Jump to content

Sabah Sisi

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  917
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Sabah Sisi

 1. Az daha bunu da kaçırıyordum. :P Nice senelere diyecektim de sizde yaş 25'de duruyordu. :P Güzel günler görürsün umarım.
 2. Tüh kaçırmışım, nice senelere. :D

  Spoiler

   

   

  1. Leffwn

   Leffwn

   Sağlık olsun. :D Teşekkür ederim. :D

 3. Bence de çok kötü bölümdü. juvia dönmese seri bin kat güzelleşirdi. Herhangi bir karaktere garezim filan yok ama aynı arcta iki kere öldü deyip sonra şaka şaka der gibi döndürmesi seriyi gözümde acayip alçalttı. Seinen ciddiyeti aramıyorum tabi de bu yaptığı bildiğin alay etmek. :/ Onun dışında beni seriye bağlayan bir Acnologia birde Zeref kaldı, onlar da çöp çıkmaz ya da tek yemez herhalde.
 4. Bu sefer olacak gibi ama umarım yamulmam.
  Scarlett-Johansson-The-Major.jpg

  1. Show previous comments  1 more
  2. Sabah Sisi

   Sabah Sisi

   Cekettendir o. :P maxresdefault.jpg

  3. Perfectum

   Perfectum

   2017 diyor yayınlanma tarihine p.p

 5. Belki de Code Geass dedin diyedir bilmem, aklıma Kallen geldi.
 6. Op evreninde yiyeceksem mizu mizu (su) no mi, tabi öyle bir meyve varsa. :P Gerçek hayatta yiyeceksem kesinlikle Doflamingo'nun ito ito (tel) no mi'si olurdu.
 7. OP 807-834 dayanamadım cilt bitmeden güncele geldim. :P
 8. Pokemon tipleri hakkında şu tablo hemen her işinizi görür.
 9. A: 6 İ: 10 gözlerim bir Grimmjow aradı ama. :P
 10. forevertr3 sadece yahari... ile de ilgilenme diğer konularda da takıl az :P, nice senelere, zor ama güzel günler gör.
 11. Kutlu, mutlu olsun. He birde araba kullanacaklar hız yapmayın, iki dakika önce varmak için değmez. :P
 12. Sigara iç, okuldan kaç ama bu son yaptığınız... :P Hoş geldin, umarım kalıcı olursun. :)
 13. Ulqi çok güçlü ama bir gözü görmesiyle ya da amaterasu ile iş başlamadan biter, pek şansı yok benim gözümde. :) Zeref vs. Acnologia ?
 14. İlk kez 3 Mart 1998 yılında yayına başlayan, klasik shounen gibi görünen ancak daha farklı bir yapıya sahip olan aralarıyla ünlü mangamızın tartışma konusu. Umarım ilgi olur. :P Biraz seriden bahsedeyim önce. İnceleme konusu Hisoka FC İki anime serisi vardır; 1999 (sitede sadece ilk 13 bölüm var) / 2011 2013 yılında iki tanede filmi çıkmıştır; Phantom Rouge, The Last Mission Mangası Türkçe'ye 318. sayıdan sonra çevrilmeye başlanmıştır, öncesi varsa da ben bulamadım. 2011 animesinin bitişi mangada 340 civarına geliyor. Oraya kadarlık kısmı buradan, oradan sonrasını da (aradan sonrası) buradan okuyabilirsiniz. Şuan manga çok beklenen kavgalardan birini işliyor animeyi izleyen varsa hemen okumaya başlasın bence. :) Buradan sonrası 351-2 için benim düşüncelerim.
 15. Eline sağlık abla, çok iyi olmuş bir de biri manga tartışma konusu açsa, çok acayip olaylar dönüyor. Benim için yeri çok ayrı olan seridir, togashi sensei ne kadar övsem az. Açılış şarkıları konusunda çok haklısın bende sinir olmuştum ona ama 2. kapanış parçası sözleriyle beraber tüm izlediğim animeler arasında ayrıdır. He birde animenin son sahnesi, içim pis burkulmuştu. Neyse uzattım, o sahnede çalan müziği atıp gideyim. Tekrardan eline sağlık.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.