurbuz.itch.io/kelebek-etkisi

Oylamak için:
    https://www.magarajam.com/jam/game/1051897250571092992
  12. Teşekkür
    pegasusejder got a reaction from Ari01 for bir durum güncellemesi, Herkesin kurban bayramı mübarek olsun. :)   
    Herkesin kurban bayramı mübarek olsun. :) 
  13. Beğen
    pegasusejder got a reaction from SoredemoDodo for bir durum güncellemesi, Herkesin kurban bayramı mübarek olsun. :)   
  14. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Freesia for bir durum güncellemesi, Herkesin kurban bayramı mübarek olsun. :)   
  15. Beğen
    pegasusejder got a reaction from syncdes for bir durum güncellemesi, Herkesin bayramı mübarek olsun. :)   
  16. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Adige for bir durum güncellemesi, Herkesin bayramı mübarek olsun. :)   
  17. Beğen
    pegasusejder got a reaction from DinginKurbaga for bir durum güncellemesi, Herkesin bayramı mübarek olsun. :)   
  18. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Herkesin bayramı mübarek olsun. :)   
  19. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Herkesin bayramı mübarek olsun. :)   
  20. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Caprihorn for bir durum güncellemesi, Herkesin bayramı mübarek olsun. :)   
  21. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Freesia for bir durum güncellemesi, Herkesin bayramı mübarek olsun. :)   
  22. Üzgün
    pegasusejder reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, En kısa zamanda forumun mezar kısımlarını yok edeceğiz.   
    En kısa zamanda forumun mezar kısımlarını yok edeceğiz. 
  23. Üzgün
    pegasusejder reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Artık karışmıyorum. Bazı üyeleri kendi zekaları ile başbaşa bırakacağım. Foruma beş d   
    Artık karışmıyorum. Bazı üyeleri kendi zekaları ile başbaşa bırakacağım. Foruma beş dk girmem sinir krizi geçirmem için yetiyor. Siteyi geçtim, forumun elli yerine oraya buraya yazılmış discord linkine rağmen discord talebi açanları mı dersin? Her yorumun üzerinde bir probleminiz olduğunda discorddan disquss yetkililerine ulaşın yazmasına rağmen forumdan konu açanı mı mesaj atanı mı dersin? Okuma ve idrak probleminiz varsa sosyal medya kullanmayın.
  24. Üzgün
    pegasusejder reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Abi... Adminliğin gözü kör olsun silinmiş konudan spoiler yedim. Neden? Çünkü görebil   
    Abi... Adminliğin gözü kör olsun silinmiş konudan spoiler yedim. Neden? Çünkü görebiliyorum 
  25. Harika
    pegasusejder reacted to Beytize for bir durum güncellemesi, Körler sağırlar birbirini ağırlar.   
    Körler sağırlar birbirini ağırlar. 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.