Jump to content

osubusu

Üyeler
  • İçerik sayısı

40
  • Son ziyareti

osubusu kullanıcısının paylaşımları

1. Merhaba, aslında fan art yapmıyorum daha doğrusu şuana kadar belli bir karakteri çizmek yerine kendim karakter çalışmaları yaptım ama bunlar da biraz manga karakterlerde çok uzak illustrasyon diyrouz onlara ama yine de ekleyeceğim, bu konuya eklemek için Elfen Lied Nyuu çalıştım fan art çalışıp yenileri de eklemeyi düşünüyorum ^_^ normal de kuru kalemlerle eskiz çalışmayı seviyorum yumuşak etkisi hoşuma gidiyor bol tarama kullanıyorum ama anime karakterlerde güzel olmuyor daha sonra mürekkeple manga çizer gibi çalışağım sahneyle beraber çalışmak istiyorum eklerim yakında YENİ :) Mangasında ki çizimleri çok sevmiştim pilot kalemle denedim hem taramaları denemek için Blame Elfen Lied - Nyuu Bana ait olanlar;
  2. osubusu

anime parçalara yan flüt cover

^_^ çok teşekkürler eklicem yenilerini de mutlaka
  3. osubusu

En Son Bitirdiğiniz Anime?

beni ilk defa dolu dolu ağlatan Shigatsu wa Kimi no uso
  4. osubusu

anime parçalara yan flüt cover

teşekkürler, kayıtlar da problemim var evet mikrofonum yok birde bu parçada ses aralığı yüzünden sanırım ama ben bu haliyle sevmiştim parçayla bütün oldu diye. ^_^ anime müzikler de sık bambu flüt var yan flüt ile tonları farklı tabi bambu flütte edinmek istiyorum. parçaları not alıcam mutlaka denicem
  5. Merhaba arkadaşlar bir süredir yan flüt çalıyorum ve fırsat buldukça beğendiğim anime parçalarını çalışıyorum bu sayfayı mümkün olduğunca güncelleyeceğim, çalışmalarımı dinlerseniz çok mutlu olurum ve parça önerisi de almak isterim yapabilirsem eklerim hepsini. şuan da youtube kanalım da tek bir anime parçası var onu ekliyorum Elfen Lied - Lilium umarım beğenirsiniz sonrasında FMA - Bratja kaydım var onu youtube a eklediğimde paylaşacağım. Sis Puella Magica - Madoka Magica FMA - Bratja Elfen Lied - Lilium Naruto - Saddness and Sorrow deneme Akame Ga Kill - Liar Mask deneme
  6. osubusu

Anime Şarkılarına Türkçe Cover /._./

bayıldım bayıldım bayıldımmm çok heyecanlandırdın beni bir kaç saat önce youtube da shigatsu wa kimi no uso'nun müziklerini ararken ispanyolca ve almanca coverlarını gördüğüm de bunu türkçelerini yapan var mı diye merak ediyordum çok sevindim lütfen devam et, ben de yan flüt çalıyorum şimdi konu açıp ben de çalışmalarımı ekleyeceğim ^_^
  7. osubusu

Shigatsu wa Kimi no Uso Açılış Parçası

Shigatsu wa kimi no uso'nun kendisini de müziklerini de çok sevdim ama youtube da Hikaru Nara varken neden ikinci açılış parçası nanairo symphony yok bunu anlamadım ^_^ orjinalini gören paylaşırsa ne sevinirim acaba o goose house'nin parçası değil mi diye de araştırdım ama pek bi bilgiye ulaşamadım. Sony music malesef paylaştırmıyor sanırım
  8. osubusu

selam

Teşekkür ederim herkese, Ezgi ismim .
  9. Merhaba herkese, Aslında uzun bir süredir bu sitedeyim ama forumda üyelik açıp sizlerle konuşmadım hiç, 24 yaşındayım İstanbul'da yaşıyorum amatör yan flüt çalıyorum. Bir çok seriyi izledim sürekli takipteyim benim için değerliler bazı seriler sizi kapıyor onların duygularının etkisinde ister istemez bağlanıyorsunuz. benim için önemli serilerden biri full metal alchemist defalarca izledim kendim için özel birine izlettirdim öyle önemlidir benim için bana güç verdiğine inanırım ve shingeki no kyojin peşinden gelir. bu yıl içinse favorim shigatsu wa kimi no uso gerçekten güzel işlenmiş çok etkilendim ondan da ben de müzikle ilglendiğim içindir belki. bir youtube kanalım var sevdiğim anime müziklerini kayıt yapıp eklemeye çalışıyorum forumu çok dolaşmadım bunları yazarken o videolarımı da sizinle paylaşmak için can atıyorum. sanırım yazmak istediğim çok şey var izlediğim serilerle ilgili ^_^ yazacağım, sevgiler hepinize
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.