Jump to content

pegasusejder

Üyeler
  • İçerik sayısı

1315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

139

İtibar Etkinliği

1. Harika
    pegasusejder reacted to Beytize for bir durum güncellemesi, Körler sağırlar birbirini ağırlar.   
    Körler sağırlar birbirini ağırlar. 

2. Beğen
    pegasusejder reacted to Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Tahminimce teliflere saygılı izleme mecraları anime çevirmeye devam ettikçe bazı* sit   
    Tahminimce teliflere saygılı izleme mecraları anime çevirmeye devam ettikçe bazı* siteler yok olup gidecek. O zaman, kendileri yerine egoları konuşan herkes de tarihe karışacak. Bakalım. O gün geldiğinde umarım şu an dişiyle tırnağıyla çalışan, emek veren çevirmenler kendilerine güzel yerler bulabilirler.  Yatırımı o tarafa yapmak lazım gibi geliyor bana. :)

3. Teşekkür
    pegasusejder reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, Merhaba arkadaşlar Anime önerisi istiycektim Konusuna yazan herkes uyarı alıp 18.03.2   
    Merhaba arkadaşlar Anime önerisi istiycektim
    Konusuna yazan herkes uyarı alıp 18.03.2022 tarihine kadar banlı olup, konulara cevap yazamazlar.

4. Teşekkür
    pegasusejder reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, Bugün uyarı alan zilyontane kişi için 18.03.2022 tarihine kadar yasaklama uygulanmışt   
    Bugün uyarı alan zilyontane kişi için 18.03.2022 tarihine kadar yasaklama uygulanmıştır.
    Bundan sonra her uyarıya 1 hafta uzaklaştırma 3 uyarıya ban üyelerin bilgisine.
    Foruma kayıt olurken forum kurallarını okudum kabul ettim kısmını onaylıyorsunuz aslında uyarı bile vermeden banlamak lazım.
  5. Beğen
    pegasusejder reacted to Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Ben küçükken bizde bi müzik çalar vardı. Ve birkaç tane de kaset vardı sevdiğim. Bunl   
    Ben küçükken bizde bi müzik çalar vardı. Ve birkaç tane de kaset vardı sevdiğim. Bunlardan biri de Nilüfer'in Esmer Günler kasetiydi. Şimdi albümü dinliyorum da, şarkıların hepsini hatırlıyorum, çok garip... Yolcu Yolunda Gerek geliverdi birden aklıma. Bir şeyler çizerken döne döne bunu dinledim. Benden forum ahalisine gelsin. 

6. Beğen
    pegasusejder reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Bu sahne izlediğim en zarif ve ölümüne düellolardan biri oldu benim için.   
    Bu sahne izlediğim en zarif ve ölümüne düellolardan biri oldu benim için. 

7. Harika
    pegasusejder reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Öylesine izlediğim anime başyapıt çıkmıştır.   
    Öylesine izlediğim anime başyapıt çıkmıştır.

8. Beğen
    pegasusejder reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Harika! :D   
    Harika! :D

9. Beğen
    pegasusejder reacted to bluegrass for bir durum güncellemesi, Cılkını çıkartana kadar dinleyeceğimiz şarkılarda bugün.   
    Cılkını çıkartana kadar dinleyeceğimiz şarkılarda bugün.

10. Harika
    pegasusejder reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Kız olsam Free'de ki erkekler umrumda olmaz ama bunu gördüm mü sapıtırım Part 2.   
    Kız olsam Free'de ki erkekler umrumda olmaz ama bunu gördüm mü sapıtırım Part 2.

