Jump to content

osubusu

Üyeler
  • İçerik sayısı

40
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne osubusu kullanıcısının eklediği dosyalar

1. anime-manga çizimlere hiç alışkın değilim normalde illustrasyon grafik işler yapıyorum ve resim yapıyorum, ilk defa deniyorum kapmak için çalıştım ikisini de mürekkeple mangalarda ki taramaları efektleri öğrenme niyetim var ^_^ teşekkürler öneriler için. H seriyi kullanıyorum normalde hatta ilk desene başlamadan 9H ile çizerim bu da iyi birşey değil aslında ama onu kullandıktan sonra detay girerim böyle alıştım hızlı çalışacaksam bu tarz şeylerde kırmızı kuru boyam elimden düşmüyor tek kalemle çizdiğim için detaylı tonlu değiller sanırım, benim elim kara kaleme illustrasyona taramalara çok alışık manga çizim de buna uyarlamak için denedim ama olmuyor 

2. Merhaba, aslında fan art yapmıyorum daha doğrusu şuana kadar belli bir karakteri çizmek yerine kendim karakter çalışmaları yaptım ama bunlar da biraz manga karakterlerde çok uzak illustrasyon diyrouz onlara ama yine de ekleyeceğim, bu konuya eklemek için Elfen Lied Nyuu çalıştım fan art çalışıp yenileri de eklemeyi düşünüyorum ^_^

normal de kuru kalemlerle eskiz çalışmayı seviyorum yumuşak etkisi hoşuma gidiyor bol tarama kullanıyorum ama anime karakterlerde güzel olmuyor daha sonra mürekkeple manga çizer gibi çalışağım sahneyle beraber çalışmak istiyorum eklerim yakında

YENİ :) Mangasında ki çizimleri çok sevmiştim pilot kalemle denedim hem taramaları denemek için Blame

Lp93vj.jpg

Elfen Lied - Nyuu

j47B3g.jpg

Bana ait olanlar;

9VBGG9.jpg

M6Mk0a.jpg

lkgEWk.jpg

58OYQj.jpg

3. teşekkürler, kayıtlar da problemim var evet mikrofonum yok birde bu parçada ses aralığı yüzünden sanırım ama ben bu haliyle sevmiştim parçayla bütün oldu diye. ^_^ anime müzikler de sık bambu flüt var yan flüt ile tonları farklı tabi bambu flütte edinmek istiyorum. parçaları not alıcam mutlaka denicem 

4. Merhaba arkadaşlar bir süredir yan flüt çalıyorum ve fırsat buldukça beğendiğim anime parçalarını çalışıyorum bu sayfayı mümkün olduğunca güncelleyeceğim, çalışmalarımı dinlerseniz çok mutlu olurum ve parça önerisi de almak isterim yapabilirsem eklerim hepsini. şuan da youtube kanalım da tek bir anime parçası var onu ekliyorum Elfen Lied - Lilium umarım beğenirsiniz sonrasında FMA - Bratja kaydım var onu youtube a eklediğimde paylaşacağım.

Sis Puella Magica - Madoka Magica 

FMA - Bratja 

Elfen Lied - Lilium

Naruto - Saddness and Sorrow deneme

Akame Ga Kill - Liar Mask deneme

5. bayıldım bayıldım bayıldımmm çok heyecanlandırdın beni bir kaç saat önce youtube da shigatsu wa kimi no uso'nun müziklerini ararken ispanyolca ve almanca coverlarını gördüğüm de bunu türkçelerini yapan var mı diye merak ediyordum çok sevindim lütfen devam et, ben de yan flüt çalıyorum şimdi konu açıp ben de çalışmalarımı ekleyeceğim ^_^ 

6. Shigatsu wa kimi no uso'nun kendisini de müziklerini de çok sevdim ama youtube da Hikaru Nara varken neden ikinci açılış parçası nanairo symphony yok bunu anlamadım ^_^ orjinalini gören paylaşırsa ne sevinirim acaba o goose house'nin parçası değil mi diye de araştırdım ama pek bi bilgiye ulaşamadım. Sony music malesef paylaştırmıyor sanırım 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.