Jump to content

pegasusejder

Üyeler
  • İçerik sayısı

1315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

139

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Singularity in Maalesef babam kanser olduğu için aylardır hastanelerdeyiz özel mesajlara vs cevap ve   
    Geçmiş olsun hocam, Allah şifa versin
  2. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Golge_Kaze in Şey, ehem, merhaba * _ * Beni hatırlayan var mı? Yoksa Türkanime'nin tozlu sayfaların   
    Tozlu sayfalarının arasından çık ve tanıyalım agam. :) 
  3. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Toprakezgi in Giriyorum çıkıyorum her şey aynı be @pegasusejder @Beytize   
    Bedenimi alabilirsin ama ruhumu asla. :D Sana birini bulsam iki dakkada harcarsın. :D 
  4. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Toprakezgi in şuan en aktif yer neresi   
    Ne açıdan? :)
  5. Üzgün
    pegasusejder reacted to Deniz____95 in Yav arkadaş cidden bölümlere yorum yazasım gelmiyor artık. Güncel bölüm çıkıyor, herk   
    Evet bu durumu bende hiç sevmiyorum üstelik bölümün ne zaman geleceğini sormak da yasak ama kendileri de şu anime şu gün yayınlanıyor diye bir şey paylaşmıyor 
  6. Üzgün
    pegasusejder got a reaction from quincy in Günlerden Bleach   
    Yoruichi için bankaileri aşarım yeni bir kai formu bulurum. :D 
  7. Harika
    pegasusejder got a reaction from Bag Of Bones in Oro?   
    Oro-ro-ro-ro?
  8. Beğen
    pegasusejder reacted to sShoguNn in Yav arkadaş cidden bölümlere yorum yazasım gelmiyor artık. Güncel bölüm çıkıyor, herk   
    Evet bu beklemede kalma olayı beni de rahatsız ediyor.
  9. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Kadir- in An itibariyle rx6600xt ve r5 5600 alıp kurmuş durumdayım Cebim alev almış ama olsun :   
    Elbet bir gün bizde ulaşırız beee. :') 
  10. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Atakan ~ in Yılda bir gelen best forum üyesinden herkese çay   
    Çay varsa ben de varım. :) 
  11. Beğen
    pegasusejder reacted to Perfectum in Herkese hayırlı ve mutlu bayramlar diliyorum.   
    Hayırlı bayramlar pega 
  12. Beğen
    pegasusejder reacted to Beytize in Herkese hayırlı ve mutlu bayramlar diliyorum.   
    sağol ciğerim sana da mutlu bayramlar 
  13. Üzgün
    pegasusejder reacted to Beytize in Borçlarım derslerim ve eğlence arasındaki seçimlerle boğulmak üzereyim   
    @sadece okan   sen önce kırdığın kalbi onar sonra bi düşünmem lazım ayrıca onca kültürsüz arasında kültürlü olsak neye yarar   @pegasusejder içim yaneyur o yüzden  
  14. Beğen
    pegasusejder reacted to Aechee in Forumdaki en küçük kişinin ben olduğumu fark ettim   
    Aman aman benim için bir onurdur efm 
  15. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Aechee in Forumdaki en küçük kişinin ben olduğumu fark ettim   
    Senle yaşıt veya senden 1 yaş küçük minnağımız vardı aslında ama bayağıdır foruma gelmiyor. :') Yine de forumun minnağı ünvanını alabilirsin. :D 
  16. Harika
    pegasusejder reacted to Kadir- in An itibariyle rx6600xt ve r5 5600 alıp kurmuş durumdayım Cebim alev almış ama olsun :   
    @pegasusejder 6 taksit ve her gün 3-4 saat fazla mesai yaparsan sen de başarabilirsin(!) (Tek böbrekle hayat çok zor)

17. Harika
    pegasusejder got a reaction from Kadir- in An itibariyle rx6600xt ve r5 5600 alıp kurmuş durumdayım Cebim alev almış ama olsun :   
    Abicim yanlış anlama dilenci değilim, onun yarısını bile versen yeter bana be, dörtte birine bile kabulüm. :') 
  18. Beğen
    pegasusejder got a reaction from BURUN in Benden daha hayırsız tek insan.   
    Senden daha hayırsızı yine sen?
  19. Beğen
    pegasusejder reacted to Perfectum in Herkesin bayramı mübarek olsun. :)   
    Hayırlı bayramlar pega :) gömdün mü baklavaları 
  20. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Beytize in Benden daha hayırsız tek insan.   
    Senden daha hayırsızı yine sen?
  21. Üzgün
    pegasusejder got a reaction from Marut in Bazı şeyler asla değişmiyor   
    Hahahaha hiç belli olmaz be Murat, bir bakmışsın tak diye iştesin. :D 
  22. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Marut in Bak şerefsiz evladıyım. Ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. Tate'nin ikinci sezonun   
    Japonlar hayal kırıklığına uğratma konusunda master yapmış insanlar. :') 
  23. Üzgün
    pegasusejder reacted to Beytize in Bekle beni İstanbul.   
  24. Üzgün
  25. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Ellen in Son saniye çizim yarışmasına katılmayı düşünürsün, her şeyi halledersin ve son anda k   
    @Ellen hmmm anladım, yine de olan resminle katılsaydın bir şey kaybetmezdin, ben artık olaylara biraz böyle bakıyorum. :D Yine de karar senin kararın, bundan sonra erkenden fark edip istediğin bir resimle katılırsın inşallah. :D 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.