11. Beğen
    pegasusejder reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Beğendim :)   
    Beğendim :)

12. Beğen
    pegasusejder reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Selam Ferris-san. Nasılsın :) Şimdiki kullanıcı adını çok havalı bulduğumdan ve merak   
    Selam Ferris-san. Nasılsın :) Şimdiki kullanıcı adını çok havalı bulduğumdan ve merakımı da uyandırdığından bir araştırayım dedim ve bir kelebek türü olduğunu öğrendim. Mavi olmaları bana başka bir şeyi hatırlattı. Bir yerde okumuştum. Eskiden topluluklar mavi kelebeklerin bol olduğu topraklara evlerini veya tarlalarını kurarlarmış. Çünkü o kelebeklerin bulundukları habitatlar hep verimli olurmuş. Biraz karanlık haber ama yakın zamanda bu kelebekler sayesinde bir toplu mezar bile bulundu. Neyse lafı fazla uzatmak istemem. İsmi güzelmiş türün. :D
  13. Harika
    pegasusejder reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Almanca öğrenmeye başladım. Lisede canım hocamın bana kazandırdığı ve bildiğim tek ka   
    Almanca öğrenmeye başladım. Lisede canım hocamın bana kazandırdığı ve bildiğim tek kalıp olan "Ich bin Perfectum." dan ileriye gidebileceğime ümit ediyorum :D 
  14. Beğen
    pegasusejder reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Herkes 2020 ye bir şarkı söylemiş Çelik'ten Bırak da Git Yetmedi mi Hala söylemiştim   
    Herkes 2020 ye bir şarkı söylemiş
    Çelik'ten Bırak da Git Yetmedi mi Hala söylemiştim ben de ama bir şey değişmedi  1 Ocak 2021'in 31 Aralık 2020 den farkı yok..
  15. Beğen
    pegasusejder reacted to ShadyRogue for bir durum güncellemesi, Azıcık geciktim ama geç de olsa içimden geçenleri yazmak istiyorum. Bu yıl burada kon   
    Azıcık geciktim ama geç de olsa içimden geçenleri yazmak istiyorum.  Bu yıl burada konuştuğum ve konuşmadığım herkesin yeni yılı umarım sağlıklı ve huzurlu geçer. Gerçekten iyi ki varsınız ve iyi ki bu siteye üye olmuşum çünkü... Bu siteden çok fazla arkadaş edindim ve öz abim-ablam gibi gördüğüm bir sürü kişiyle samimiyet kurdum. ❤️ Sayenizde gerçekten kendimi yalnız hissetmediğim bir yıl geçirdim ve çok fazla yeni şey öğrendim. Her şey için teşekkürler, ve umarım daha güzel bir yıl bizi bekliyor olur, mutlu yıllar! 
  16. Beğen
    pegasusejder reacted to bluegrass for bir durum güncellemesi, Çok mutlu, sağlıklıı, atandığımız ya da sınavları başarıyla geçtiğimiz sonra kimseden   
    Çok mutlu, sağlıklıı, atandığımız ya da sınavları başarıyla geçtiğimiz sonra kimseden ne fiziksel ne de psikolojik şiddet görmediğimiz, sevdiklerimizle beraber yeni bir yıl olsunn. Ya da zombi saldırısı olsun lütfen. Neyse yeni yılımııııızz kutlu olsuun.
  17. Teşekkür
    pegasusejder reacted to heymely for bir durum güncellemesi, Zor bir yılın ardından herkese; şiddetsiz, sevgi dolu, sağlıklı ve geçen senelerden d   
    Zor bir yılın ardından herkese; şiddetsiz, sevgi dolu, sağlıklı ve geçen senelerden daha da iyi bir yıl dilerim. 2021 yılının getirdiği mutluluğun, 2020'nin getirdiği bütün kötülükleri unutturmasını temenni ederim.

Musmutlu yıllar!

18. Beğen
    pegasusejder reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Şimdiye kadar izlediğim en iyiler arasında ve en özgün, en ilginç romantik komedi ani   
    Şimdiye kadar izlediğim en iyiler arasında ve en özgün, en ilginç romantik komedi animelerinden biri oldu:

https://myanimelist.net/anime/330/Midori_no_Hibi

https://www.turkanime.net/anime/midori-no-hibi

Anime hakkındaki görüşlerimi yorumlar kısmında Alucardo_  nickli disqus üyeliğimin yorumundan okuyabilirsiniz
  19. Harika
    pegasusejder got a reaction from yumulonely for bir durum güncellemesi, Forumdaki katil kim? Birisi yeni üye oluyor, geliyor konu açıyor merhaba diye, konuşm   
    Forumdaki katil kim?
    Birisi yeni üye oluyor, geliyor konu açıyor merhaba diye, konuşmak istiyorum diyor ama konuyu açtıktan sonra bir anda ortadan kayboluyor.
    Birisi bilinmeyen animelere/karakterlere yardıma konu açıyor sonra sırra kadem basıyor. Bir insan hiç mi merak etmez açtığım konu ne oldu diye.

Bunun tek bir açıklaması olabilir, o da yeni kayıt yaptıran üyeleri birisi öldürüyor veya tehdit ediyor. Bunu kim, neden yapıyor bilmiyorum ama lütfen bıraksın bu işi. 

Sizce bu katil kim olabilir? 
  20. Teşekkür
    pegasusejder reacted to KuramaUN for bir durum güncellemesi, Konulardaki düzenleme sorunu giderilmiştir.   
    Konulardaki düzenleme sorunu giderilmiştir.
  21. Harika
    pegasusejder got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Forumdaki katil kim? Birisi yeni üye oluyor, geliyor konu açıyor merhaba diye, konuşm   
    Forumdaki katil kim?
    Birisi yeni üye oluyor, geliyor konu açıyor merhaba diye, konuşmak istiyorum diyor ama konuyu açtıktan sonra bir anda ortadan kayboluyor.
    Birisi bilinmeyen animelere/karakterlere yardıma konu açıyor sonra sırra kadem basıyor. Bir insan hiç mi merak etmez açtığım konu ne oldu diye.

Bunun tek bir açıklaması olabilir, o da yeni kayıt yaptıran üyeleri birisi öldürüyor veya tehdit ediyor. Bunu kim, neden yapıyor bilmiyorum ama lütfen bıraksın bu işi. 

Sizce bu katil kim olabilir? 
  22. Teşekkür
    pegasusejder reacted to Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Dev 5 TB'lık ingilizce manga arşivi, ilgilenenlere https://nyaa.si/view/1304255   
    Dev 5 TB'lık ingilizce manga arşivi, ilgilenenlere
    https://nyaa.si/view/1304255
  23. Beğen
    pegasusejder got a reaction from canatan for bir durum güncellemesi, Bu bir değer hatırlatmasıdır. :) Burada tanıştığım ve konuştuğum her kişiye değer ver   
    Bu bir değer hatırlatmasıdır. :)

Burada tanıştığım ve konuştuğum her kişiye değer veriyorum iyi ki varsınız, iyi ki sizinle muhabbet etme imkanım olmuş :)

Buraya yazmayı unuttuğum varsa affola, ben unutkan bir insanımdır aklıma geldikçe yazmaya çalıştım bu size değer vermediğimden değil sadece benim unutkanlığımdan hani daha sonrasında vay be bende mi demeyin maalesef unutuyorum.
    Yazdığım ve yazmadığım burada benimle konuşan herkesi çok seviyorum ve teşekkür ediyorum 
    Hepinizi sevdiğimi söylemiş miydim? 

Not: Siz kendinize değer vermesenizde sizin ne kadar değerli olduğunuzu bilen insanlar var, merak etmeyin sizi seven birileri hep vardır, o yüzden sizde kendiniz haksızlık etmeyin 
  24. Beğen
    pegasusejder got a reaction from NagisaShiota for bir durum güncellemesi, Bu bir değer hatırlatmasıdır. :) Burada tanıştığım ve konuştuğum her kişiye değer ver   
    Bu bir değer hatırlatmasıdır. :)

Burada tanıştığım ve konuştuğum her kişiye değer veriyorum iyi ki varsınız, iyi ki sizinle muhabbet etme imkanım olmuş :)

Buraya yazmayı unuttuğum varsa affola, ben unutkan bir insanımdır aklıma geldikçe yazmaya çalıştım bu size değer vermediğimden değil sadece benim unutkanlığımdan hani daha sonrasında vay be bende mi demeyin maalesef unutuyorum.
    Yazdığım ve yazmadığım burada benimle konuşan herkesi çok seviyorum ve teşekkür ediyorum 
    Hepinizi sevdiğimi söylemiş miydim? 

Not: Siz kendinize değer vermesenizde sizin ne kadar değerli olduğunuzu bilen insanlar var, merak etmeyin sizi seven birileri hep vardır, o yüzden sizde kendiniz haksızlık etmeyin 
  25. Beğen
    pegasusejder reacted to heymely for bir durum güncellemesi, Kendimi değerli hissettiren insanlarla tanışmış ve tanışıyor olmak mükemmel bir duygu   
    Kendimi değerli hissettiren insanlarla tanışmış ve tanışıyor olmak mükemmel bir duygu.  Başta muhabbet mekanındaki mini ailem olmak üzere. 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.